Plastyka brzucha Poznań

Synonimy: abdominoplastyka, plastyka powłok brzucha, lifting chirurgiczny brzucha, tummy tuck,

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Plastyka brzucha Poznań - informacje

Gabinet zabiegowy w Mandala Clinic Gabinet zabiegowy w Mandala Clinic

Plastyka brzucha polega na wycięciu nadmiaru skóry i tkanki tłuszczowej oraz jednoczesnym wzmocnieniu mięśni. Daje to efekt płaskiego brzucha, a blizna po zabiegu zostaje ukryta w okolicy spojenia łonowego, dzięki czemu łatwo ją ukryć pod bielizną. Na abdominoplastykę decydują się zwykle osoby, które w krótkim czasie dużo schudły oraz kobiety po ciążach.

Lekarze którzy wykonują plastykę brzucha w Poznaniu!

Mandala Beauty Clinic, znajdująca się przy ul. Chwiałkowskiego to miejsce, w którym abdominoplastykę wykonuje lek. med. Samir Ibrahim. Posiada tytuł specjalisty chirurgii plastycznej i estetycznej, szkolił się w wiodących polskich i zagranicznych ośrodkach, m.in. w  Polanicy Zdroju, Warszawie, Stanach Zjednoczonych i w Niemczech. Jest autorem lub współautorem publikacji, ukazujących się w piśmiennictwie branżowym. Przeprowadza zabiegi chirurgii plastycznej, laserowej ginekologii estetycznej oraz chirurgii odtwórczej włosów. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Odtwórczej Włosów.

W miejscowości Swarzędz- Nowa Wieś pod Poznaniem w Klinice Kolasiński plastykę brzucha wykonuje dr n. med. Jerzy Kolasiński. Specjalista chirurgii ogólnej, w trakcie specjalizacji z chirurgii plastycznej. Organizuje szkolenia dotyczące chirurgii plastycznej i medycyny anti- aging w Polsce i za granicą. Widnieje jako autor lub współautor licznych publikacji naukowych, takich jak "Płaski brzuch – marzenie każdego", "Chirurgia estetyczna w konfrontacji z procesami starzenia się ciała" oraz "Zastosowanie ekspansji tkankowej w różnych okolicach ciała". Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Zespół Medyczny Gromadzińscy, który znajduje się przy ul. Falistej to miejsce, w którym chirurgią plastyczną zajmuje się lek. med. Artur Gromadziński. Ukończył specjalizację z chirurgii plastycznej, ogólnej oraz onkologicznej. Przeprowadza zabiegi również w Oddziale Chirurgii oraz Oddziale Chirurgii Głowy i Szyi Wielkopolskiego Centrum Onkologii, współpracuje także z Kliniką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Prowadzi zajęcia dla lekarzy w trakcie specjalizacji oraz dla stowarzyszenia Amazonki. Podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w kursach i konferencjach w Polsce i za granicą. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Estetycznej i Rekonstrukcyjnej oraz Polskiego Towarzystwa Onkologicznego.

W Klinice Skupin mieszczącej się przy ul. Ziębickiej, zabiegi abdominoplastyki przeprowadza lek. med. Piotr Skupin. Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu, posiada tytuł specjalisty w zakresie chirurgii ogólnej i chirurgii plastycznej. Temat jego przewodu doktorskiego dotyczy hodowli tkankowych. Kształcił się w Klinice Chirurgii Ogólnej AM w Poznaniu oraz w Szpitalu Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju. Przeprowadza zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, w tym operacje wad wrodzonych i pourazowych. Uczestniczy w polskich i zagranicznych konferencjach i sympozjach naukowych, gdzie poszerza zakres wiedzy i umiejętności. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Wykonanie zabiegu plastyki brzucha ma również w swojej ofercie dr n. med. Wojciech Chiciak, który wykonuje zabiegi w Prywatnej Lecznicy Certus, która znajduje się przy ul. Grunwaldzkiej. Dr Chiciak jest specjalistą chirurgii plastycznej oraz chirurgii dziecięcej. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując m.in. w Wojewódzkim Szpitalu Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju. Odbył szereg szkoleń i kursów z zakresu chirurgii plastycznej, szkolił się w Pradze, Londynie, Bazylei i Pekinie. Jest współzałożycielem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Ile kosztuje zabieg abdominoplastyki?

Gabinet zabiegowy w Mandala Clinic Gabinet zabiegowy w Mandala Clinic

W Klinice Skupin koszt zabiegu plastyki powłok brzusznych wynosi 9000zł. Cena abdominoplastyki w Bridgewater Hospital w Liverpoolu to 3950£- 7590£ (około 22500- 43700zł), w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta. Ogromna różnica cen skłania do rozważenia wykonania zabiegu w Polsce. Kilkudniowy pobyt w hotelu pozwoli nabrać pełni sił po operacji, a okres rekonwalescencji z pewnością umilą spacery po Poznaniu. Warto zajrzeć na piękny rynek i obejrzeć słynne Poznańskie Koziołki, których legendę zna każdy mieszkaniec. Aby trochę poleniuchować, warto się wybrać nad Jezioro Maltańskie, gdzie przy odrobinie szczęścia można trafić na Mistrzostwa Świata lub Europy w Kajakarstwie.

Plastyka brzucha - ceny w Poznaniu na tle innych miast

 • Poznań od 6 000 zł do 20 000 zł
 • Warszawa od 7 000 zł do 20 000 zł
 • Wrocław od 8 500 zł do 19 500 zł
 • Kraków od 7 000 zł do 15 000 zł
 • Katowice od 6 150 zł do 16 000 zł
 • Łódź od 10 000 zł do 14 000 zł
 • Częstochowa od 8 000 zł do 16 000 zł
 • Szczecin od 8 000 zł do 13 000 zł
 • Gdańsk od 12 000 zł do 18 900 zł
 • Białystok od 5 000 zł do 13 530 zł
 • Bydgoszcz od 7 995 zł do 12 054 zł
 • Zielona Góra od 10 500 zł
Pokaż więcej »

Usługa plastyka brzucha w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu plastyka brzucha w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska