Plastyka chirurgiczna powiek dolnych Białystok

operacja plastyczna dolnych powiek, operacyjna poprawa wyglądu powiek dolnych, chirurgiczna plastyka powiek dolnych więcej »

Plastyka chirurgiczna powiek dolnych Białystok - informacje

Sala operacyjna w Humana Medica Omeda Sala operacyjna w Humana Medica Omeda

Operacja plastyczna powiek dolnych ma na celu usunięcie nadmiaru skóry z tego obszaru oraz redukcję tzw. worków pod oczami. W trakcie zabiegu cięcie prowadzi się pod rzęsami. Niewielką ranę zaopatruje się delikatnymi szwami. Przed operacją konieczna jest wizyta konsultacyjna, w trakcie której pacjent pozna szczegóły dotyczące całej procedury oraz rekonwalescencji. Standardowy czas powrotu do pełnej aktywności zawodowej wynosi około 7 dni.

Operacyjna poprawa wyglądu powiek dolnych w Białymstoku

W Białymstoku lifting chirurgiczny powiek dolnych wykonać może dr n. med. Dorota Żukowska, specjalistka chirurg plastyczny. Jest absolwentką Akademii Medycznej w Łodzi oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Operacje plastyczne przeprowadza od 1999 roku. Udać do niej się można zarówno na korekcję powiek dolnych, jak i górnych. Jej oferta obejmuje ponadto inne zabiegi plastyczne twarzy, w tym operację nosa chrzęstnego i kostnego, plastykę odstających małżowin usznych oraz korekcję płatka usznego.

Plastyka chirurgiczna powiek dolnych jest możliwa również do przeprowadzenia w Centrum Chirurgii Plastycznej Czar-Med. W placówce świadczona jest cała gama usług z zakresu chirurgii plastycznej: udać się do niej można zarówno na korekcję powiek dolnych lub powiek górnych oraz na jednoczasową operację powiek dolnych i górnych. W ośrodku pacjenci poddać się mogą także operacji nosa (np. w części chrzęstnej lub kostnej ), oferta Centrum obejmuje ponadto lifting chirurgiczny twarzy i szyi, podniesienie brwi, korekcję odstających małżowin usznych oraz korekcję płatka usznego.

Na operację plastyczną powiek dolnych udać się można także do dr n. med. Zbigniewa Giedrojcia-Jurahy, specjalisty chirurgii plastycznej, który jest członkiem wielu prestiżowych stowarzyszeń medycznych, w tym Brytyjskiego Stowarzyszenia Chirurgów Plastycznych. Wykonuje plastykę powiek dolnych, górnych oraz procedury łączone (plastyka powiek dolnych i górnych). Chirurgiczną korekcje powiek dolnych łączy także z liftingiem środkowej części twarzy. Jego oferta obejmuje ponadto operacje plastyczne nosa (totalna korekcja nosa, w części chrzęstnej lub kostnej nosa, korekcja porozszczepowa nosa i wargi), operacje plastyczne uszu (plastyka odstających małżowin usznych, pomniejszenie małżowin usznych, korekcja płatka usznego), podniesienie brwi oraz lifting chirurgiczny twarzy i szyi.

Cena liftingu chirurgicznego powiek dolnych w Białymstoku i w Genk

Kadra w Humana Medica Omeda Kadra w Humana Medica Omeda

W Białymstoku za operację plastyczną powiek dolnych zapłacić trzeba około 3 500 złotych, podczas gdy za granicą cena takiej samej procedury jest wyższa: w Wellness Kliniek w Genk (w Belgii) wynosi ona 1 500 euro, czyli około 6 600 złotych.

Plastyka chirurgiczna powiek dolnych - ceny w Białymstoku na tle innych miast

 • Białystok od 3 500 zł do 4 920 zł
 • Józefosław od 3 500 zł
 • Warszawa od 1 500 zł do 9 000 zł
 • Kraków od 3 000 zł do 6 500 zł
 • Wrocław od 3 500 zł do 4 500 zł
 • Łódź od 3 400 zł do 7 000 zł
 • Katowice od 3 690 zł do 5 500 zł
 • Gdańsk od 4 000 zł do 6 300 zł
 • Rzeszów od 3 000 zł do 6 500 zł
 • Częstochowa od 3 500 zł do 4 500 zł
 • Szczecin od 4 000 zł do 7 000 zł
 • Poznań od 5 000 zł do 7 000 zł
 • Bydgoszcz od 4 200 zł do 4 551 zł
Plastyka chirurgiczna powiek dolnych cena »

Usługa plastyka chirurgiczna powiek dolnych w Białymstoku jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej, okulisty i chirurga plastycznego.