Plastyka brzucha Katowice

Chcesz pozbyć się obwisłego brzucha? Marzysz o szczupłej talii i redukcji tkanki tłuszczowej? Z pewnością zainteresuje Cię zabieg, jakim jest abdominoplastyka. Poniżej znajdziesz listę 10 klinik w Katowicach, w których można poddać się plastyce brzucha. Zapoznaj się z ofertami poszczególnych placówek i zapisz się na wizytę konsultacyjną do wybranego lekarza specjalisty.

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Plastyka brzucha Katowice - informacje

Plastyka powłok brzucha (inaczej abdominoplastyka) to zabieg, podczas którego lekarz usuwa fałdy skórno-tłuszczowe w dolnej i środkowej części brzucha. Nierzadko konieczne jest również wzmocnienie mięśni ściany brzucha. W efekcie zostaje on spłaszczony, a jego mięśnie - na nowo napięte. Zabieg przeprowadza się w znieczuleniu ogólnym i zwykle trwa on od 3 do 4 godzin.

Gabinet zabiegowy w INTER-MED Gabinet zabiegowy w INTER-MED

 Specjaliści abdominoplastyki w Katowicach

W położonej w dzielnicy Wełnowiec Klinice Chirurgii Mazan zabiegi przeprowadza lek. Zbigniew Mazan, światowej klasy specjalista w zakresie chirurgii plastycznej. W placówce można poddać się m.in. plastyce brzucha, jak i całego ciała, czyli tak zwanemu body liftingowi. W tej samej części miasta znajduje się DUO MEDICA, gdzie abdominoplastykę przeprowadza dr n. med. Artur Sandelewski - chirurg ogólny i lekarz medycyny estetycznej. Szeroką ofertę zabiegową posiada również położona w dzielnicy Panewniki Euroklinika - ośrodek, w którym operacje plastyczne przeprowadza lek. Jerzy Wilgus, chirurg plastyczny z dużym doświadczeniem zawodowym.

Plastyka brzucha na Śląsku

Gabinet zabiegowy w AVIMED Gabinet zabiegowy w AVIMED

Chcąc poddać się plastyce brzucha, warto odwiedzić także zlokalizowaną w centrum Katowic Klinikę Magnuccy. Zabieg ten jest tutaj wykonywany przez dr n. med. Aldonę Stachurę, posiadającą specjalizację z chirurgii plastycznej. Doktor Stachura należy do prestiżowych towarzystw naukowych, w tym Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Posiada także certyfikat członkostwa w Międzynarodowym Towarzystwie Chirurgii Plastycznej i Estetycznej. Plastyce brzucha można poddać się również w placówce AVIMED (dzielnica Załęże). Procedury z zakresu chirurgii plastycznej przeprowadza tu lek. Zbigniew Łucki.

Gdzie jeszcze na zabieg?

Dr n. med. Henryk Mekle prowadzi wraz z żoną klinikę Mekmed (w jej ramach funkcjonuje Centrum Estetyki Ciała). Jako pierwszy przeprowadzał on w Polsce zabiegi lipolizy laserowej oraz modelowania sylwetki za pomocą liposukcji ultradźwiękowej. Specjalizuje się w chirurgii kosmetycznej, szczególnie w zabiegach plastyki powłok ciała oraz liposukcji.

Z kolei dr Anna Olender (Olender Clinic) zdobywała doświadczenie w najstarszym polskim ośrodku chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej w Polanicy Zdroju. Od 2008 roku jest Ordynatorem Oddziału Chirurgii Plastycznej w Weiss Klinik w Chorzowie. Częstymi klientkami jej kliniki są kobiety, które chcą poddać się abdominoplastyce z powodu nadmiaru wiotkiej skóry i tak zwanego brzucha po ciąży. Specjalistka chirurgicznie redukuje tkankę tłuszczową i wzmacnia mięśnie proste brzucha.

Pozostałe katowickie placówki

Dr n. med. Dariusz Duda oraz lek. med. Danuta Pawlik-Knapik (Centrum Estetyki Ciała) pracują w pierwszym w Polsce ośrodku wykonującym zabiegi metodą Vaser Lipo HD. Ów zabieg (Vaser HighDefinition Liposculpture) wymaga znieczulenia ogólnego i pozostania co najmniej dobę w klinice. Dr Bożena Jaklik (Chirurgia Plastyczna i Estetyczna dr Bożena Jaklik) już od wielu lat z powodzeniem wykonuje plastykę powłok brzusznych. Jej pacjentki mogą także poddać się odsysaniu tkanki tłuszczowej, faceliftingowi bądź liposukcji podbródka. Konsultacje w sprawie zabiegów doktor przeprowadza  w klinice Medipol. Plastyce brzucha można poddać się także w gabinecie dr Marcina Sierocińskiego (Chirurgia Plastyczna Dr Marcin Sierociński). Prócz abdominoplastyki specjalista zajmuje się przeprowadzaniem, między innymi, liposukcji i faceliftingu z użyciem wypełniaczy.

Plastyka brzucha. Cena w Katowicach

Ceny w Katowicach zaczynają się już od 6150 zł, a kończą nawet na 16 tys. zł. Ostateczny koszt zabiegu, jakim jest abdominoplastyka, zależy od zakresu procedury i tego, na jakich efektach zależy pacjentowi.

Plastyka brzucha - ceny w Katowicach na tle innych miast

 • Katowice od 6 150 zł do 16 000 zł
 • Warszawa od 7 000 zł do 20 000 zł
 • Kraków od 7 000 zł do 15 000 zł
 • Wrocław od 8 500 zł do 19 500 zł
 • Częstochowa od 8 000 zł do 16 000 zł
 • Szczecin od 8 000 zł do 13 000 zł
 • Łódź od 10 000 zł do 14 000 zł
 • Poznań od 6 000 zł do 15 000 zł
 • Gdańsk od 12 000 zł do 18 900 zł
 • Bydgoszcz od 7 995 zł do 12 054 zł
 • Białystok od 5 000 zł do 13 530 zł
Pokaż więcej »

Usługa plastyka brzucha w Katowicach jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu plastyka brzucha w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Sosnowiec, Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Zabrze, Jaworzno, Gliwice oraz Jastrzębie-Zdrój.

Autor:
Opublikowano: