Plastyka brzucha Warszawa

Nadmiar skóry po odchudzaniu czy wygląd brzucha po ciąży to tylko niektóre powody, dla których pacjenci decydują się na plastykę brzucha. Zabiegowi temu można poddać się w 20 klinikach chirurgii plastycznej w Warszawie. Zapoznaj się z ich ofertą i przekonaj się, gdzie najlepiej pozbyć się obwisłego brzucha w stolicy. Wybierz placówkę, która najbardziej Ci odpowiada i umów się na konsultację ze specjalistą.

Warszawa, ul. Puławska 488

Medifem

4,7 / 5  (304 opinii)  rozwiń

Zabieg bez żadnych problemów. Pobyt 1 dzień. Narazie trochę boli, ale dopiero 4 dni minęły, spuchłam i muszę mieć codziennie zastrzyki i przez miesiąc nosić gorsecik, ale zrobiłbym to jeszcze raz. ~ Elżbieta (Plastyka brzucha, lek. Michał Barwijuk)

 • Plastyka brzucha od 10 000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  250 zł

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Plastyka brzucha Warszawa - informacje

Abdominoplastyka, czyli plastyka powłok brzucha, to operacja polegająca na usunięciu nadmiaru tkanki tłuszczowej z okolic tej części ciała. W czasie zabiegu chirurg plastyczny wykonuje poziome nacięcie (od jednego kolca biodrowego do drugiego), a po pozbyciu się tłuszczu naciąga skórę i na nowo umiejscawia pępek. Po operacji mięśnie proste brzucha są wzmocnione, a tkanka tłuszczowa zredukowana.

Kadra w Gabinet Chirurgii Plastycznej Dr Jerzy M. Chęciński Kadra w Gabinet Chirurgii Plastycznej Dr Jerzy M. Chęciński

 Odsysanie tłuszczu w Warszawie

W położonym w dzielnicy Mokotów Centrum Medycznym Damiana, które dołączyło do Tourmedica.pl latem 2019 roku, można poddać się zarówno plastyce brzucha, jak i plastyce blizny. To drugie rozwiązanie będzie idealne dla kobiet, którym przeszkadzają blizny na brzuchu po cesarce. Abdominoplastyka to także domena Kliniki Krajewski (Warszawa Śródmieście), gdzie zabiegi przeprowadza dr n. med. Kamil Pietrasik, doświadczony chirurg plastyczny i ogólny. Specjalista może zaproponować swoim pacjentom m.in. plastykę brzucha połączoną z plastyką mięśni. Operację plastyczną brzucha w ofercie posiada również Horizon Medical Center (Warszawa Mokotów), gdzie operacje przeprowadza lek. Krzysztof Szymański, specjalista chirurgii ogólnej i chirurgii plastycznej z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. 

Operacja plastyczna brzucha

Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Józefów Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Józefów

Dr Jerzy M. Chęciński (Gabinet Chirurgii Plastycznej Dr Jerzy M. Chęciński) doświadczenie zawodowe zdobywał między innymi w Klinice Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju oraz Klinice CMKP w Warszawie. Specjalista jest członkiem Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Praktykę prywatną prowadzi od ponad 20 lat. W ciągu tego czasu wykonał ponad 5000 operacji z zakresu chirurgii plastycznej. Plastykę brzucha przeprowadza w znieczuleniu zewnątrzoponowym, a jeśli łączy ją z liposukcją, znieczula pacjenta sposobem Kleina. Zabiegi w ośrodku wykonuje także lek. Bartłomiej Zoń.

Warszawskie placówki, które w swojej ofercie posiadają plastykę brzucha to także m.in.:

 • Medifem (Ursynów)
 • Klinika dr A. Sankowski (Bielany)
 • Klinika Medyczna Wilmed (Wilanów)
 • Uni Klinik (Bielany)
 • Klinika La Perla (Mokotów)

Gdzie jeszcze wybrać się na plastykę brzucha?

W Warszawie pracuje wielu utalentowanych chirurgów plastycznych, a ich placówki wyposażone są w najnowocześniejszą aparaturę. Przykładem jest dr n. med. Tadeusz Witwicki (Gabinet Chirurgii Plastycznej Tadeusz Witwicki), który obecnie pracuje jako ordynator oddziału chirurgii plastycznej w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA. To specjalista mający ponad 20-letnie doświadczenie w zakresie chirurgii plastycznej i jednocześnie prekursor wielu metod w dziedzinie chirurgii rekonstrukcyjnej i plastycznej w Polsce.

Chirurg plastyczny Artur Broma (Metamorfosis) podczas plastyki brzucha zmienia położenie i kształt pępka, a w razie potrzeby likwiduje również przepuklinę brzuszną. W klinice, prócz abdominoplastyki, przeprowadza zabiegi odmładzania twarzy przy pomocy nowoczesnych nici Silhouette, a także lifting twarzy i ciała Reaction.

W Centrum Chirurgii Plastycznej Szpitala Grupy Lux Med takie zabiegi wykonują dr n. med. Małgorzata Chomicka-Janda i dr n. med. Lubomir Lembas. Chirurgicznie usuwają oni nadmiar tkanki tłuszczowej i skóry z brzucha, wykonując przy tym plastykę mięśni prostych brzucha. Często łączą abdominoplastykę z modelowaniem sylwetki ciała, niekiedy również z operacją przepukliny pępkowej.

Pozostałe warszawskie placówki

Pierwsza polska klinika kosmetoginekologii, założona przez dr Andrzeja Barwijuka klinika Medifem, oprócz typowo kobiecych operacji, takich jak labioplastyka (plastyka warg sromowych) czy waginoplastyka (plastyka pochwy), wykonuje również plastykę brzucha. Zabiegi przeprowadza dr n. med. Stanisław Borczewski. Podobnym procedurom pacjenci mogą poddać się również w klinice Medical Esthetic (Saska Kępa).

Kolejna placówka, AGklinik, jest pierwszą kliniką w Polsce, która wprowadziła na rynek metodę transpozycji tkanek bez cięć i blizn. W przypadku pacjentów z nadmiarem skóry i tkanki tłuszczowej poniżej pępka, dr Adam Gumkowski wykonuje tzw. miniplastykę (bez nacięć wokół pępka) albo tzw. metodę prof. Serdeva. Dzięki temu zabiegowi znacząco zmniejsza się okres rekonwalescencji.

Dr n. med. Piotr Osuch (IQ Medica), specjalista chirurgii plastycznej oraz ogólnej, zajmuje się chirurgią plastyczną i naczyniową, a także medycyną estetyczną. Zabiegi plastyki powłok brzusznych wykonuje również w klinice Lasermed, placówce prowadzonej przez lekarza dermatologa Dorotę Prandecką.

Plastyka brzucha. Cena w Warszawie

Ceny abdominoplastyki zaczynają się od 7000 zł. W zależności od stanu pacjenta, kwota może sięgnąć nawet 16 tys. zł. Ostateczny koszt jest ustalany w trakcie wizyty kwalifikującej do zabiegu.

Plastyka brzucha - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 7 000 zł do 22 000 zł
 • Wrocław od 8 500 zł do 19 500 zł
 • Kraków od 7 000 zł do 20 000 zł
 • Częstochowa od 8 000 zł do 16 000 zł
 • Łódź od 10 000 zł do 15 000 zł
 • Katowice od 6 150 zł do 14 000 zł
 • Gdańsk od 11 100 zł do 18 900 zł
 • Szczecin od 8 000 zł do 21 000 zł
 • Bydgoszcz od 7 995 zł do 15 000 zł
 • Białystok od 5 000 zł do 13 530 zł
 • Toruń od 5 000 zł do 12 000 zł
 • Kielce od 13 000 zł do 18 000 zł
Plastyka brzucha cena »

Usługa plastyka brzucha w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu plastyka brzucha w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.