Plastyka brzucha + operacja przepukliny kresy białej Warszawa

plastyka brzucha z usunięciem przepukliny kresy białej

Plastyka brzucha + operacja przepukliny kresy białej Warszawa - informacje

Dr Janusz Greese Łyko, chirurg plastyczny Dr Janusz Greese Łyko, chirurg plastyczny

Najczęściej operację plastyki powłok brzusznych wykonuje się ze względów estetycznych. Polega ona na usunięciu nadmiaru zarówno skóry, jak i tkanki tłuszczowej z brzucha. Zabieg pełnej abdominoplastyki połączony może zostać z dodatkowymi zabiegami, w tym z operacją przepukliny kresy białej. Procedura może trwać nawet 4 godziny i przeprowadzana jest w znieczuleniu ogólnym. Szwy zdejmowane są po tygodniu. Po zabiegu przez około 6 tygodni należy unikać wysiłku fizycznego. Standardowy czas pobytu pacjenta w klinice po operacji wynosi 2 dni, a efekty operacji są stałe.

Operacja plastyki powłok brzusznych wraz z zabiegiem przepukliny kresy białej w Warszawie – gdzie szukać pomocy

Plastyka brzucha + operacja przepukliny kresy białej przeprowadzona może zostać w Szpitalu LUX MED, który funkcjonuje od 2010 roku. Jego oferta obejmuje m.in. zabiegi operacyjne z zakresu chirurgii ogólnej oraz chirurgii plastycznej. W placówce zabieg plastyki brzucha połączony może być także z operacją przepukliny pępkowej. W szpitalu wykonywane są również operacje przepuklin pępkowych, udowych, pachwinowych oraz pooperacyjnych. Ośrodek świadczy także usługi z zakresu liposukcji brzucha (liposukcja ultradźwiękowa i laserowa).

W stolicy abdominoplastykę wraz z operacją przepukliny kresy białej wykonać może także lek. med. Krzysztof Ingves, chirurg plastyczny. Doświadczenie zdobywał m.in. w Szpitalu Uniwersyteckim w Kopenhadze, pracował także jako starszy konsultant w dziedzinie chirurgii plastycznej w Akademiklinik AB w Szwecji. Jest członkiem Duńskiego Towarzystwa Chirurgii. Procedurę plastyki brzucha z operacją przepukliny kresy białej przeprowadza w trybie chirurgii jednego dnia (kilka godzin po zabiegu pacjent wychodzi do domu). Wykonuje także m.in. liposukcję system Body Jet oraz przeszczep własnego tłuszczu w okolice biustu.

W swojej ofercie plastykę brzucha wraz z operacją przepukliny ma również lek. med. Łukasz Ulatowski, specjalista z zakresu chirurgii ogólnej i plastycznej. Doświadczenie zdobywał m.in. na Oddziale Chirurgii Plastycznej CMKP w Warszawie, ukończył także staż w Klinice Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Estetycznej w Szpitalu Akademickim w Leuven (w Belgii). Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznego. Wykonuje również zabiegi liposukcji laserowej i ultradźwiękowej.

Cena abdominoplastyki połączonej z operacją przepukliny kresy białej w Warszawie i w Deakin (w Australii)

dr Andrzej Sankowski dr Andrzej Sankowski

W Warszawie za plastykę brzucha połączoną z operacją przepukliny kresy białej zapłacić trzeba około 13 000 złotych. Za granicą cena takiej procedury jest znacznie wyższa. W The Caps w Deakin (w Australii) wynosi ona 17 000 dolarów australijskich, czyli około 47 000 złotych.

Plastyka brzucha + operacja przepukliny kresy białej - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 15 000 zł do 22 000 zł
 • Łódź od 12 000 zł do 14 000 zł
 • Katowice od 10 000 zł do 20 000 zł
 • Szczecin od 12 500 zł do 13 000 zł
 • Poznań od 13 000 zł do 16 000 zł
 • Gdańsk od 15 200 zł
 • Jelenia Góra od 17 000 zł
 • Sopot od 14 000 zł
 • Środa Wielkopolska od 13 000 zł do 17 000 zł
 • Będzin od 15 000 zł
 • Komorowice od 17 300 zł
Plastyka brzucha + operacja przepukliny kresy białej cena »

Usługa plastyka brzucha + operacja przepukliny kresy białej w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu plastyka brzucha + operacja przepukliny kresy białej w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Autor: