Plastyka chirurgiczna powiek dolnych Kraków

operacja plastyczna dolnych powiek, operacyjna poprawa wyglądu powiek dolnych, chirurgiczna plastyka powiek dolnych więcej »

Plastyka chirurgiczna powiek dolnych Kraków - informacje

Gabinet zabiegowy w ConsensusMED Gabinet zabiegowy w ConsensusMED

Korekcja powiek dolnych jest rozwiązaniem dla osób, które zmagają się z workami pod oczami i chciałyby wygładzić zmarszczki w tym rejonie twarzy. Zabieg jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym. W trakcie blepharoplastyki lekarz wycina nadmiar skóry i odsysa tkankę tłuszczową. Po zabiegu należy przestrzegać zaleceń chirurga i właściwie dbać o ranę pooperacyjną.

Plastyka powiek dolnych w krakowskich klinikach

W krakowskiej Prywatnej Klinice Chirurgii Plastycznej Artur Zawisz usuwa się nadmiar skóry i tkanki tłuszczowej z powiek dolnych, dzięki czemu nieestetyczny efekt worków pod oczami zostaje zminimalizowany. Pracuje tam chirurg plastyczny dr Artur Zawisz, który w 2008 roku uczestniczył w sympozjum dotyczącym rynoplastyki w Dallas (25th Annual Dallas Rhinoplasty Symposium). Lekarz operuje odstające małżowiny uszne i koryguje skrzywiony czubek nosa.

Operacyjna poprawa wyglądu powiek dolnych jest możliwa w prywatnej klinice chirurgii głowy i szyi, chirurgii plastycznej i naczyniowej AKmed. Chirurg plastyk dr n.med. Marek Muraszko-Kuźma, który uczestniczył w drugim Polskim Kursie Chirurgii Plastycznej w Gdańsku, wykonuje tu klasyczny, chirurgiczny lifting twarzy lub nieoperacyjny face lift nićmi Silhouette. Dr Kuźma pracuje razem z chirurgiem plastycznym dr n. med. Anną Chrapusta, szkolącą się na kursach zagranicznych m.in. w Philadelphii. Dr Chrapusta usuwa zmiany skórne na twarzy, w tym zmiany nowotworowe.

Prywatny szpital św. Rafała, należący do grupy Scanmed Multimedis, posiada w ofercie chirurgiczną korekcję powiek dolnych i górnych. Placówka w 2009 roku zajęła II miejsce w Plebiscycie Medycznym "Perły Medycyny". Chirurg ogólny i plastyczny dr n. med. Ryszard Jan Mądry wykonuje tu rekonstrukcję twarzy po oparzeniach razem z przeszczepami skóry. W klinice można też zrekonstruować małżowiny uszne po urazach lub poprawić kształt twarzy poprzez chirurgiczne powiększenie bródki.

Chirurdzy z Prywatnej Kliniki Chirurgii Plastycznej Estetika Nova przeprowadzają operację plastyczną dolnych powiek. Blepharoplastyka jest tu wykonywana w znieczuleniu miejscowym. Jeśli dotyczy powiek górnych, pozwala na zniwelowanie defektu opadania powieki, prowadzącego do zwężenia pola widzenia. Chirurg plastyczny dr Małgorzata Keller-Skomska, która uczestniczyła w X Zjeździe Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, wykonuje chirurgiczny zabieg korekcji zmarszczek na powiekach. Pacjenci mogą też wybrać nieoperacyjne usuwanie kurzych łapek Botoxem lub kwasem hialuronowym.

W Ośrodku Chirurgii Plastycznej, Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Ars-Medica przeprowadza się plastykę powiek dolnych u  pacjentów, którzy chcą odmłodzić tę okolicę twarzy. Efekt można wzmocnić zabiegiem uniesienia brwi, tzw. lifting brwi i czoła. Specjalista chirurgii plastycznej dr Marek Ciesiński, który w 2008 roku uczestniczył w konferencji naukowo-szkoleniowej z zakresu chirurgii plastycznej piersi i twarzy, wykonuje chirurgiczny lifting szyi. Pacjenci Ars-Medica mogą poddać się laserowemu spłyceniu zmarszczek wokół oczu i fotoodmładzaniu laserem Alma Harmony.

W Krakowie można też skorzystać z usług chirurga plastyka dr Rafała Pabiańczyka, który pracuje w Oddziale Chirurgii Plastycznej i Leczenia Oparzeń Szpitala Specjalistycznego im. L. Rydygiera w Krakowie oraz w Instytucie Dermatologii Eco-Lab. Lekarz usuwa blizny, brodawki i znamiona zlokalizowane na twarzy. Dr Pabiańczyk w Eco-Lab przeprowadza plastykę przezspojówkowa powiek dolnych i chirurgiczną korekcję powieki z wrastającymi rzęsami. Pacjenci, którzy utracili brwi, mogą skorzystać z operacyjnego zabiegu przeszczepu brwi. Oprócz tego placówka posiada w ofercie zabieg korekcji ust czyli podniesienie wargi górnej, tzw. bull horn lip lift.

Cena zabiegu korekcji powiek dolnych w Krakowie i w Niemczech

Gabinet zabiegowy w Szpital na Klinach Gabinet zabiegowy w Szpital na Klinach

Koszt blepharoplastyki w Polsce jest mniejszy niż w pozostałych krajach europejskich. Przykładowo w niemieckiej klinice chirurgii plastycznej DR. MERTZ w Berlinie cena plastyki powiek dolnych wynosi od 2300 € czyli ok. 9500 zł. Turyści medyczni mogą wykonać plastykę powiek dolnych w niższej cenie w Krakowie, gdzie kliniki dysponują pokojami gościnnymi, a personel posługuje się językami obcymi. Kraków to miasto o bogatej historii, w którym można zwiedzić Zamek Królewski na Wawelu, Kościół Mariacki i wybrać się na spacer po Plantach wokół Starego Miasta. Turyści z Niemiec są tu częstymi gośćmi zaraz po turystach z Wielkiej Brytanii. Specjaliści z klinik chirurgii plastycznej w Krakowie cieszą się uznaniem w całej Europie.

 

 

 

Plastyka chirurgiczna powiek dolnych - ceny w Krakowie na tle innych miast

 • Kraków od 3 000 zł do 6 500 zł
 • Józefosław od 3 500 zł
 • Warszawa od 1 500 zł do 9 000 zł
 • Wrocław od 3 500 zł do 4 500 zł
 • Łódź od 3 000 zł do 4 500 zł
 • Katowice od 3 690 zł do 5 500 zł
 • Gdańsk od 4 000 zł do 6 300 zł
 • Rzeszów od 3 000 zł do 6 500 zł
 • Częstochowa od 3 500 zł do 4 500 zł
 • Szczecin od 4 000 zł do 7 000 zł
 • Poznań od 3 000 zł do 7 000 zł
 • Toruń od 2 460 zł do 5 000 zł
Plastyka chirurgiczna powiek dolnych cena »

Usługa plastyka chirurgiczna powiek dolnych w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej, chirurga plastycznego i okulisty.

Pacjenci szukali zabiegu plastyka chirurgiczna powiek dolnych w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.