Plastyka brzucha Będzin

abdominoplastyka, plastyka powłok brzucha, lifting chirurgiczny brzucha, tummy tuck,

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Katowiceul. Gliwicka 159

AVIMED

4,3 / 5  (286 opinii)  rozwiń

Spełniło się moje marzenie. Jestem 2 tygodnie po zabiegu, wszystko pięknie się goi. Widoczny pierwszy efekt był praktycznie od razu. Z dnia na dzień widok coraz lepszy. Zero siniaków, obrzęków - tylko lekkie opuchnięcie. Trudny był pierwszy tydzień, ale wystarczyły tabletki przeciwbólowe. Brałam je przez pierwsze 4 dni. Potem każdego dnia coraz lepiej. Jestem mało odporna na ból, ale zniosłam to bez trudu. Gdybym miała cofnąć czas moja decyzja była by ta sama, a przede wszystkim ten sam lekarz. Efekt jest dużo lepszy niż się spodziewałam. Jestem szczęśliwą matką , żoną i kobietą.- Szczęśliwa Kobieta 😀 (lek. Zbigniew Łucki, plastyka brzucha)

  • Plastyka brzucha od 6 150 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  120 zł
Rybnikul. Cegielniana 14

Lift Med

4,5 / 5  (998 opinii)  rozwiń

Zabieg przebiegł bezproblemowo. Po dobie, gdy zobaczyłam efekt to przeszło to moje wszelkie oczekiwania. Może zabrzmi to nieprawdopodobnie, ale od przebudzenia do dzisiaj kompletnie nic mnie nie boli. Tabletki przeciwbólowe do dzisiaj są nieruszone. Nie mogę się doczekać 6 miesiąca po zabiegu ponieważ, wtedy będzie widać pełen efekt. Teraz jest super, a co to będzie za 5 miesięcy - bo tyle mi jeszcze zostało. Jeszcze raz warto wspomnieć i że ekipa specjalistów z Panią doktor Sybillą na czele zrobili kawał dobrej roboty. Dziękuję im za to.- Wioleta D (lek. Sybilla Piekarska, plastyka brzucha)

  • Plastyka brzucha od 15 000 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  180 zł

Pacjenci szukali zabiegu plastyka brzucha w pobliżu Będzin, w miejscowościach: Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Bytom, Jaworzno, Ruda Śląska, Tychy, Zabrze, Gliwice oraz Lubliniec.