Plastyka chirurgiczna powiek dolnych i górnych Warszawa

Synonimy: operacja plastyczna powiek dolnych i górnych, operacyjna poprawa powiek dolnych i górnych

Filtruj wyniki

Plastyka chirurgiczna powiek dolnych i górnych Warszawa - informacje

Gabinet zabiegowy w Centrum Medyczne Sfera Gabinet zabiegowy w Centrum Medyczne Sfera

Zwiotczała skóra powiek górnych i dolnych, która wraz z wiekiem dodaje twarzy lat i wyrazu zmęczenia, to - wraz z tzw. workami pod oczami - najczęstszy powód, dla którego pacjenci decydują się na zabieg plastycznej korekcji powiek. Operacja polega na wycięciu nadmiaru skóry i usunięciu przepuklin tłuszczowych, a cięcia są zwykle wykonywane w naturalnym załamaniu powieki górnej i pod rzęsami powieki dolnej, dzięki czemu są praktycznie niewidoczne. Zabieg wymaga około dwutygodniowej rekonwalescencji, a jego efekt może się utrzymywać nawet kilkanaście lat. 

Plastyka powiek w Warszawie – gdzie wykonywany jest zabieg?

Pełen zakres operacji estetycznych twarzy i jej podzespołów wykonuje w Warszawie lek. med. Łukasz Ulatowski, specjalista chirurgii ogólnej i  chirurg plastyczny, absolwent II Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Europejskiego Stowarzyszenia Towarzystw Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, operacje powiek wykonuje zarówno ze wskazań kosmetycznych, jak i medycznych w przypadku m.in. ptozy lub wywijania powiek dolnych i stanów zapalnych spojówek.

Plastyka chirurgiczna powiek dolnych i górnych, kantoplastyka z przeszczepem tkanki tłuszczowej na twarz to oferta Kliniki Chirurgii Plastycznej Dr Grzesiak. W przypadku blefaroplastyki, zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym z sedacją lub w znieczuleniu ogólnym, a nacięcie na górnej powiece przebiega w fałdzie powiekowym z redukcją tkanki tłuszczowej oraz nadmiarem skóry. Na dolnej powiece cięcie prowadzone jest pod rzęsami. Szycie cięć wykonywane jest przy użyciu bardzo cienkich szwów, które usuwa się po 8 dniach. 

Korektę nadmiaru wiotkiej skóry powiek górnych i dolnych wykonują również specjaliści Lecznicy Dermatologii Estetycznej i Anti Aging Melitus. Standardowa procedura, oprócz nadmiaru skóry, obejmuje również korekcję mięśnia okrężnego oka oraz redukcję tkanki tłuszczowej. Zabieg jest jednym z podstawowych w zakresie oferty anti-aging, wykonywanych w ramach dermatochirurgii. Procedurami uzupełniającymi mogą być realizowane tu również zabiegi medycyny estetycznej, wśród których znajdują się dedykowane zmarszczkom wokół oczu iniekcje Botoxu czy wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym.

Plastyka chirurgiczna powiek dolnych i górnych – ceny w Warszawie i w Genewie

Sala operacyjna w Klinika dr A. Sankowski Sala operacyjna w Klinika dr A. Sankowski

W Warszawie zabieg wiąże się z wydatkiem około 4 500 zł. Kilkakrotnie więcej trzeba natomiast zapłacić w Genewie, gdzie Centre Feel Well oferuje ambulatoryjną procedurę korekcyjną powiek dolnych i górnych w cenie od 5 000 CHF (20 350 zł).

Plastyka chirurgiczna powiek dolnych i górnych - ceny w Warszawie na tle innych miast

  • Warszawa od 6 200 zł do 11 500 zł
  • Wrocław od 5 800 zł do 7 800 zł
  • Kraków od 7 000 zł do 8 500 zł
  • Szczecin od 6 500 zł do 9 000 zł
  • Częstochowa od 7 000 zł do 8 000 zł
  • Gdynia od 5 900 zł do 6 500 zł
  • Lubin od 4 000 zł do 6 500 zł
  • Katowice od 6 250 zł
  • Białystok od 6 000 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu plastyka chirurgiczna powiek dolnych i górnych w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska