Plastyka brzucha Wrocław

Synonimy: abdominoplastyka, plastyka powłok brzucha, lifting chirurgiczny brzucha, tummy tuck,

Filtruj wyniki
Wrocławul. Czechowicka 11

Centrum Medyczne Bieniek

ocena 4.7 / 5 (154 opinie) - zobacz opinie »zobacz »
"Podejście dr. Bieńka do całokształtu sprawy. Doskonały efekt. Przyjazna atmosfera. Pomoc pielęgniarek." 
Wrocławul. Dąbrowskiego 36A lok. 1U

Chiroplastica

ocena 4.6 / 5 (105 opinii) - zobacz opinie »zobacz »
"Bardzo miły personel. Klinika mała, ale bardzo przytulna." 
Wrocławul. Rajska 73

Prestige Clinic

ocena 4.6 / 5 (36 opinii) - zobacz opinie »zobacz »
"Podczas wizyty w klinice począwszy od super jakże przemiłej atmosfert, poprzez podejście do mnie jak do pacjęta podobało mi się wszystko.Nie mam jakichkolwiek zastrzeżeń.Polecam jakże wyśmienitą klinikę.Zaawansowane podejście jak i wysoka kultura na najwyższym poziomie spowodowały iż czułem się jak u siebie" 

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Plastyka brzucha Wrocław - informacje

dr Jakub Kratochwil dr Jakub Kratochwil

Która kobieta nie marzy o smukłej talii? Szybki tryb życia i jednocześnie siedząca praca, brak odpowiednich nawyków żywieniowych – to wszystko nie dodaje urody figurze. W erze wszechobecnego kultu ciała trudno nie mieć kompleksów i dlatego do klinik chirurgii plastycznej zgłasza się coraz więcej pacjentek chcących wymodelować sylwetkę i pozbyć się zbędnych centymetrów w talii. Poddają się plastyce brzucha, odzyskując dzięki temu linię i dobre samopoczucie.

Zabieg polega na usunięciu nadmiaru skóry i tkanki tłuszczowej. Najczęściej wybierają go kobiety po szybkiej utracie wagi i te, którym po ciąży pozostały nieestetyczne fałdy zwiotczałej skóry. Plastyce brzucha towarzyszy plastyka mięśni prostych, mająca na celu wzmocnienie ściany brzucha. Podczas operacji chirurg robi nacięcia na wysokości podbrzusza (co minimalizuje widoczność blizn) i napina mięśnie proste brzucha. Zabieg przeprowadza się w znieczuleniu ogólnym, trwa 2-3 godziny, a pacjentka przebywa w klinice od 2 do 3 dni. Nierzadko łączy się plastykę brzucha z odsysaniem tkanki tłuszczowej (liposukcją).

Abdominoplastyka we Wrocławiu

Wiele miast szczyci się renomą klinik chirurgii plastycznej, wykonujących zarówno zabiegi kosmetyczne typu usuwanie przebarwień, jak i operacje typu powiększanie piersi czy plastyka brzucha. Wrocław pod tym względem należy do czołówki – liczba znanych placówek jest imponująca. Przy Starym Mieście działa Noa Clinic, zespół profesjonalistów (m.in. dr Adam Kaleciński) mających w swojej ofercie chirurgię plastyczną po ciąży i modelowanie brzucha lipolizą laserową. W trosce o komfort zagranicznych pacjentów klinika współpracuje z tłumaczami języka niemieckiego, a z obsługą można rozmawiać po angielsku.

Znajduje się tu także Klinika Optimus (Wrocław Biskupin), w której pracuje dr Paweł Niemkiewicz, od 2004 roku zarejestrowany w British General Medical Council jako konsultant. Prócz tego jest członkiem Arabskiego Towarzystwa Chirurgów Plastycznych krajów Środkowego Wschodu oraz South African Plastic and Reconstructive Surgery Association – światowe uznanie to najlepszy dowód jego profesjonalizmu.

Inną znamienitością jest specjalista chirurg plastyk Ryszard Nawrocki, od wielu lat pracujący pod kierownictwem prof. Kazimierza Kobusa w Szpitalu i Klinice Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju (obecnie Specjalistyczne Centrum Medyczne). Plastyka brzucha w jego gabinecie przeprowadzana jest w znieczuleniu rdzeniowym (podpajęczynówkowym).

Z kolei dr n med. Piort Knast (Multimedica) jest członkiem Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej. W swojej ponad 20-letniej praktyce lekarskiej zdobył liczne certyfikaty i jest autorem wielu wystąpień na sympozjach naukowych. Zaś pracujący w Gabinecie Chirurgii Plastycznej Aestetica dr Jacek Jarliński, specjalista chirurg plastyk, od listopada 2006 roku pełni funkcję konsultanta w dziedzinie chirurgii plastycznej dla województwa dolnośląskiego. W jego klinice można poddać się korekcie kształtu brzucha i wymodelować sylwetkę przy użyciu pompy ssącej.

Chirurdzy plastyczni z Wrocławia - specjaliści w swoim fachu

Sala operacyjna w Orthos Szpital Wielospecjalistyczny Sala operacyjna w Orthos Szpital Wielospecjalistyczny

Turyści medyczni przyjeżdżający do Wrocławia wiedzą, że tutejszym profesjonalistom można zaufać. Dr Wojciech Wacławowicz (EuroMediCare) jest naczelnym chirurgiem oddziału chirurgii plastycznej szpitala, który w 2009 roku zajął II miejsce w rankingu Rzeczpospolitej i Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia "Bezpieczny Szpital". Zaś w przychodni Chirurgia Plastyczna H. Knakiewicz widać, że zawód lekarza bywa tradycją przekazywaną z pokolenia na pokolenie – personelem są najbliżsi członkowie rodziny. Tworzy to ciepłą atmosferę pomagającą pokonać pacjentom niepokój przed zabiegiem.

Wrocław jest nie tylko centrum skupiającym fachowców chirurgii plastycznej. To także kulturalny ośrodek oraz wyjątkowo ładne miasto, przyciągające zagranicznych turystów, którzy poddają się operacjom w klinikach polskich specjalistów. Ceny są niższe niż np. w Niemczech, a doświadczenia i talentu wrocławskim chirurgom mógłby pozazdrościć niejeden lekarz z Zachodu. Pacjenci chętnie relaksują się przed zabiegiem wizytą w Ogrodzie Botanicznym z największą w Polsce kaktusiarnią. Do zobaczenia jest więcej – po wyjściu z kliniki można zwiedzić choćby Ostrów Tumski lub Park Szczytnicki, w którym znajduje się przepiękny ogród japoński.

Plastyka brzucha - ceny we Wrocławiu na tle innych miast

 • Wrocław od 8 500 zł do 19 500 zł
 • Warszawa od 7 000 zł do 20 000 zł
 • Kraków od 7 000 zł do 15 000 zł
 • Katowice od 6 150 zł do 16 000 zł
 • Łódź od 10 000 zł do 14 000 zł
 • Częstochowa od 8 000 zł do 16 000 zł
 • Szczecin od 8 000 zł do 13 000 zł
 • Poznań od 6 000 zł do 20 000 zł
 • Gdańsk od 12 000 zł do 18 900 zł
 • Bydgoszcz od 7 995 zł do 12 054 zł
 • Białystok od 5 000 zł do 13 530 zł
 • Lublin od 10 000 zł
Pokaż więcej »

Usługa plastyka brzucha we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu plastyka brzucha w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Brzeg.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska