Plastyka brzucha Gdańsk

Synonimy: abdominoplastyka, plastyka powłok brzucha, lifting chirurgiczny brzucha, tummy tuck,

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Sopotul. Jana Jerzego Haffnera 10 lok. 2

ORCHID Centrum Zdrowia i Urody

ocena 4.6 / 5 (41 opinii) - zobacz opinie »zobacz »
"Wszystko było na najwyższym poziomie! Obsługa miła i kompetentna, pielęgniarki sympatyczne, sala zabiegowa i gabinety czyściutkie i przytulne. Cóż można powiedzieć po 1 dobie przebywania z czego połowę się śpi po narkozie. Osobiście jestem bardzo zadowolona i polecam!! Światowy poziom !!" 

Plastyka brzucha Gdańsk - informacje

Gabinet zabiegowy w Piękno i Medycyna Dr Pernak Gabinet zabiegowy w Piękno i Medycyna Dr Pernak

Operację plastyczną brzucha można przeprowadzić u pacjentów zarówno młodych, jak starszych. W przypadku decyzji o abdominoplastyce bierze się pod uwagę warunki anatomiczne pacjenta, ilość tkanki tłuszczowej, stan skóry oraz stan zdrowia. Młode osoby poddają się plastyce brzucha głównie z powodu nadmiaru skóry i wiotkich powłok brzucha po porodach, natomiast u starszych pacjentów decyzja o poddaniu się takiej operacji motywowana jest najczęściej utratą elastyczności i napięcia skóry, związan z wiekiem oraz nadmiarem tkanki tłuszczowej.

Gdzie można chirurgicznie wymodelować brzuch w Gdańsku

Gdańskim lekarzem, wykonującym abdominoplastykę, jest dr hab. n. med. Alicja Renkielska, chirurg plastyczny (specjalizacja II stopnia w 1980 roku), która wiedzę i umiejętności z przeprowadzania operacji chirurgii plastycznej zdobywała w ośrodkach chirurgii plastycznej w Polsce oraz w Stanach Zjednoczonych. Wśród przeprowadzanych przez nią operacji, poprawiających estetyczny wygląd ciała, oprócz plastyki brzucha można wymienić także zmniejszenie lub podniesienie piersi, labioplastykę czy leczenie ginekomastii.

Plastyka brzucha pwykonywana jest także przez dr n. med. Jacka Grudzińskiego, specjalistę chirurgii ogólnej (II stopnia od 1999 roku) oraz chirurgii plastycznej (od 2003 roku), który należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE) i do Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (ESPRAS). Chirurgii estetycznej brzucha i innych operacji modelujących sylwetkę uczył się m.in. w Klinice Chirurgii Plastycznej i Leczenia Oparzeń Akademii Medycznej w Gdańsku. Oprócz operacji plastycznej brzucha przeprowadza również jego liposukcję, a także wykonuje zabiegi liposukcji modelujące pośladki, uda zewnętrzne i wewnętrzne czy liposukcję okolic talii.

Na operację plastyczną powłok brzusznych można udać się także do lek. med. Darii Dobaczewskiej, specjalisty chirurgii ogólnej (I stopnia od 1999 roku) oraz chirurgii plastycznej (od 2009 roku), która przyjmuje swoich pacjentów na terenie Gdyni (22 km od Gdańska). Swoje doświadczenie w dziedzinie chirurgii plastycznej zdobywała podczas pracy w Polsce i za granicą, m.in. w Klinice Chirurgii Plastycznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego i w Akademickim Szpitalu w Utrechcie (Holandia) i w Uniwersyteckim Szpitalu w Antwerpii (Belgia). Z zabiegów modelujących brzuch można poddać się u niej całkowitej korekcie kresy białej, plastyce brzucha z liposukcją, plastyce dolnej części brzucha (bez przesunięcia pępka) oraz samej liposukcji brzucha. 

Jaka jest cena liftingu chirurgicznego brzucha w Gdańsku, a jaka w Paryżu?

Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A. Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A.

Za plastykę powłok brzucha u gdańskich chirurgów plastycznych trzeba zapłacić kwotę ok. 12 000 zł, natomiast we Francji taka sama operacja kosztuje od 5 500 euro (24 200 zł) do 8 000 euro (44 800 zł) w Clinique des Champs Elysees w Paryżu.

Plastyka brzucha - ceny w Gdańsku na tle innych miast

 • Gdańsk od 12 000 zł do 18 900 zł
 • Warszawa od 7 000 zł do 20 000 zł
 • Wrocław od 8 500 zł do 19 500 zł
 • Kraków od 7 000 zł do 15 000 zł
 • Katowice od 6 150 zł do 16 000 zł
 • Łódź od 10 000 zł do 14 000 zł
 • Częstochowa od 8 000 zł do 16 000 zł
 • Szczecin od 8 000 zł do 13 000 zł
 • Poznań od 6 000 zł do 20 000 zł
 • Bydgoszcz od 7 995 zł do 12 054 zł
 • Białystok od 5 000 zł do 13 530 zł
 • Lublin od 10 000 zł
Pokaż więcej »

Usługa plastyka brzucha w Gdańsku jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu plastyka brzucha w pobliżu Gdańska, w miejscowościach: Gdynia, Wejherowo oraz Starogard Gdański.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska