Plastyka brzucha dolna Warszawa

Synonimy: miniabdominoplastyka, abdominoplastyka dolna

Filtruj wyniki

Plastyka brzucha dolna Warszawa - informacje

dr Sankowski w sali operacyjnej dr Sankowski w sali operacyjnej

Plastyka brzucha zamiennie nazywana jest abdominoplastyką. Przeprowadza się ją w celu usunięcia nadmiaru skóry bądź tkanki tłuszczowej ze środkowej lub dolnej części brzucha, które mogą być pozostałością np. po dużej utracie wagi albo ciąży. Abdominoplastyka może obejmować również plastykę mięśni brzucha. Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu jest m.in. zbyt duża otyłość, choroby serca czy płuc. Jest on odradzany także kobietom, które planują zajść w ciążę, która może zniwelować efekty zabiegu. Plastyka brzucha dolna (miniabdominoplastyka) odbywa się w znieczuleniu ogólnym i wymaga hospitalizacji. Cięcie wykonywane podczas operacji przebiega od jednego do drugiego kolca biodrowego, dzięki czemu jest ono niemal niewidoczne zza linii bielizny.

Dokąd udać się na plastykę dolnej części brzucha w Warszawie?

Miniabdominoplastyka to jeden z zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, oferowanych przez klinikę IQ Medica Clinic w Warszawie. W celu usunięcia nadmiaru tkanki tłuszczowej pacjenci mogą zdecydować się ponadto na zabieg liposukcji z wykorzystaniem technologii laserowej SmartLipo. Wykonywana jest tu także tradycyjna liposukcja oraz infradźwiękowa liposukcja Vibrolipo. W klinice świadczone są usługi z zakresu plastyki ud, które wraz z plastyką brzucha poprawiają wygląd ciała po zbyt szybkiej redukcji wagi.

Chirurg plastyczny lek. med. Tadeusz Stanisław Witwicki, który posiada dodatkowo specjalizację I stopnia chirurgii ogólnej, również zajmuje się plastyką dolnej części brzucha. W codziennej pracy z pacjentami wykonuje również szereg innych zabiegów, poprawiających wygląd ciała, jak np. endermologia (z zastosowaniem urządzenia Integral LPG) czy plastyka ud. Osoby, które chcą pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, mogą wybrać także laserowe odsysanie tłuszczu, czyli liposukcję SlimLipo 3D. Dr Witwicki przeprowadza szkolenia z zakresu metody SlimLipo z wykorzystaniem lasera Palomar Slim Lipo 3D.

Kolejną warszawską placówką, w której przeprowadzane są zabiegi plastyczne dolnej części brzucha, jest Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Szczyt. Oferowana jest tu także plastyka ud, ramion czy piersi. W placówce ponadto wykonywane są zabiegi liposukcji z użyciem urządzenia VaserLipo, które jednocześnie obkurcza i ujędrnia skórę. Na wyposażeniu kliniki znajduje się też laser Emerge firmy Palomar, wykorzystywany m.in. do zabiegów redukcji rozstępów, które mogą stanowić uzupełnienie abdominoplastyki.

Porównanie cen miniabdoplastyki w polskich i amerykańskich placówkach

Dr Janusz Greese Łyko, chirurg plastyczny Dr Janusz Greese Łyko, chirurg plastyczny

W Warszawie ceny zabiegu abdominoplastyki w dolnej części brzucha rozpoczynają się od 8 000 zł i mogą sięgać kwoty 15 000 zł. Z kolei pacjenci La Jolla Cosmetic Surgery Centre przy Genesee Avenue w San Diego, pragnący wykonać taki sam zabieg, powinni liczyć się z wydatkami rzędu 6 500 $ - 14 000 $ (ok. 25 800 zł - 55 600 zł).

Plastyka brzucha dolna - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 9 000 zł do 20 000 zł
 • Częstochowa od 5 000 zł do 8 000 zł
 • Poznań od 8 000 zł do 12 000 zł
 • Kraków od 6 000 zł do 15 000 zł
 • Szczecin od 8 000 zł do 10 000 zł
 • Gdańsk od 8 400 zł do 12 600 zł
 • Zielona Góra od 6 000 zł do 8 000 zł
 • Białystok od 11 070 zł
 • Wrocław od 6 000 zł do 9 000 zł
 • Łódź od 7 000 zł
 • Lubin od 6 000 zł do 8 000 zł
 • Kielce od 5 000 zł do 6 000 zł
Pokaż więcej »

Usługa plastyka brzucha dolna w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu plastyka brzucha dolna w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska