Piękno i Medycyna Dr Pernak - cennik

ocena 4.8 / 5 (22 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
nieczynne
wtorek
17:00 - 20:00
środa
nieczynne
czwartek
10:00 - 17:00
piątek
10:00 - 18:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Specjalizujemy się w medycynie estetycznej. Od wielu lat wykonujemy zabiegi odmładzające i upiększające. Usuwamy zmarszczki, rozstępy, cellulit oraz tkankę tłuszczową. Leczymy wypadanie włosów i łysienie, rewitalizujemy i ujędrniamy skórę twarzy, modelujemy sylwetkę. Korzystamy z nowoczesnych sprzętów zabiegowych oraz wysokiej klasy preparatów.

Ponadto oferujemy Państwu zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej oraz ginekologii estetycznej. Wykonujemy operacje piersi, twarzy, brzucha i innych partii ciała. 

Zachęcamy do zapoznania się z pełną listą naszych usług.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Ginekologia estetyczna

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Leczenie łysienia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Prezentowany cennik Piękno i Medycyna Dr Pernak jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska