SCHUDNIJ ZDROWO z Tourmedica! - kliknij i umów darmową konsultację z dietetykiem Naturhouse

Piękno i Medycyna Dr Pernak

ocena 4.8 / 5 (19 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
nieczynne
wtorek
17:00 - 20:00
środa
nieczynne
czwartek
nieczynne
piątek
10:00 - 18:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Gabinet zabiegowy Piękno i Medycyna Dr Pernak Recepcja, poczekalnia Piękno i Medycyna Dr Pernak Gabinet zabiegowy Piękno i Medycyna Dr Pernak Gabinet zabiegowy Piękno i Medycyna Dr Pernak Gabinet zabiegowy Piękno i Medycyna Dr Pernak Gabinet zabiegowy Piękno i Medycyna Dr Pernak Gabinet zabiegowy Piękno i Medycyna Dr Pernak Zabieg, operacja Piękno i Medycyna Dr Pernak Zabieg, operacja Piękno i Medycyna Dr Pernak Oferta, ćwiczenia, zabiegi Piękno i Medycyna Dr Pernak Gabinet zabiegowy Piękno i Medycyna Dr Pernak Recepcja, poczekalnia Piękno i Medycyna Dr Pernak Wygląd zewnętrzny Piękno i Medycyna Dr Pernak Piękno i Medycyna Dr Pernak - logo

Informacje ogólne o Piękno i Medycyna Dr Pernak

Piękno i Medycyna Dr Pernak to komfortowo urządzona placówka specjalizująca się w zabiegach z zakresu chirurgii kosmetycznej i medycyny estetycznej. Możemy się poszczycić bogatym wyposażeniem naszych gabinetów oraz szeroką gamą technik zabiegowych wykorzystywanych przy odmładzaniu wyglądu pacjentów. Odwiedzającym nas osobom oferujemy resurfacing przy użyciu lasera frakcyjnego CO2, fotoodmładzanie systemem Palomar StarLux, a także mezolifting i wypełnianie zmarszczek preparatami na bazie kwasu hialuronowego. Stosujemy terapię toksyną botulinową oraz usługi z zastosowaniem lasera ablacyjnego. Przeprowadzamy laserowe zabiegi trwałego usuwania zbędnego owłosienia oraz plastykę powiek chirurgicznie lub z użyciem lasera frakcyjnego CO2.

Oferujemy profesjonalne procedury modelowania ust oraz całej sylwetki sylwetki. Wykonujemy lipolizę iniekcyjną u pacjentów z mniejszą ilością tkanki tłuszczowej, a także posługujemy się urządzeniem Body Jet do liposukcji wodnej. Pozyskana przy użyciu aparatu własna tkanka tłuszczowa pacjenta może być wykorzystana do przeszczepu w inne rejony ciała, w tym w piersi. Powiększamy biust nieoperacyjnie, posługując się przy tym żelem Macrolane. Preparat stosujemy również u mężczyzn pragnących powiększyć penisa.

Paletę oferowanych przez nas usług poszerza terapia osób cierpiących na niewydolność żylną. Zajmujemy się usuwaniem żylaków kończyn dolnych z pomocą lasera, obliteracji (skleroterapii),a także metodą chirurgiczną. Pomagamy pacjentom ze zmianami skórnymi typu znamiona, brodawki, włókniaki i naczyniaki. Usuwamy je poprzez laseroterapię oraz klasyczne zabiegi chirurgiczne. Leczymy nadpotliwość toksyną botulinową. Niwelujemy rozstępy, cellulit, a także likwidujemy blizny. Oferujemy leczenie nadmiernego wypadania włosów – przeprowadzamy mezoterapię.

Współpracujemy również ze specjalistami wszystkich dziedzin stomatologii, dzięki czemu możemy proponować odwiedzającym nas pacjentom zabiegi upiększające zarówno wygląd skóry, jak i korektę uzębienia.


Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Możemy się poszczycić bogatym wyposażeniem naszej kliniki. Systematycznie przechodzimy kolejne kursy, zdobywając dzięki temu uprawnienia do posługiwania się nowoczesnymi urządzeniami. Pozwala nam to na rozszerzanie palety oferowanych zabiegów i indywidualne dostosowywanie najlepszej metody terapii do każdego pacjenta. Wśród posiadanej przez nas aparatury medycznej znajduje się, między innymi:

 • Laser frakcyjny CO2 – system laserowy, którego działanie polega na emisji światła w głąb skóry i wchłaniania go przez zawartą w komórkach wodę. Następstwem procesu jest reakcja fototermiczna, w wyniku której dochodzi do szybkiego podniesienia temperatury wody w tkance, a następnie jej ablacji, czyli odparowania. W rezultacie komórki (w tym również kolagenowe) ulegają uszkodzeniu, a jednocześnie następuje intensywna stymulacja produkcji kolagenu i uruchamiają się procesy naprawcze skóry.
 • Laser ablacyjny – laser, którego działanie polega na zasadzie odparowania naskórka i górnej warstwy skóry właściwej, a także na obkurczeniu włókien kolagenowych. Wykorzystujemy go przy redukcji widocznych oznak fotostarzenia skóry, leczeniu zmian potrądzikowych oraz przy usuwaniu blizn. Przy jego zastosowaniu usuwamy brodawki i znamiona skórne. 
 • Palomar StarLux – wielofunkcyjny system, wykorzystywany w naszym gabinecie do zabiegów fotoodmładzania skóry, a także do likwidowania zmian naczyniowych oraz różnego typu zmian skórnych (przebarwień, plam dosłonecznych i plam starczych). Działanie urządzenia polega na przenikaniu przez skórę i emitowaniu do niej intensywnego impulsu światła, czyli IPL. Ów impuls pobudza komórki do rozpoczęcia naturalnego procesu leczenia.
 • USG Doppler – aparat ultrasonograficzny wyposażony w funkcję Doppler, czyli program wykorzystujący tzw. zjawisko Dopplera. Badanie polega na analizie zmian częstotliwości fal ultradźwiękowych odbijających się od ruchomej przeszkody, jaką stanowi krew. Dzięki badaniu można określić kierunek i prędkość przepływu krwi oraz ustalić położenie i wielkość zmian naczyniowych.
 • Videodermatoskop – nowoczesne urządzenie do videodermatoskopii, czyli nieinwazyjnej metody diagnostycznej znamion barwnikowych skóry. Dzięki wykorzystaniu aparatu możemy zobrazować daną zmianę skórną na ekranie monitora, co pozwala nam przeanalizować niewidoczne gołym okiem cechy morfologiczne. Badanie polega na przyłożeniu do skóry kamery, za pomocą której obraz zmiany jest przekazywany do komputera, w którym specjalny program rozpoczyna jej analizę.
 • TrichoScan – program komputerowy, którego przeznaczeniem jest analiza oraz określenie stosunku ilościowego włosów anagenowych do włosów telogenowych. Przy jego pomocy przeprowadzamy komputerową analizę stanu włosów i ich siły wzrostu (trichogram). Badanie jest szybką, nieinwazyjną i bezbolesną metodą oceny charakteru wypadania włosów, a także skuteczności zastosowanego leczenia zachowawczego. Polega na przyłożeniu sondy analizatora do owłosionej skóry głowy, po uprzednim wygoleniu 1cm² powierzchni głowy. Wyniki badania są widoczne na ekranie komputera.
 • Body Jet – system do likwidowania tkanki tłuszczowej i modelowania ciała poprzez liposukcję wodną (Water-Jet Assisted Liposuction, WAL). Innowacyjna technologia urządzenia pozwala na selektywne usuwanie miejscowego nagromadzenia zbędnej tkanki tłuszczowej przy pomocy strumienia roztworu wodnego. Nowatorstwo systemu Body Jet polega także na możliwości reimplantacji pobranych tym sposobem komórek tłuszczowych w celu wymodelowania obszarów ciała wymagających korekty (np. w zabiegach powiększania piersi).

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

Dobre samopoczucie odwiedzających nas gości jest dla nas wartością priorytetową. Przykładamy wszelkich starań, by pobyt w naszej klinice był dla nich wyłącznie przyjemnością. Sukcesywnie nabywamy kolejne urządzenia medyczne i doskonalimy swoje umiejętności, dzięki czemu możemy oferować pacjentom coraz to nowe, minimalnie inwazyjne i cechujące się wysokim stopniem skuteczności zabiegi. W celu zapewnienia leczącym się u nas pacjentom poczucia bezpieczeństwa i wygody przygotowaliśmy dla nich kilka udogodnień:

 • Nowoczesny gabinet zabiegowy – wszystkie zabiegi przeprowadzamy w znakomicie wyposażonym, nowoczesnym gabinecie, wykorzystując przy tym zaawansowane technologicznie urządzenia medyczne. Dzięki temu nasi pacjenci mają pewność, że przebywają pod opieką profesjonalisty.
 • Przytulny gabinet konsultacyjny – dbamy o każdy szczegół, począwszy od zapewnienia gościom poczucia bezpieczeństwa, a skończywszy na dopracowaniu wystroju wnętrz naszego ośrodka. Nasz gabinet konsultacyjny jest urządzony z dużym wyczuciem smaku, w trosce o komfort przebywających w nim pacjentów.
 • Komfortowa poczekalnia – czas oczekiwania na konsultację lub zabieg nasi pacjenci spędzają w przestronnej, ale przytulnej poczekalni. Jej komfortowe wnętrza z szerokimi, wygodnymi kanapami i gustownie dobrane dodatki pozwalają naszym gościom w pełni się odprężyć i zrelaksować.
 • Indywidualne podejście – cechuje nas nie tylko duże doświadczenie, lecz również indywidualne podejście do każdej odwiedzającej nas osoby. Dobieramy dla każdego najlepszą metodę terapii, służąc radą, a także z uwagą wysłuchując jego oczekiwań i potrzeb.
 • Kameralna atmosfera – zabiegi wykonywane w naszym ośrodku odbywają się w sympatycznej, intymnej atmosferze, przez co pacjenci mają poczucie, iż przebywają w ośrodku SPA. Prócz tego każdemu z naszych gości zapewniamy pełną dyskrecję i poczucie anonimowości.

Osiągnięcia i certyfikaty Piękno i Medycyna Dr Pernak

Piękno i Medycyna Dr Pernak to nowoczesny i komfortowo urządzony ośrodek, w którym pacjenci spędzają czas z prawdziwą przyjemnością. Zasługą tego jest sympatyczna i życzliwa atmosfera, jaka panuje w klinice. Atutem jest również bogate wyposażenie gabinetów oraz profesjonalizm i bardzo dobre podejście do pacjenta, wyróżniające kierującego placówką doktora Mikołaja Pernaka. Specjalista nie ustaje w ciągłym doskonaleniu się, czego dobitnym potwierdzeniem są posiadane przez niego liczne dyplomy i certyfikaty. Przechodzi kolejne kursy w Polsce i za granicą, jest również systematycznym uczestnikiem krajowych i międzynarodowych konferencji naukowych. Śledzenie na bieżąco najnowszych doniesień medycznych pozwala mu na oferowanie pacjentom wyjątkowo bogatej palety zabiegów.

Klinika Piękno i Medycyna Dr Pernak Klinika Piękno i Medycyna Dr Pernak Klinika Piękno i Medycyna Dr Pernak Klinika Piękno i Medycyna Dr Pernak Klinika Piękno i Medycyna Dr Pernak Klinika Piękno i Medycyna Dr Pernak Klinika Piękno i Medycyna Dr Pernak Klinika Piękno i Medycyna Dr Pernak Klinika Piękno i Medycyna Dr Pernak Klinika Piękno i Medycyna Dr Pernak Klinika Piękno i Medycyna Dr Pernak Klinika Piękno i Medycyna Dr Pernak Klinika Piękno i Medycyna Dr Pernak

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.