Plastyka brzucha Lubin

abdominoplastyka, plastyka powłok brzucha, lifting chirurgiczny brzucha, tummy tuck,

Plastyka brzucha Lubin - informacje

Sala operacyjna w CDT Medicus w Lubinie, gdzie dr Leszek Leszczyński wykonuje zabiegi Sala operacyjna w CDT Medicus w Lubinie, gdzie dr Leszek Leszczyński wykonuje zabiegi

Plastyka brzucha (abdominoplastyka) polega na usunięciu nadmiaru skóry i tkanki tłuszczowej brzucha oraz modelowaniu tej okolicy. W zależności od potrzeby operację przeprowadza się na tkankach poniżej pępka (miniabdominoplastyka) lub na tkankach aż do łuków żebrowych (pełna plastyka brzucha). Zakres zabiegu omawiany jest w trakcie konsultacji. Procedura abdominoplastyki wykonywana jest w znieczuleniu ogólnym, a jej celem jest przywrócenie płaskiego i jędrnego brzucha. Warunkiem koniecznym do poddania się operacji plastycznej brzucha jest dobry ogólny stan zdrowia oraz prawidłowe wyniki badań laboratoryjnych. Należy pamiętać, że zabieg nie jest alternatywą dla procesu odchudzania. Standardowy czas powrotu do pełnej aktywności wynosi około 14 dni. Pierwsze efekty widoczne są już w pierwszych dniach po zabiegu, jednak na pełne rezultaty należy poczekać około 2 miesięcy.

Abdominoplastyka w Lubinie – gdzie udać się na zabieg

W Lubinie plastyka brzucha możliwa jest do przeprowadzenia w Specjalistycznym Szpitalu CDT Medicus. W placówce świadczona jest pełna gama procedur z zakresu chirurgii plastycznej: oferta ośrodka, oprócz abdominoplastyki, obejmuje również miniplastykę brzucha, która przeprowadzana jest u pacjentów zmagających się z niewielkim nadmiarem zwiotczanej skóry i tkanki tłuszczowej w obrębie podbrzusza. Do szpitala udać się można także na m.in. odsysanie tłuszczu z brzucha, plastykę ud i plastykę piersi.

Lifting chirurgiczny brzucha wykonać może także lek. med. Leszek Leszczyński, chirurg plastyczny. Jest on członkiem International Plastic, Reconstructive, Aesthetic Surger, a jego oferta z zakresu operacji plastycznych brzucha obejmuje pełną plastykę z modelowaniem, bez modelowania oraz miniabdominoplastykę. Przeprowadza również operacje plastyczne w obrębie twarzy (np. lifting twarzy, korekcję nosa, plastykę powiek), piersi (np. powiększenie, podniesienie lub redukcję piersi) oraz w obrębie narządów płciowych (np. pogrubienie prącia i korekcję warg sromowych).

Na abdominoplastykę udać się można również do dr n. med. Mateusza Zachary, specjalisty chirurgii plastycznej. Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Należy do International Confederation for Plastic Reconstructive & Aesthetic Surgery. Oprócz pełnej plastyki brzucha wykonuje również miniabdominoplastykę, która polega na liposukcji obszaru podbrzusza i usunięciu nadmiaru skóry (w znieczuleniu miejscowym). Jego oferta obejmuje również liposukcję klasyczną (np. brzucha) oraz plastykę ud.

Cena liftingu chirurgicznego brzucha w Lubinie i w Barcelonie

Sala operacyjna w CDT Medicus w Lubinie, gdzie dr Leszek Leszczyński wykonuje zabiegi Sala operacyjna w CDT Medicus w Lubinie, gdzie dr Leszek Leszczyński wykonuje zabiegi

W Lubinie za pełną plastykę brzucha zapłacić trzeba około 7 000 złotych. Za granicą cena takiej procedury jest nawet kilkakrotnie wyższa: przykładowo, w Clínicas Zurich w Barcelonie wynosi ona 7 000 euro, czyli ponad 30 000 złotych.


Plastyka brzucha - ceny w Lubinie na tle innych miast

 • Lubin od 8 000 zł do 12 000 zł
 • Warszawa od 7 000 zł do 22 000 zł
 • Kraków od 7 000 zł do 15 000 zł
 • Wrocław od 8 500 zł do 19 500 zł
 • Katowice od 6 150 zł do 16 000 zł
 • Częstochowa od 8 000 zł do 16 000 zł
 • Szczecin od 8 000 zł do 21 000 zł
 • Łódź od 1 100 zł do 14 000 zł
 • Gdańsk od 11 100 zł do 18 900 zł
 • Poznań od 6 000 zł do 15 000 zł
 • Bydgoszcz od 7 995 zł do 15 000 zł
 • Białystok od 5 000 zł do 13 530 zł
 • Lublin od 10 000 zł
Plastyka brzucha cena »

Usługa plastyka brzucha w Lubinie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu plastyka brzucha w pobliżu Lubina, w miejscowościach: Polkowice oraz Bolesławiec.

Autor: