Pelleve - llifting twarzy i ciała Świdnica i okolice

Synonimy: niechirurgiczne odmładzanie skóry metodą radiofrekwencji Pelleve, nieinwazyjny lifting skóry twarzy i ciała falami radiowymi, niechirurgiczny zabieg falami radiowymi skóry twarzy i ciała więcej »

Bezpośrednio Świdnica nie dysponujemy placówką wykonującą pelleve - llifting twarzy i ciała, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 3 innych klinik z okolicy Świdnica. Pelleve - llifting twarzy i ciała można przeprowadzić m.in. w NawMedica we Wrocławiu (49 km od Świdnica) w cenie 500 zł lub w A2 CLINIC w Wałbrzychu (15 km od Świdnica). Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.