Operacja plastyczna brzucha Bielsko-Biała i okolice

abdominoplastyka, plastyka powłok brzucha, lifting chirurgiczny brzucha, tummy tuck,

Bezpośrednio w Bielsku-Białej nie dysponujemy placówką wykonującą plastyka brzucha, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 6 innych klinik z okolicy Bielska-Białej. Plastyka brzucha można przeprowadzić m.in. w Klinika Chirurgii Mazan - Centrum Chirurgii Plastycznej w Katowicach (49 km od Bielska-Białej) w cenie 15000 zł lub w DUO MEDICA w Katowicach (49 km od Bielska-Białej) gdzie cena za plastyka brzucha wynosi 14000 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Katowice, ul. Gliwicka 159

AVIMED

4,3 / 5  (316 opinii)  rozwiń

Spełniło się moje marzenie. Jestem 2 tygodnie po zabiegu, wszystko pięknie się goi. Widoczny pierwszy efekt był praktycznie od razu. Z dnia na dzień widok coraz lepszy. Zero siniaków, obrzęków - tylko lekkie opuchnięcie. Trudny był pierwszy tydzień, ale wystarczyły tabletki przeciwbólowe. Brałam je przez pierwsze 4 dni. Potem każdego dnia coraz lepiej. Jestem mało odporna na ból, ale zniosłam to bez trudu. Gdybym miała cofnąć czas moja decyzja była by ta sama, a przede wszystkim ten sam lekarz. Efekt jest dużo lepszy niż się spodziewałam. Jestem szczęśliwą matką , żoną i kobietą. ~ Szczęśliwa Kobieta 😀 (Plastyka brzucha, lek. Zbigniew Łucki)

 • Plastyka brzucha od 6150 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  130 zł
Rybnik, ul. Cegielniana 14

Lift Med

4,6 / 5  (1138 opinii)  rozwiń

Zabieg przebiegł bezproblemowo. Po dobie, gdy zobaczyłam efekt to przeszło to moje wszelkie oczekiwania. Może zabrzmi to nieprawdopodobnie, ale od przebudzenia do dzisiaj kompletnie nic mnie nie boli. Tabletki przeciwbólowe do dzisiaj są nieruszone. Nie mogę się doczekać 6 miesiąca po zabiegu ponieważ, wtedy będzie widać pełen efekt. Teraz jest super, a co to będzie za 5 miesięcy - bo tyle mi jeszcze zostało. Jeszcze raz warto wspomnieć i że ekipa specjalistów z Panią doktor Sybillą na czele zrobili kawał dobrej roboty. Dziękuję im za to. ~ Wioleta D (Plastyka brzucha, lek. Sybilla Piekarska)

 • Plastyka brzucha od 15000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  180 zł

Plastyka brzucha w Bielsku-Białej - informacje

Sala operacyjna w Klinice Doktora Mazana Sala operacyjna w Klinice Doktora Mazana

Plastykę brzucha wykonuje się w celu modelowania sylwetki u osób, które mają widoczne fałdy skórno-tłuszczowe lub rozległe rozstępy i obwisłą skórę po odchudzaniu bądź przebytej ciąży. Lekarze w trakcie operacji nie tylko wyciną nadmiar skóry i tłuszczu, ale także wykonują plastykę mięśni brzucha. Operacja plastyczna brzucha idealnie sprawdza się jako jeden ze sposobów modelujących sylwetkę.

Spełnione marzenie o płaskim brzuchu

Korekcji obwisłego brzucha można poddać się w Szpitalu pod Bukami. Z innych zabiegów plastycznych przeprowadzane są tutaj zabiegi powiększenia piersi oraz podniesienia biustu, operacje plastyczne nosa i powiek oraz uszu. Ponadto lekarz wykonuje odsysanie tkanki tłuszczowej z wybranej okolicy ciała a także lifting skóry twarzy. Lekarzem tym jest dr Arkadiusz Kuna, specjalista chirurgii plastycznej od 2001 roku, który swoje doświadczenie zdobywał zarówno w Polsce, jak i w Wielkiej Brytanii - pracował w Szpitalu Wojewódzkim nr 5 w Sosnowcu oraz jako samodzielny konsultant za granicą od 2006 roku.

Na plastykę powłok brzusznych można umówić się także do Kliniki Chirurgii Plastycznej dr Sirek MedCosmetic. Można się poddać w tej klinice również innym zabiegom modelującym sylwetkę, tj. liposukcji lub lipofillingowi, czyli przeszczepianiu własnych komórek tłuszczowych. Ponadto: modelowaniu piersi, operacjom plastycznym narządów płciowych, rekosntrukcjom różnego typu oraz leczeniu ginekomastii. Jednym z operatorów jest tutaj dr n. med. Tomasz Sirek, chirurg plastyczny, posiadający zagraniczne doświadczenie zdobyte m.in. w Vivantes Klinikum Am Urban w Berlinie w Niemczech, w Cleveland Clinic w Ohio w USA czy w Reene Clinic w Istambule w Turcji.

Pacjenci niezadowoleni z wyglądu własnego brzucha mogą udać się również na operację plastyczną brzucha do Szpitala Chirurgii Małoinwazyjnej i Rekonstrukcyjnej CMR. Tutaj specjaliści wykonują zabiegi korekcyjne noa, uszu i powiek a także zajmują się przeszczeami skóry, korekcją blizn poparzeniowych i pourazowych oraz rekonstruują piersi po mastektomii. Jednym z tych specjalistów jest dr Sybilla Piekarska, chirurg ogólny (od 2006 roku) i plastyczny (od 2012 roku), która plastycznego fachu uczyła się pod okiem prof. Jerzego Strużyny w Klinice Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Nr 5 im. Św. Barbary w Sosnowcu.

Jednym z zabiegów proponowanych na Oddziale Chirurgii Plastycznej w Szpitalu Św. Łukasza jest abdominoplastyka. W zależności od potrzeby pacjenta przeprowadza się tutaj: miniplastykę brzucha bez przesunięcia pępka, pełną plastykę brzucha oraz plastykę powłok brzusznych z korektą przepukliny za pomocą siatki syntetycznej. U mężczyzn operacyjnie leczy się w tym szpitalu ginekomastię, a u kobiet modeluje się, powiększa lub pomniejsza piersi. Pacjentami z tego zakresu zajmuje się dr Martin Brzuchański, specjalista chirurgii plastycznej od 2000 roku, posiadający doświadczenie z tej dziedziny zdobyte m.in. w Szpitalu w Trzyńcu w Czechach.

Innym miejscem, gdzie w Bielsku-Białej można poddać się liftingowi chirurgicznemu brzucha jest Szpital Chirurgii - Centrum Chirurgii Plastycznej i Zabiegowej, w którym z innych wykonywanych zabiegów na Oddziale Chirurgii Palstycznej można wymienić: korekcje skrzywień nosa i przegrody nosowej, plastykę blizn i zniekształceń bliznowatych, operacje ginekomastii oraz piersi i brodawki sutkowej. Do kadry lekarskiej należy tutaj dr n. med. Janusz Sirek, specjalista chirurgii ogólnjej (I stopnia od 1984 roku) oraz chirurgii plastycznej (II stopnia od 1988 roku). Pracował  na Oddziale Chirurgii Plastycznej w szpitalu w Zabrzu a także w latach 1988-1999 na Oddziale Chirurgii Plastycznej Szpitala Górniczego w Sosnowcu.

Klinika Medycyny Estetycznej i Chirurgii Esteuroda oferuje m.in. plastykę powłok brzucha w przypadku jego obwisania lub zbyt dużej ilości tłuszczu i skóry. Można poddać się tutaj także innym zabiegom modelującym sylwetkę tj. zabiegowi liposukcji, plastyce pośladków, powiększaniu i wydłużaniu penisa czy powiększaniu piersi. Na takie i inne zabiegi zaprasza tutaj dr Artur Sandelewski, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 1998 roku) oraz lekarz medycyny estetycznej, posiadający w swoim dorobku wiele certyfikatów z odbytych szkoleń polskich i zagranicznych, np. we Włoszech lub w Austrii.

Ile kosztuje plastyka brzucha w Bielsku-Białej a ile w Dublinie?

Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy

Za operację plastyczną powłok brzucha w Bielsku-Białej pacjent zapłaci od 8 do 12 tys. zł, w Irlandii natomiast wyda ok. 27 tys. zł, poddając się zabiegowi w  The Northbrook Clinic znajdującej się w Dublinie.

Plastyka brzucha - ceny w Bielsku-Białej na tle innych miast

 • Warszawa od 7000 zł do 22000 zł
 • Wrocław od 8500 zł do 19500 zł
 • Kraków od 7000 zł do 20000 zł
 • Częstochowa od 8000 zł do 16000 zł
 • Katowice od 6150 zł do 14000 zł
 • Łódź od 10000 zł do 15000 zł
 • Szczecin od 8000 zł do 21000 zł
 • Gdańsk od 12000 zł do 18900 zł
 • Białystok od 5000 zł do 13530 zł
 • Zielona Góra od 10500 zł
 • Toruń od 5000 zł do 12000 zł
Plastyka brzucha cena »

Usługa plastyka brzucha w Bielsku-Białej jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i chirurga plastycznego.