r

Plasma IQ – zabieg na opadające powieki górne i dolne Piotrków Trybunalski i okolice

inteligentne rozwiązanie do bezinwazyjnego liftingu powiek; to proste i bezpieczne urządzenie do wykonania bezinwazyjnego liftingu powiek, pozwalające uzyskać efekt już przy pierwszym zabiegu; lifting powiek; plastyka powiek więcej »

Bezpośrednio w Piotrkowie Trybunalskim nie dysponujemy placówką wykonującą plasma IQ – zabieg na opadające powieki górne i dolne, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Piotrkowa Trybunalskiego. Plasma IQ – zabieg na opadające powieki górne i dolne można przeprowadzić m.in. w SILVER Clinic Dr Adam Srebrzyński w Łodzi (43 km od Piotrkowa Trybunalskiego) w cenie 900 zł lub w Kliniczne Centrum Medyczne Beauty & Medical Spa w Łodzi (43 km od Piotrkowa Trybunalskiego) gdzie cena za plasma IQ – zabieg na opadające powieki górne i dolne wynosi 1 400 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Usługa plasma iq – zabieg na opadające powieki górne i dolne w Piotrkowie Trybunalskim jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.