Plastyka brzucha + operacja przepukliny kresy białej Warszawa

Synonimy: plastyka brzucha z usunięciem przepukliny kresy białej

Filtruj wyniki

Plastyka brzucha + operacja przepukliny kresy białej Warszawa - informacje

Sala operacyjna w Klinika dr A. Sankowski Sala operacyjna w Klinika dr A. Sankowski

Najczęściej operację plastyki powłok brzusznych wykonuje się ze względów estetycznych. Polega ona na usunięciu nadmiaru zarówno skóry, jak i tkanki tłuszczowej z brzucha. Zabieg pełnej abdominoplastyki połączony może zostać z dodatkowymi zabiegami, w tym z operacją przepukliny kresy białej. Procedura może trwać nawet 4 godziny i przeprowadzana jest w znieczuleniu ogólnym. Szwy zdejmowane są po tygodniu. Po zabiegu przez około 6 tygodni należy unikać wysiłku fizycznego. Standardowy czas pobytu pacjenta w klinice po operacji wynosi 2 dni, a efekty operacji są stałe.

Operacja plastyki powłok brzusznych wraz z zabiegiem przepukliny kresy białej w Warszawie – gdzie szukać pomocy

Plastyka brzucha + operacja przepukliny kresy białej przeprowadzona może zostać w Szpitalu LUX MED, który funkcjonuje od 2010 roku. Jego oferta obejmuje m.in. zabiegi operacyjne z zakresu chirurgii ogólnej oraz chirurgii plastycznej. W placówce zabieg plastyki brzucha połączony może być także z operacją przepukliny pępkowej. W szpitalu wykonywane są również operacje przepuklin pępkowych, udowych, pachwinowych oraz pooperacyjnych. Ośrodek świadczy także usługi z zakresu liposukcji brzucha (liposukcja ultradźwiękowa i laserowa).

W stolicy abdominoplastykę wraz z operacją przepukliny kresy białej wykonać może także lek. med. Krzysztof Ingves, chirurg plastyczny. Doświadczenie zdobywał m.in. w Szpitalu Uniwersyteckim w Kopenhadze, pracował także jako starszy konsultant w dziedzinie chirurgii plastycznej w Akademiklinik AB w Szwecji. Jest członkiem Duńskiego Towarzystwa Chirurgii. Procedurę plastyki brzucha z operacją przepukliny kresy białej przeprowadza w trybie chirurgii jednego dnia (kilka godzin po zabiegu pacjent wychodzi do domu). Wykonuje także m.in. liposukcję system Body Jet oraz przeszczep własnego tłuszczu w okolice biustu.

W swojej ofercie plastykę brzucha wraz z operacją przepukliny ma również lek. med. Łukasz Ulatowski, specjalista z zakresu chirurgii ogólnej i plastycznej. Doświadczenie zdobywał m.in. na Oddziale Chirurgii Plastycznej CMKP w Warszawie, ukończył także staż w Klinice Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Estetycznej w Szpitalu Akademickim w Leuven (w Belgii). Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznego. Wykonuje również zabiegi liposukcji laserowej i ultradźwiękowej.

Cena abdominoplastyki połączonej z operacją przepukliny kresy białej w Warszawie i w Deakin (w Australii)

Sala operacyjna w Klinika dr A. Sankowski Sala operacyjna w Klinika dr A. Sankowski

W Warszawie za plastykę brzucha połączoną z operacją przepukliny kresy białej zapłacić trzeba około 13 000 złotych. Za granicą cena takiej procedury jest znacznie wyższa. W The Caps w Deakin (w Australii) wynosi ona 17 000 dolarów australijskich, czyli około 47 000 złotych.

Plastyka brzucha + operacja przepukliny kresy białej - ceny w Warszawie na tle innych miast

  • Warszawa od 15 000 zł do 22 000 zł
  • Szczecin od 12 500 zł do 13 000 zł
  • Katowice od 10 000 zł do 20 000 zł
  • Łódź od 12 000 zł do 14 000 zł
  • Poznań od 13 000 zł do 16 000 zł
  • Jelenia Góra od 17 000 zł
  • Sopot od 14 000 zł
  • Środa Wielkopolska od 13 000 zł do 17 000 zł
  • Będzin od 15 000 zł
Pokaż więcej »

Usługa plastyka brzucha + operacja przepukliny kresy białej w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu plastyka brzucha + operacja przepukliny kresy białej w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska