Plastyka brzucha Wrocław

Brzuch po ciąży czy skutki nagłego, dużego spadku wagi to powody, dla których pacjentki i pacjenci zgłaszają się na konsultacje do chirurgów plastycznych. Ty również chcesz poddać się abdominoplastyce? Jeśli tak, koniecznie zapoznaj się z listą 9 klinik, które posiadają w swoich ofertach plastykę brzucha. Wybierz placówkę, która najbardziej Ci odpowiada i jeszcze dziś umów się na wizytę do lekarza specjalisty.

KONSULTACJE ONLINEWrocław, ul. Królewiecka 161 lok. 17

Chiroplastica

4,6 / 5  (391 opinii)  rozwiń

Zabieg przeprowadzono w pełnym znieczuleniu i z tego co mi przekazano bez większych problemów. Efekt na obecną chwile 10 dni po zabiegu zadowalający, bo co można powiedzieć więcej o efekcie kiedy człowiek jest obolały i jeszcze z ranami ale 5 kg lżejszy. Super! ~ Pacjentka Lucyna (Plastyka brzucha, dr n. med. Ahmed Elsaftawy)

 • Plastyka brzucha od 13 000 zł
dr Marta Wilczyńska - Staniul

dr Marta Wilczyńska - Staniul

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

Plastyka brzucha to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej. “To procedura dość skomplikowana, jednak dla wyszkolonego chirurga plastycznego nie powinna stanowić problemu” - podkreśla dr Marta Wilczyńska-Staniul z wrocławskiej kliniki Chiroplastica.

zobacz film o zabiegu »
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  200 zł
KONSULTACJE ONLINEWrocław, ul. Czechowicka 11

Centrum Medyczne Bieniek

4,7 / 5  (512 opinii)  rozwiń

Bez wahania zrobiłabym to jeszcze raz. Niezbyt duży ból po zabiegu, a efekty już są rewelacyjne, pomimo iż wszystko jest nadal spuchnięte. ~ Katarzyna G. (Plastyka brzucha, dr hab. n. med. Andrzej Bieniek)

 • Plastyka brzucha od 10 900 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  od 150 zł
Zadzwoń:  71 305pokaż numerCzynny terazJesteśmy teraz dostępni - zadzwoń
Wrocław, ul. Rajska 73

Prestige Clinic

4,5 / 5  (64 opinii)  rozwiń

Uważam, że zabieg, który miałem przeprowadzony przebiegł zgodnie z moimi oczekiwaniami. Począwszy od czasu w jakim został wykonany poprzez estetykę.J estem mega zadowolony ~ Tomasz P. (Plastyka brzucha, lek. Piotr Rataj)

 • Plastyka brzucha od 8 500 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  100 zł
Zadzwoń:  71 749pokaż numerCzynny terazJesteśmy teraz dostępni - zadzwoń
Wrocław, ul. Kutrzeby 64

Gabinet Chirurgii Kosmetycznej

4,6 / 5  (100 opinii)  rozwiń

Konsultacje z Panem Doktorem na najwyższym poziomie, wiedziałam już że trafiłam do lekarza specjalisty:) Jestem bardzo zadowolona z efektu A nie minęły nawet 2 tyg . Bardzo polecam Pana Doktora!! ~ Marta k.

 • Plastyka brzucha od 9 000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  100 zł
Zadzwoń:  71 749pokaż numerCzynny terazJesteśmy teraz dostępni - zadzwoń

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Plastyka brzucha Wrocław - informacje

Siedząca praca i brak odpowiednich nawyków żywieniowych to czynniki, które negatywnie odbijają się na sylwetce. W erze wszechobecnego kultu ciała nie dziwi fakt, że coraz więcej osób zgłasza się do chirurgów plastyków, chcąc wymodelować sylwetkę i pozbyć się zbędnych centymetrów w talii. Poddając się plastyce brzucha, odzyskując one nie tylko linię, ale też dobre samopoczucie i motywację do tego, by utrzymać nową, lepszą sylwetkę.

Gabinet zabiegowy w Prestige Clinic Gabinet zabiegowy w Prestige Clinic

Abdominoplastyka we Wrocławiu

Osoby, które chciałyby się poddać plastyce brzucha we Wrocławiu, powinny zainteresować się ofertą Centrum Medycznego Bieniek, położonego w dzielnicy Krzyki. Zabieg ten przeprowadza tu dr hab. n. med. Andrzej Bieniek, doświadczony chirurg ogólny i plastyczny. Plastykę brzucha z przeniesieniem pępka wykona także dr n. med. Ahmed Elsaftawy. Na życzenie pacjenta, procedura ta może zostać połączona z liposukcją, czyli tak zwanym odsysaniem tłuszczu. Doktor Elsaftawy kieruje gabinetem Chiroplastica (Krzyki), w którym operacje plastyczne brzucha przeprowadza także dr Marta Wilczyńska - Staniul.

Gdzie na plastykę brzucha?

Sala operacyjna w Prestige Clinic Sala operacyjna w Prestige Clinic

Jedną z wiodących wrocławskich klinik, które specjalizują się w abdominoplastyce, jest NawMedica (dzielnica Fabryczna), która dołączyła do serwisu Tourmedica.pl w 2019 roku. Operacje plastyczne brzucha przeprowadza tu znakomity specjalista, lek. Ryszard Nawrocki. Z kolei w Prestige Clinic (dzielnica Fabryczna) procedury z zakresu chirurgii plastycznej wykonuje lek. Piotr Rataj. Klinika ta, oprócz plastyki brzucha, ma w swojej ofercie także korektę nosa, powiększenie piersi oraz korekcję odstających uszu.

Odsysanie tłuszczu we Wrocławiu

Przy Starym Mieście działa Noa Clinic, gdzie zespół profesjonalistów (m.in. dr Adam Kaleciński) ma w swojej ofercie chirurgię plastyczną po ciąży i modelowanie brzucha lipolizą laserową. W dzielnicy Biskupin położona jest Klinika Optimus, w której pracuje dr Paweł Niemkiewicz, członek Arabskiego Towarzystwa Chirurgów Plastycznych krajów Środkowego Wschodu oraz South African Plastic and Reconstructive Surgery Association.

Z kolei dr n med. Piort Knast (Multimedica) jest członkiem Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej. W swojej ponad 20-letniej praktyce lekarskiej zdobył liczne certyfikaty i jest autorem wielu wystąpień na sympozjach naukowych. Zaś pracujący w Gabinecie Chirurgii Plastycznej Aestetica dr Jacek Jarliński, specjalista chirurg plastyk, pełni funkcję konsultanta w dziedzinie chirurgii plastycznej dla województwa dolnośląskiego. W jego klinice można poddać się korekcie kształtu brzucha i wymodelować sylwetkę przy użyciu pompy ssącej.

Plastyka brzucha. Cena we Wrocławiu

Abdominoplastyka to zabieg, który nie posiada jednej, stałej ceny. Ostateczny koszt procedury zależy bowiem od kilku czynników, przede wszystkim zaś pracy, jaką chirurg musi włożyć w operację, by przyniosła ona oczekiwane rezultaty. We Wrocławiu za operację plastyczną brzucha zapłacimy od 8500 do nawet 19,5 tys. zł.

Plastyka brzucha - ceny we Wrocławiu na tle innych miast

 • Wrocław od 8 500 zł do 19 500 zł
 • Warszawa od 7 000 zł do 22 000 zł
 • Kraków od 7 000 zł do 20 000 zł
 • Częstochowa od 8 000 zł do 16 000 zł
 • Łódź od 10 000 zł do 15 000 zł
 • Katowice od 6 150 zł do 14 000 zł
 • Gdańsk od 11 100 zł do 18 900 zł
 • Szczecin od 8 000 zł do 21 000 zł
 • Białystok od 5 000 zł do 13 530 zł
 • Bydgoszcz od 7 995 zł do 15 000 zł
 • Poznań od 6 000 zł
 • Zielona Góra od 10 500 zł
Plastyka brzucha cena »

Usługa plastyka brzucha we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu plastyka brzucha w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Oława oraz Brzeg.