Plastyka brzucha Sopot

Synonimy: abdominoplastyka, plastyka powłok brzucha, lifting chirurgiczny brzucha, tummy tuck,

Filtruj wyniki
Sopotul. Jana Jerzego Haffnera 10 lok. 2

ORCHID Centrum Zdrowia i Urody

ocena 4.6 / 5 (41 opinii) - zobacz opinie »zobacz »
"Wszystko było na najwyższym poziomie! Obsługa miła i kompetentna, pielęgniarki sympatyczne, sala zabiegowa i gabinety czyściutkie i przytulne. Cóż można powiedzieć po 1 dobie przebywania z czego połowę się śpi po narkozie. Osobiście jestem bardzo zadowolona i polecam!! Światowy poziom !!" 

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Usługa plastyka brzucha w Sopocie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu plastyka brzucha w pobliżu Sopotu, w miejscowościach: Gdynia oraz Wejherowo.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska