r

Plastyka brzucha z plastyką mięśni Wrocław - informacje

Kadra w Chiroplastica Kadra w Chiroplastica

Plastyka brzucha z plastyką mięśni to zabieg chirurgii plastycznej z zakresu modelowania ciała, w czasie którego chirurg plastyk nie tylko usuwa nadmiar skóry i tkanki tłuszczowej, zgromadzonej na brzuchu, ale także modeluje mięśnie w przypadku ich rozejścia się dla uzyskania pożądanego efektu estetycznego. Pierwszym etapem zabiegu jest poziome cięcie od jednego kolca biodrowego do drugiego - lekarz odseparowuje tkankę skórną wraz z tłuszczem od mięśni. Następnie zszywa mięśnie brzucha. Kolejnym etapem jest usunięcie skóry i tkanki tłuszczowej, a następnie zszycie tkanek wraz z umiejscowieniem pępka w nowym miejscu. Operacja taka wykonywana jest w znieczuleniu ogólnym i przeznaczona dla osób, u których dieta i ćwiczenia nie pomagają w stopniu wystarczającym w zmniejszeniu brzucha z powodu rozejścia się mięśni (po ciąży lub znacznej utracie masy ciała), co objawia się charakterystycznym uwypukleniem i wymaga interwencji chirurgicznej.

Modelowanie brzucha wraz z mięśniami za pomocą operacji plastycznej we Wrocławiu

Na zabieg korekcji brzucha z korekcją mięśni brzucha można udać się do Kliniki Wiatroszak Estmedica, mieszczącej się we Wrocławiu. Zabieg taki może dotyczyć tutaj usunięcia fałdu skórno-tłuszczowego w środkowej i dolnej części brzucha, połączonego z plastyką mięśni ściany brzucha, a także obejmować jedynie dolną część brzucha bez przemieszczania pępka. Z innych stosowanych tu metod modelowania brzucha można wymienić również zabieg liposukcji ultradźwiękowej NIL (odsysanie tłuszczu) czy zabieg lipolizy iniekcyjnej (rozpuszczający komórki tłuszczowe zlokalizowane na brzuchu).

Plastyka brzucha z plastyką mięśni oferowana jest także przez Szpital Orthos, mieszczący się we Wrocławiu. Wśród innych zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej ciała i twarzy można wymienić tutaj także plastykę piersi, plastykę żeńskich narządów płciowych (pochwy, krocza i warg sromowych) oraz plastykę czubka nosa.

Lekarzem, zajmującym się na terenie Wrocławia operacjami plastycznymi brzucha z poprawą napięcia mięśni ściany brzucha, jest dr n. med. Jacek Jarliński, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 1986 i II stopnia od 1991 roku) oraz chirurg plastyczny (specjalizacja II stopnia w 1994 roku). Swoje doświadczenie z takich i innego rodzaju operacji plastycznych zdobywał m.in. w Oddziale Chirurgii Plastycznej Okręgowego Szpitala Kolejowego we Wrocławiu oraz na licznych zjazdach i szkoleniach - ukończył m.in. Międzynarodowe Sympozjum Chirurgii Plastycznej w Pradze (Czechy).

Ile kosztuje plastyka brzucha z plastyką mięśni we Wrocławiu, a ile w Londynie?

Sala operacyjna w Chiroplastica Sala operacyjna w Chiroplastica

Za zabieg chirurgiczny, modelujący brzuch i jego mięśnie, trzeba we wrocławskich ośrodkach chirurgii plastycznej zapłacić kwotę 12 000 zł, natomiast 6 100 funtów (30 200 zł) kosztuje taka procedura w londyńskiej klinice Cadogan Cosmetics (Wielka Brytania).

Plastyka brzucha z plastyką mięśni - ceny we Wrocławiu na tle innych miast

  • Wrocław od 15 000 zł
  • Warszawa od 12 000 zł do 20 000 zł
  • Łódź od 12 000 zł do 14 000 zł
  • Częstochowa od 10 000 zł do 14 000 zł
  • Szczecin od 12 500 zł
  • Kraków od 18 000 zł do 20 000 zł
  • Racibórz od 13 050 zł
  • Jelenia Góra od 14 500 zł
  • Bielsko-Biała od 15 400 zł
  • Będzin od 12 000 zł
Plastyka brzucha z plastyką mięśni cena »

Usługa plastyka brzucha z plastyką mięśni we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu plastyka brzucha z plastyką mięśni w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Brzeg.

Autor: