Plastyka chirurgiczna powiek dolnych Rzeszów

operacja plastyczna dolnych powiek, operacyjna poprawa wyglądu powiek dolnych, chirurgiczna plastyka powiek dolnych więcej »

Plastyka chirurgiczna powiek dolnych Rzeszów - informacje

Gabinet zabiegowy w Face Institute Gabinet zabiegowy w Face Institute

Przepukliny tłuszczowe, nadmiar skóry (dermatochalasis) lub silnie rozbudowana części mięśnia okrężnego oka są głównymi wskazaniami do zabiegu plastyki powiek dolnych. Zabieg wykonywać można z 2-3 mm cięcia pod rzęsami lub w konwencjonalny sposób – wykonując cięcie laserem od spojówkowej strony powieki. Celem procedury jest usunięcie zwiotczałej skóry i / lub poduszeczek tłuszczu. Zabieg może być łączony z korekcją powiek górnych oraz z face-liftingiem lub liftingiem czoła. 

Blefaroplastyka w Rzeszowie

Zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej są częścią oferty Oddziału Chirurgii Plastycznej Szpitala Specjalistycznego Pro-Familia. Szerokie spectrum oferty uwzględnia również plastykę powiek górnych i dolnych,  korektę nosa i odstających uszu u dzieci, a ponadto rekonstrukcję różnego rodzaju deficytu tkanek po zabiegach chirurgicznych lub po urazach. W Strefie Piękna, w ramach Poradni medycyny estetycznej pacjentki mogą skorzystać z zabiegów uzupełniających z użyciem Botoxu lub kwasu hialuronowego, jak również wolumetrii z redukcją m.in. zagłębień oczodołowych.

Plastyka chirurgiczna powiek dolnych i górnych należy również do kompetencji lek. med. Marka Paula, który w ramach swojego Gabinetu Chirurgii Plastycznej, zabiegi plastyczne uzupełnia zabiegami medycyny estetycznej z zastosowaniem m.in. Botoxu i kwasu hialuronowego. Specjalista chirurgii plastycznej jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgi Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Europejskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń. W zakresie chirurgii twarzy wykonuje również zabiegi korekcji nosa oraz uszu, a techniki oraz technologie w chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej rozwija w ramach współpracy naukowej z Massachusetts Institute of Technology oraz Tufts University w Bostonie.

W Ośrodku Chirurgii Plastycznej Dr Macieja Kuczyńskiego, chirurgia kosmetyczna twarzy obejmuje szereg zabiegów ambulatoryjnych, wśród których znajduje się także korekcja powiek. Do procedur w tym zakresie należy korekcja nadmiaru tkanek powiek górnych, korekcja powiek dolnych, również wykonywana przezspojówkowo, oraz operacja opadającej powieki z podwieszeniem na pasku powięzi lub z plastyką mięśnia dźwigacza. Zabiegi mogą zostać uzupełnione mikroprzeszczepami tłuszczu w celu modelowania twarzy oraz face-liftem. W ramach chirurgicznej korekty twarzy w Ośrodku wykonywana jest również korekcja małżowin usznych, modelowanie nosa oraz powiększanie ust. 

Ile kosztuje plastyka powiek dolnych w Rzeszowie i w Genewie (Szwajcaria)?

Kadra w Gabinet MoJa estetyka Kadra w Gabinet MoJa estetyka

Centre Feel Well oferuje zabieg plastyki powiek dolnych w znieczuleniu miejscowym w cenie rozpoczynającej się od 3 200 CHF (12 800 zł). W Rzeszowie natomiast ta sama procedura mieści się w przedziale 3 000 - 6 000 zł.

Plastyka chirurgiczna powiek dolnych - ceny w Rzeszowie na tle innych miast

 • Rzeszów od 3 000 zł do 6 500 zł
 • Józefosław od 3 500 zł
 • Warszawa od 1 500 zł do 7 000 zł
 • Kraków od 3 000 zł do 6 500 zł
 • Łódź od 3 000 zł do 4 500 zł
 • Wrocław od 3 500 zł do 4 500 zł
 • Katowice od 3 690 zł do 5 500 zł
 • Poznań od 5 000 zł do 7 000 zł
 • Szczecin od 4 000 zł do 7 000 zł
 • Gdańsk od 4 000 zł do 6 300 zł
 • Częstochowa od 3 500 zł do 4 500 zł
 • Lubin od 2 400 zł do 4 500 zł
Plastyka chirurgiczna powiek dolnych cena »

Usługa plastyka chirurgiczna powiek dolnych w Rzeszowie jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej i okulisty.

Pacjenci szukali zabiegu plastyka chirurgiczna powiek dolnych w pobliżu Rzeszowa, w miejscowościach: Dębica, Krosno oraz Mielec.

Autor: