Plastyka chirurgiczna powiek górnych

Synonimy: operacja plastyczna powiek górnych, blepharoplastyka, operacyjna poprawa wyglądu powiek górnych więcej »

Filtruj wyniki
Wrocław  ul. Czechowicka 11

Centrum Medyczne Bieniek

ocena 4.7 / 5 (153 opinie) - zobacz opinie »zobacz »
"Juz na wejsciu przywitaly mnie przesympatyczne Panie na recepcji. Dr Marek Luciuk pelen profesjonalizm, indywidualne podejście do pacjenta, doskonały kontakt a także troskliwa opieka zarówno przed, jak i po zabiegu. Pierwszy raz w zyciu spotkalam sie z czyms takim zeby lekarz po 2 tygodniach od zabiegu dzwonil do pacjenta zapytac jak sie czuje po zabiegu. Polecam wszystkim z calego serca ta klinike" 
Wrocław  ul. Rajska 73

Prestige Clinic

ocena 4.6 / 5 (36 opinii) - zobacz opinie »zobacz »
"Czysto i schludnie" 
Poznań  ul. Źródlana 31

MedKorekta

ocena 4.8 / 5 (13 opinii) - zobacz opinie »zobacz »
"Mila obsluga" 
Kraków  ul. Wodociągowa 47

Bona Dea Medycyna Estetyczna

ocena 4.7 / 5 (25 opinii) - zobacz opinie »zobacz »
"Świetne podejście do pacjenta, bardzo mila obsługa już od wejścia :)" 
Wczytaj więcej wyników

Plastyka chirurgiczna powiek górnych - informacje

Sala operacyjna w Raciborskie Centrum Medyczne Sala operacyjna w Raciborskie Centrum Medyczne

Operacja powiek górnych to popularny sposób na odmłodzenie okolicy oczu. Polega ona na chirurgicznej redukcji skóry i tkanki tłuszczowej powieki górnej, co prowadzi do zmniejszenia niekorzystnego zjawiska obwisłych, ociężałych powiek. Plastyka powiek górnych to rutynowy zabieg w chirurgii plastycznej, chętnie wybierany przez kobiety. Można połączyć go z chirurgiczną korektą powiek dolnych lub z liftingiem górnej części twarzy. W tego typu zabiegach chirurdzy stosują zwykle znieczulenie miejscowe lub narkozę. Po operacji plastycznej należy przestrzegać zaleceń lekarza.

Plastyka powiek górnych w polskich klinikach chirurgii plastycznej

Chirurg plastyczny dr n. med. Janusz Zdzitowiecki przeprowadza chirurgiczną korekcję powiek górnych, niwelując efekt opadających powiek. Lekarz odbył staż zawodowy w Clinique de la Croisee Laroche we Francji, gdzie zgłębiał tajniki chirurgii estetycznej. Pacjenci, którzy chcieliby operacyjnie poprawić wygląd powiek, mogą umówić się do dr Zdzitowieckiego w  klinice chirurgii plastycznej Sopocka Fabryka Urody, w której dostępne są też takie zabiegi jak przeszczep autologicznej tkanki tłuszczowej do twarzy czy laseroterapia skóry twarzy.

Klinika Gromadziński Zespół Medyczny w Poznaniu oferuje chirurgiczną plastykę powiek górnych w znieczuleniu dożylnym lub miejscowym. Chirurg plastyk dr Artur Gromadziński, który tam pracuje, uczestniczył w szkoleniu pt. "Zaawansowane techniki iniekcji preparatu Botox, Surgiderm i Voluma w korekcji zmarszczek". Po chirurgicznej poprawie wyglądu górnych powiek można poddać się iniekcjom toksyny botulinowej, która wygładzi kurze łapki i zmarszczki pod oczami.

Plastyka powiek górnych jest możliwa również Łodzi. Pacjenci chętnie korzystają z usług kliniki chirurgii plastycznej Este l’arte, gdzie operuje chirurg plastyczny dr n. med. Ryszard Bratoś. Lekarz uczestniczył w XIII Zjeździe Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej w Warszawie. W klinice Este l'arte zajmuje się m.in. całościowym face-liftingiem lub chirurgicznym podniesieniem czoła i łuków brwiowych. Popularnym tu zabiegiem jest modelowanie konturu żuchwy preparatem Aqualyx.

Dobra - Klinika Chirurgii Plastycznej dr Maciej Pastucha w miejscowości Dobra Szczecińska proponuje takie zabiegi jak głęboki lifting twarzy i szyi z przemieszczeniem powięzi i mięśnia - SMAS czy plastyka powiek dolnych z usuwaniem przepuklin tłuszczowych. Operacje przeprowadza chirurg plastyczny dr Maciej Pastucha, uczestnik szkolenia "Silhouette lift - nowoczesna technika odmładzania" oraz szkolenia w zakresie chirurgii twarzy w Viennie. Plastyka powiek górnych i dolnych wykonywana jest tu u pacjentów, którzy zmagają się z defektem worków pod oczami i opadających powiek. Pozwala ona przy okazji usunąć zmarszczki mimiczne w okolicach oczu.

W Białymstoku operacje plastyczne powiek wykonuje chirurg plastyczny dr Zbigniew Giedrojć Jurah, który przez wiele lat zajmował się chirurgią plastyczną w holenderskim uniwersyteckim w Nijmegen. Dr Giedrojć Jurah  przyjmuje pacjentów w Centrum Chirurgi Plastycznej Czar-Med, gdzie szczególnym zainteresowaniem cieszy się chirurgiczne wygładzanie fałdów twarzy i szyi.

Krakowscy chirurdzy plastyczni znani są w całej Polsce. Można tu poddać się operacji plastycznej powiek w Prywatnym Ośrodku Chirurgii Plastycznej Artur Zawisz. Dr Artur Zawisz brał udział w międzynarodowych warsztatach "Odmładzanie twarzy 3-D" pod patronem Amerykańskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej. Lekarz usuwa chirurgicznie zwiotczenie powiek i inne defekty skóry tej okolicy twarzy. Pacjenci mogą też poprawić wygląd ust, np. powiększanie ust wypełniaczem Dermalive.

Cena operacji powiek górnych w Polsce i w Wielkiej Brytanii

Gabinet zabiegowy w Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki - Klinika Elite (Złota) Gabinet zabiegowy w Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki - Klinika Elite (Złota)

Ceny operacji plastycznych w Wielkiej Brytanii są kilkukrotnie wyższe niż w Polsce, co sprzyja przyjazdom turystów medycznych do naszych ośrodków chirurgii plastycznej. Przykładowo w angielskiej prywatnej klinice West of England Laser Clinic koszt blepharoplastyki oscyluje wokół kwoty 15 tys złotych. Pacjenci, którzy chcieliby zaoszczędzić, mają możliwość skorzystania z usług polskich chirurgów plastycznych. Przy okazji warto zwiedzić polskie zabytki i wypocząć w polskich kurortach nadmorskich. Turyści, którzy wybierają się wgłąb Polski, mogą zwiedzić poznańskie zabytki, np. Stare Miasto w Poznaniu. Białystok, który leży w strefie "Zielonych Płuc Polski", oferuje wypoczynek na łonie przyrody, co ucieszy osoby ceniące sobie ciszę i spokój od zatłoczonych miast. W Łodzi natomiast można wybrać się na zakupowe szaleństwo w Manufakturze i na spacer klimatyczną ulicą Piotrkowską.

Plastyka chirurgiczna powiek górnych - ceny w różnych miastach

 • Warszawa od 1 500 zł do 6 000 zł
 • Kraków od 1 250 zł do 5 000 zł
 • Poznań od 2 500 zł do 5 500 zł
 • Wrocław od 2 500 zł do 4 500 zł
 • Łódź od 2 200 zł do 3 500 zł
 • Katowice od 3 000 zł do 5 500 zł
 • Szczecin od 3 500 zł do 4 500 zł
 • Gdańsk od 3 500 zł do 4 750 zł
 • Lubin od 2 400 zł do 4 000 zł
 • Rzeszów od 2 500 zł do 4 000 zł
 • Częstochowa od 3 000 zł do 4 000 zł
 • Bydgoszcz od 3 000 zł do 3 690 zł
Pokaż więcej »

Usługa plastyka chirurgiczna powiek górnych jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej, okulisty i chirurga plastycznego.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska