Plastyka brzucha Bielsko-Biała

Synonimy: abdominoplastyka, plastyka powłok brzucha, lifting chirurgiczny brzucha, tummy tuck,

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Plastyka brzucha Bielsko-Biała - informacje

Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy

Plastykę brzucha wykonuje się w celu modelowania sylwetki u osób, które mają widoczne fałdy skórno-tłuszczowe lub rozległe rozstępy i obwisłą skórę po odchudzaniu bądź przebytej ciąży. Lekarze w trakcie operacji nie tylko wyciną nadmiar skóry i tłuszczu, ale także wykonują plastykę mięśni brzucha. Operacja plastyczna brzucha idealnie sprawdza się jako jeden ze sposobów modelujących sylwetkę.

Spełnione marzenie o płaskim brzuchu

Korekcji obwisłego brzucha można poddać się w Szpitalu pod Bukami. Z innych zabiegów plastycznych przeprowadzane są tutaj zabiegi powiększenia piersi oraz podniesienia biustu, operacje plastyczne nosa i powiek oraz uszu. Ponadto lekarz wykonuje odsysanie tkanki tłuszczowej z wybranej okolicy ciała a także lifting skóry twarzy. Lekarzem tym jest dr Arkadiusz Kuna, specjalista chirurgii plastycznej od 2001 roku, który swoje doświadczenie zdobywał zarówno w Polsce, jak i w Wielkiej Brytanii - pracował w Szpitalu Wojewódzkim nr 5 w Sosnowcu oraz jako samodzielny konsultant za granicą od 2006 roku.

Na plastykę powłok brzusznych można umówić się także do Kliniki Chirurgii Plastycznej dr Sirek MedCosmetic. Można się poddać w tej klinice również innym zabiegom modelującym sylwetkę, tj. liposukcji lub lipofillingowi, czyli przeszczepianiu własnych komórek tłuszczowych. Ponadto: modelowaniu piersi, operacjom plastycznym narządów płciowych, rekosntrukcjom różnego typu oraz leczeniu ginekomastii. Jednym z operatorów jest tutaj dr n. med. Tomasz Sirek, chirurg plastyczny, posiadający zagraniczne doświadczenie zdobyte m.in. w Vivantes Klinikum Am Urban w Berlinie w Niemczech, w Cleveland Clinic w Ohio w USA czy w Reene Clinic w Istambule w Turcji.

Pacjenci niezadowoleni z wyglądu własnego brzucha mogą udać się również na operację plastyczną brzucha do Szpitala Chirurgii Małoinwazyjnej i Rekonstrukcyjnej CMR. Tutaj specjaliści wykonują zabiegi korekcyjne noa, uszu i powiek a także zajmują się przeszczeami skóry, korekcją blizn poparzeniowych i pourazowych oraz rekonstruują piersi po mastektomii. Jednym z tych specjalistów jest dr Sybilla Piekarska, chirurg ogólny (od 2006 roku) i plastyczny (od 2012 roku), która plastycznego fachu uczyła się pod okiem prof. Jerzego Strużyny w Klinice Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Nr 5 im. Św. Barbary w Sosnowcu.

Jednym z zabiegów proponowanych na Oddziale Chirurgii Plastycznej w Szpitalu Św. Łukasza jest abdominoplastyka. W zależności od potrzeby pacjenta przeprowadza się tutaj: miniplastykę brzucha bez przesunięcia pępka, pełną plastykę brzucha oraz plastykę powłok brzusznych z korektą przepukliny za pomocą siatki syntetycznej. U mężczyzn operacyjnie leczy się w tym szpitalu ginekomastię, a u kobiet modeluje się, powiększa lub pomniejsza piersi. Pacjentami z tego zakresu zajmuje się dr Martin Brzuchański, specjalista chirurgii plastycznej od 2000 roku, posiadający doświadczenie z tej dziedziny zdobyte m.in. w Szpitalu w Trzyńcu w Czechach.

Innym miejscem, gdzie w Bielsku-Białej można poddać się liftingowi chirurgicznemu brzucha jest Szpital Chirurgii - Centrum Chirurgii Plastycznej i Zabiegowej, w którym z innych wykonywanych zabiegów na Oddziale Chirurgii Palstycznej można wymienić: korekcje skrzywień nosa i przegrody nosowej, plastykę blizn i zniekształceń bliznowatych, operacje ginekomastii oraz piersi i brodawki sutkowej. Do kadry lekarskiej należy tutaj dr n. med. Janusz Sirek, specjalista chirurgii ogólnjej (I stopnia od 1984 roku) oraz chirurgii plastycznej (II stopnia od 1988 roku). Pracował  na Oddziale Chirurgii Plastycznej w szpitalu w Zabrzu a także w latach 1988-1999 na Oddziale Chirurgii Plastycznej Szpitala Górniczego w Sosnowcu.

Klinika Medycyny Estetycznej i Chirurgii Esteuroda oferuje m.in. plastykę powłok brzucha w przypadku jego obwisania lub zbyt dużej ilości tłuszczu i skóry. Można poddać się tutaj także innym zabiegom modelującym sylwetkę tj. zabiegowi liposukcji, plastyce pośladków, powiększaniu i wydłużaniu penisa czy powiększaniu piersi. Na takie i inne zabiegi zaprasza tutaj dr Artur Sandelewski, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 1998 roku) oraz lekarz medycyny estetycznej, posiadający w swoim dorobku wiele certyfikatów z odbytych szkoleń polskich i zagranicznych, np. we Włoszech lub w Austrii.

Ile kosztuje plastyka brzucha w Bielsku-Białej a ile w Dublinie?

Sala operacyjna w Klinice Mazan Sala operacyjna w Klinice Mazan

Za operację plastyczną powłok brzucha w Bielsku-Białej pacjent zapłaci od 8 do 12 tys. zł, w Irlandii natomiast wyda ok. 27 tys. zł, poddając się zabiegowi w  The Northbrook Clinic znajdującej się w Dublinie.

Plastyka brzucha - ceny w Bielsku-Białej na tle innych miast

 • Bielsko-Biała od 14 000 zł
 • Warszawa od 7 000 zł do 20 000 zł
 • Wrocław od 8 500 zł do 19 500 zł
 • Kraków od 7 000 zł do 15 000 zł
 • Katowice od 6 150 zł do 16 000 zł
 • Łódź od 10 000 zł do 14 000 zł
 • Częstochowa od 8 000 zł do 16 000 zł
 • Szczecin od 8 000 zł do 13 000 zł
 • Poznań od 6 000 zł do 20 000 zł
 • Gdańsk od 12 000 zł do 18 900 zł
 • Bydgoszcz od 7 995 zł do 12 054 zł
 • Białystok od 5 000 zł do 13 530 zł
 • Lublin od 10 000 zł
Pokaż więcej »

Usługa plastyka brzucha w Bielsku-Białej jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu plastyka brzucha w pobliżu Bielska-Białej, w miejscowościach: Cieszyn, Tychy, Jastrzębie-Zdrój oraz Jaworzno.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska