Plastyka brzucha Zielona Góra

abdominoplastyka, plastyka powłok brzucha, lifting chirurgiczny brzucha, tummy tuck,

Plastyka brzucha Zielona Góra - informacje

Sala operacyjna w CDT Medicus w Lubinie, gdzie dr Leszek Leszczyński wykonuje zabiegi Sala operacyjna w CDT Medicus w Lubinie, gdzie dr Leszek Leszczyński wykonuje zabiegi

Plastyka brzucha, fachowo określana jako abdominoplastyka, ma na celu poprawę wyglądu tej partii ciała, i polega na chirurgicznej likwidacji nadmiaru luźnej skóry, a także tkanki tłuszczowej, nagromadzonej w okolicy brzucha. Najczęściej wykonuje się ją u kobiet po ciąży, kiedy skóra traci odpowiednią sprężystość, a tłuszczu przybywa. Lekarz musi wykonać nacięcie, idące od biodra do biodra oraz oddzielne cięcie wokół pępka. W kolejnym kroku może zbierać razem i zszywać mięśnie oraz, w razie potrzeby, dokonywać nieznacznej liposukcji. Na koniec zszywa rany. Operację przeprowadza się w znieczuleniu ogólnym i trwa ona najczęściej około trzech-czterech godzin. Tuż po zabiegu pacjentce zakłada się specjalną odzież uciskową, którą powinna nosić przez około trzy miesiące. Zdjęcia szwów lekarz może dokonać po upływie pięciu dni od operacji. Sam pobyt w szpitalu bądź klinice wynosi około jednego, dwóch dni. Specjalista może również przeprowadzić zabieg miniabdominoplastyki – w jego przypadku pępek nie zmienia swojego położenia.

Gdzie w Zielonej Górze można przeprowadzić plastykę brzucha?

Abdominoplastykę może przeprowadzić w swoim gabinecie chirurg plastyczny, lek. med. Robert Jamont, który specjalizację II stopnia uzyskał w 2002 roku. Należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej IPRAS. W 2009 wziął on udział w "III Międzynarodowym kursie chirurgii onkoplastycznej: chirurgia radiofalowa, chirurgia piersi, przeszczepianie tłuszczu z wykorzystaniem komórek macierzystych" w Gdańsku. Przeprowadza plastykę brzucha, a także odsysanie tkanki tłuszczowej oraz wykonuje plastykę pępka.

Plastyka brzucha znajduje się w ofercie Kliniki Chirurgii Plastycznej Intermed w Słubicach, oddalonych od Zielonej Góry o 87 km. Wykonywana jest tam plastyka powłok brzusznych oraz inne procedury modelujące, w tym liposukcja różnych partii ciała (ud,  brzucha, bioder oraz klatki piersiowej u mężczyzn).

Abdominoplastykę można wykonać także w Gabinetach Leszczyński, zlokalizowanych w Lubinie, znajdującym się w odległości niecałych 85 km od Zielonej Góry. Specjaliści z placówki zajmują się także modelowaniem sylwetki poprzez usunięcie nadmiaru tłuszczu z okolic, takich jak ramiona, pośladki czy klatka piersiowa. W przypadku plastyki powłok brzusznych pacjenci mogą tam się poddać pełnej abdominoplastyce bądź miniabdominoplastyce.

Plastyka powłok brzusznych w Polsce i Hiszpanii – porównanie cen

Sala operacyjna w CDT Medicus w Lubinie, gdzie dr Leszek Leszczyński wykonuje zabiegi Sala operacyjna w CDT Medicus w Lubinie, gdzie dr Leszek Leszczyński wykonuje zabiegi

W zielonogórskich placówkach medycznych lekarze wykonują zabieg plastyki powłok brzusznych za około 6 000 zł. Tymczasem w ośrodku Imed w Elche za tę samą procedurę pacjentki muszą zapłacić co najmniej 3 815 € (niemal 16 400 zł).

Plastyka brzucha - ceny w Zielonej Górze na tle innych miast

 • Zielona Góra od 10 500 zł
 • Warszawa od 7 000 zł do 20 000 zł
 • Kraków od 7 000 zł do 15 000 zł
 • Wrocław od 8 500 zł do 19 500 zł
 • Katowice od 6 150 zł do 16 000 zł
 • Częstochowa od 8 000 zł do 16 000 zł
 • Szczecin od 8 000 zł do 13 000 zł
 • Łódź od 10 000 zł do 14 000 zł
 • Gdańsk od 12 000 zł do 18 900 zł
 • Bydgoszcz od 7 995 zł do 12 054 zł
 • Białystok od 5 000 zł do 13 530 zł
 • Poznań od 6 000 zł do 15 000 zł
Plastyka brzucha cena »

Usługa plastyka brzucha w Zielonej Górze jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i chirurga plastycznego.

Autor: