Plastyka brzucha Gdańsk

Gdańsk to miasto, w którym znajduje się kilka doskonałych klinik chirurgii plastycznej. Chcesz poddać się plastyce brzucha, ale nie wiesz, którą z nich wybrać? Pomożemy Ci w podjęciu decyzji! Poniżej znajdziesz listę 5 placówek, które posiadają w swojej ofercie abdominoplastykę. Wybierz jedną z nich i umów się na wizytę kwalifikującą do tego zabiegu. Z nami zrobisz to szybko i wygodnie!

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Plastyka brzucha Gdańsk - informacje

Operację plastyczną brzucha można przeprowadzić u pacjentów zarówno młodych, jak i tych starszych. W przypadku decyzji o abdominoplastyce bierze się pod uwagę warunki anatomiczne pacjenta, ilość tkanki tłuszczowej, stan skóry oraz ogólny stan zdrowia. Młode osoby poddają się plastyce brzucha głównie z powodu nadmiaru skóry i wiotkich powłok brzucha po porodach, natomiast u starszych pacjentów decyzja o poddaniu się takiej operacji motywowana jest najczęściej utratą elastyczności i napięcia skóry, związaną z wiekiem i nadmiarem tkanki tłuszczowej.

Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A. Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A.

Abdominoplastyka w Gdańsku

Na plastykę brzucha można wybrać się na przykład do położonego w dzielnicy Piecki-Migowo szpitala Swissmed. W ofercie zabiegów z zakresu modelowania sylwetki znajdują się tutaj również:

 • plastyka ramion
 • plastyka całego ciała (body lifting)
 • plastyka ud

Operacje plastyczne brzucha przeprowadza również lek. Mikołaj Pernak, który przyjmuje pacjentów w placówce Piękno i Medycyna Dr Pernak, która dołączyła do Tourmedica.pl zimą 2018 roku. W położonej w dzielnicy Oliwa klinice można poddać się także liposukcji, czyli odsysaniu tłuszczu z wybranej części ciała. Osoby, które chciałyby odwiedzić chirurga plastycznego w Sopocie, mogą się wybrać do Centrum Zdrowia i Urody ORCHID. Plastykę brzucha przeprowadza tutaj lek. Piotr Ziajka.

Gdzie na zabieg w Trójmieście?

Gabinet zabiegowy w Piękno i Medycyna Dr Pernak Gabinet zabiegowy w Piękno i Medycyna Dr Pernak

Gdańskim lekarzem wykonującym abdominoplastykę jest również dr hab. n. med. Alicja Renkielska. Wśród przeprowadzanych przez nią operacji poprawiających estetyczny wygląd ciała, oprócz plastyki brzucha można wymienić także zmniejszenie lub podniesienie piersi, labioplastykę czy leczenie ginekomastii. Plastyka brzucha wykonywana jest także przez dr n. med. Jacka Grudzińskiego, specjalistę chirurgii ogólnej i plastycznej Oprócz operacji plastycznej brzucha przeprowadza on również liposukcję.

Pozostałe placówki z okolic Gdańska

Na operację plastyczną brzucha można udać się także do lek. med. Darii Dobaczewskiej, specjalisty chirurgii ogólnej, która przyjmuje swoich pacjentów na terenie Gdyni (22 km od Gdańska). Swoje doświadczenie w dziedzinie chirurgii plastycznej zdobywała podczas pracy w Polsce i za granicą, m.in. w Klinice Chirurgii Plastycznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego i w Akademickim Szpitalu w Utrechcie (Holandia) i w Uniwersyteckim Szpitalu w Antwerpii (Belgia). Z zabiegów modelujących brzuch można poddać się u niej całkowitej korekcie kresy białej, plastyce brzucha z liposukcją, plastyce dolnej części brzucha (bez przesunięcia pępka) oraz samej liposukcji brzucha

Ile kosztuje plastyka brzucha w Gdańsku?

Za abdominoplastykę w Trójmieście trzeba zapłacić od 12 do 18,9 tys. złotych. Cena jest uzależniona zarówno od cennika danej placówki, jak i zakresu zabiegu, który będzie przeprowadzany u pacjenta.

Plastyka brzucha - ceny w Gdańsku na tle innych miast

 • Gdańsk od 11 100 zł do 18 900 zł
 • Warszawa od 7 000 zł do 22 000 zł
 • Wrocław od 8 500 zł do 19 500 zł
 • Kraków od 7 000 zł do 20 000 zł
 • Katowice od 6 150 zł do 14 000 zł
 • Częstochowa od 8 000 zł do 16 000 zł
 • Łódź od 10 000 zł do 15 000 zł
 • Szczecin od 8 000 zł do 21 000 zł
 • Bydgoszcz od 7 995 zł do 15 000 zł
 • Białystok od 5 000 zł do 13 530 zł
 • Poznań od 6 000 zł
 • Zielona Góra od 10 500 zł
Plastyka brzucha cena »

Usługa plastyka brzucha w Gdańsku jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu plastyka brzucha w pobliżu Gdańska, w miejscowościach: Wejherowo oraz Starogard Gdański.