4,8 / 5  - 22 opinie
Recepcja, poczekalnia Piękno i Medycyna Dr Pernak Gabinet zabiegowy Piękno i Medycyna Dr Pernak Wygląd zewnętrzny Piękno i Medycyna Dr Pernak Gabinet zabiegowy Piękno i Medycyna Dr Pernak Gabinet zabiegowy Piękno i Medycyna Dr Pernak Gabinet zabiegowy Piękno i Medycyna Dr Pernak Gabinet zabiegowy Piękno i Medycyna Dr Pernak Gabinet zabiegowy Piękno i Medycyna Dr Pernak Zabieg, operacja Piękno i Medycyna Dr Pernak Zabieg, operacja Piękno i Medycyna Dr Pernak Oferta, ćwiczenia, zabiegi Piękno i Medycyna Dr Pernak Gabinet zabiegowy Piękno i Medycyna Dr Pernak Recepcja, poczekalnia Piękno i Medycyna Dr Pernak Piękno i Medycyna Dr Pernak - logo

Piękno i Medycyna Dr Pernak – informacje ogólne

Piękno i Medycyna Dr Pernak to nowoczesna placówka medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Świadczymy wysokiej jakości usługi, bazując na wieloletnim doświadczeniu i najnowszych osiągnięciach nauki i medycyny. Proponujemy Państwu procedury dostosowane indywidualnie, będące odpowiedzią na Państwa potrzeby. Priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo pacjentów, dlatego współpracujemy z wysokiej klasy specjalistami. Efekty przeprowadzanych w gabinecie zabiegów to nie tylko podkreślenie naturalnego piękna i usunięcie niedoskonałości natury, ale przede wszystkim wzrost pewności siebie, co ma ogromne znaczenie w życiu prywatnym oraz zawodowym.

Specjalne miejsce w ofercie placówki zajmują zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej. Mamy duże doświadczenie w operacjach piersi. Oprócz powiększania biustu za pomocą implantów proponujemy powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową. Wykonujemy również podnoszenie i zmniejszanie biustu. Przeprowadzamy zabiegi w obrębie twarzy: operacje plastyczne nosa, korektę powiek górnych i dolnych, plastykę uszu, lifting twarzy całkowity czy lifting brwi. Modelujemy twarz i uzupełniamy ubytki tkanek za pomocą tkanki tłuszczowej. Oferta obejmuje również chirurgiczne leczenie ginekomastii, plastykę brzucha, plastykę ramion czy liposukcję.

Nowością w naszej ofercie są zabiegi ginekologii estetycznej. Paniom czującym dyskomfort z powodu wyglądu i funkcjonalności miejsc intymnych proponujemy plastykę warg sromowych mniejszych oraz powiększanie warg sromowych większych. Wykonujemy również zabiegi laserowe: zwężanie i rewitalizację pochwy, rewitalizację krocza czy leczenie nietrzymania moczu. Przeprowadzamy laserowe leczenie zespołu poluzowanej pochwy po porodzie.

Od dwudziestu lat zajmujemy się medycyną estetyczną. W mało inwazyjny sposób jesteśmy w stanie odmłodzić, upiększyć oraz usunąć defekty urody. Proponujemy Państwu szereg procedur, które nie wymagają długiego okresu rekonwalescencji i nie wyłączają z codziennych zajęć. Wśród naszych propozycji zabiegów znajdą Państwo rewitalizację skóry za pomocą osocza bogatopłytkowego, nieoperacyjny lifting twarzy nićmi liftingującymi czy usuwanie zmarszczek mimicznych poprzez iniekcje toksyny botulinowej. Wypełniamy zmarszczki i bruzdy kwasem hialuronowym. Dużym zainteresowaniem cieszą się zabiegi karboksyterapii, które znajdują szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej. Pomagają w walce z cellulitem i tkanką tłuszczową, usuwają zmarszczki czy cienie pod oczami, rozjaśniają rozstępy i blizny. Zajmujemy się również leczeniem wypadania włosów. Ponadto oferta obejmuje zabiegi modelowania sylwetki Kuma Shape, liposukcji Body Jet czy zabiegi laserowe (usuwanie blizn, zamykanie naczynek, resurfacing). Nowością wśród naszych propozycji są zabiegi kriolipolizy.

Wykonujemy przeszczepy włosów metodą STRIP i FUE. W ten sposób leczymy łysienie androgenowe u mężczyzn i kobiet, uzupełniamy ubytki włosów w miejscu urazów czy blizn oraz ubytki brwi i rzęs.

Zapraszamy do skorzystania z oferty gabinetu.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

 • Laser frakcyjny CO2 – system laserowy, którego działanie polega na emisji światła w głąb skóry i wchłaniania go przez zawartą w komórkach wodę. Następstwem procesu jest reakcja fototermiczna, w wyniku której dochodzi do szybkiego podniesienia temperatury wody w tkance, a następnie jej ablacji, czyli odparowania. W rezultacie komórki (w tym również kolagenowe) ulegają uszkodzeniu, a jednocześnie następuje intensywna stymulacja produkcji kolagenu i uruchamiają się procesy naprawcze skóry.

 • Laser ablacyjny – laser, którego działanie polega na zasadzie odparowania naskórka i górnej warstwy skóry właściwej, a także na obkurczeniu włókien kolagenowych. Wykorzystujemy go przy redukcji widocznych oznak fotostarzenia skóry, leczeniu zmian potrądzikowych oraz przy usuwaniu blizn. Przy jego zastosowaniu usuwamy brodawki i znamiona skórne. 

 • Palomar StarLux – wielofunkcyjny system, wykorzystywany w naszym gabinecie do zabiegów fotoodmładzania skóry, a także do likwidowania zmian naczyniowych oraz różnego typu zmian skórnych (przebarwień, plam dosłonecznych i plam starczych). Działanie urządzenia polega na przenikaniu przez skórę i emitowaniu do niej intensywnego impulsu światła, czyli IPL. Ów impuls pobudza komórki do rozpoczęcia naturalnego procesu leczenia.

 • USG Doppler – aparat ultrasonograficzny wyposażony w funkcję Doppler, czyli program wykorzystujący tzw. zjawisko Dopplera. Badanie polega na analizie zmian częstotliwości fal ultradźwiękowych odbijających się od ruchomej przeszkody, jaką stanowi krew. Dzięki badaniu można określić kierunek i prędkość przepływu krwi oraz ustalić położenie i wielkość zmian naczyniowych.

 • Videodermatoskop – nowoczesne urządzenie do videodermatoskopii, czyli nieinwazyjnej metody diagnostycznej znamion barwnikowych skóry. Dzięki wykorzystaniu aparatu możemy zobrazować daną zmianę skórną na ekranie monitora, co pozwala nam przeanalizować niewidoczne gołym okiem cechy morfologiczne. Badanie polega na przyłożeniu do skóry kamery, za pomocą której obraz zmiany jest przekazywany do komputera, w którym specjalny program rozpoczyna jej analizę.

 • TrichoScan – program komputerowy, którego przeznaczeniem jest analiza oraz określenie stosunku ilościowego włosów anagenowych do włosów telogenowych. Przy jego pomocy przeprowadzamy komputerową analizę stanu włosów i ich siły wzrostu (trichogram). Badanie jest szybką, nieinwazyjną i bezbolesną metodą oceny charakteru wypadania włosów, a także skuteczności zastosowanego leczenia zachowawczego. Polega na przyłożeniu sondy analizatora do owłosionej skóry głowy, po uprzednim wygoleniu 1cm² powierzchni głowy. Wyniki badania są widoczne na ekranie komputera.

 • Body Jet – system do likwidowania tkanki tłuszczowej i modelowania ciała poprzez liposukcję wodną (Water-Jet Assisted Liposuction, WAL). Innowacyjna technologia urządzenia pozwala na selektywne usuwanie miejscowego nagromadzenia zbędnej tkanki tłuszczowej przy pomocy strumienia roztworu wodnego. Nowatorstwo systemu Body Jet polega także na możliwości reimplantacji pobranych tym sposobem komórek tłuszczowych w celu wymodelowania obszarów ciała wymagających korekty (np. w zabiegach powiększania piersi).

 • CoolTech – urządzenie do wykonywania zabiegów kriolipolizy. Pozwala wymodelować sylwetkę i pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej bez konieczności poddawania się inwazyjnym zabiegom chirurgicznym. Redukcja tkanki tłuszczowej jest możliwa dzięki jej schłodzeniu do temperatury od -6 do -8 stopni.

 • Kuma Shape – aparat do modelowania sylwetki. Korzysta z trzech innowacyjnych technologii: fal radiowych, światła podczerwonego oraz vacuum. Ujędrnia i napina skórę, usuwa cellulit i zmarszczki oraz kształtuje ciało.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

 • Nowoczesny gabinet zabiegowy – wszystkie zabiegi przeprowadzamy w znakomicie wyposażonym, nowoczesnym gabinecie, wykorzystując przy tym zaawansowane technologicznie urządzenia medyczne. Dzięki temu nasi pacjenci mają pewność, że przebywają pod opieką profesjonalisty.

 • Przytulny gabinet konsultacyjny – dbamy o każdy szczegół, począwszy od zapewnienia gościom poczucia bezpieczeństwa, a skończywszy na dopracowaniu wystroju wnętrz naszego ośrodka. Nasz gabinet konsultacyjny jest urządzony z dużym wyczuciem smaku, w trosce o komfort przebywających w nim pacjentów.

 • Komfortowa poczekalnia – czas oczekiwania na konsultację lub zabieg pacjenci spędzają w przestronnej, ale przytulnej poczekalni. Jej komfortowe wnętrza z szerokimi, wygodnymi kanapami i gustownie dobrane dodatki pozwalają naszym gościom w pełni się odprężyć i zrelaksować.

 • Indywidualne podejście – cechuje nas nie tylko duże doświadczenie, lecz również indywidualne podejście do każdej odwiedzającej nas osoby. Dobieramy dla każdego najlepszą metodę terapii, służąc radą, a także z uwagą wysłuchując jego oczekiwań i potrzeb.

 • Kameralna atmosfera – zabiegi wykonywane w placówce odbywają się w sympatycznej, intymnej atmosferze, przez co pacjenci mają poczucie, iż przebywają w ośrodku SPA. Prócz tego każdemu z naszych gości zapewniamy pełną dyskrecję i poczucie anonimowości.

Osiągnięcia i certyfikaty Piękno i Medycyna Dr Pernak

Dysponujemy licznymi certyfikatami i dyplomami. Systematycznie bierzemy udział w organizowanych w kraju i za granicą kursach doskonalących i spotkaniach naukowych. 

Klinika Piękno i Medycyna Dr Pernak Klinika Piękno i Medycyna Dr Pernak Klinika Piękno i Medycyna Dr Pernak Klinika Piękno i Medycyna Dr Pernak Klinika Piękno i Medycyna Dr Pernak Klinika Piękno i Medycyna Dr Pernak Klinika Piękno i Medycyna Dr Pernak Klinika Piękno i Medycyna Dr Pernak Klinika Piękno i Medycyna Dr Pernak Klinika Piękno i Medycyna Dr Pernak Klinika Piękno i Medycyna Dr Pernak Klinika Piękno i Medycyna Dr Pernak Klinika Piękno i Medycyna Dr Pernak