Plastyka brzucha Wałbrzych i okolice

Synonimy: abdominoplastyka, plastyka powłok brzucha, lifting chirurgiczny brzucha, tummy tuck,

Bezpośrednio w Wałbrzychu nie dysponujemy placówką wykonującą plastyka brzucha, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Wałbrzycha. Plastyka brzucha można przeprowadzić m.in. w KCM Clinic w Jeleniej Górze (42 km od Wałbrzycha) w cenie 11 000 zł lub w Gabinety Leszczyński w Legnicy (48 km od Wałbrzycha) gdzie cena za plastyka brzucha wynosi 8 000 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Usługa plastyka brzucha w Wałbrzychu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i chirurga plastycznego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska