Plastyka chirurgiczna powiek górnych Gdynia

operacja plastyczna powiek górnych, blepharoplastyka, operacyjna poprawa wyglądu powiek górnych więcej »

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Plastyka chirurgiczna powiek górnych Gdynia - informacje

Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A. Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A.

Operację korekcyjną powiek górnych wykonuje się przede wszystkim w przypadku ich nadmiernego opadania. Chirurg plastyczny nacina skórę w miejscu jej naturalnego załamania się tak, że późniejsze blizny są niewidoczne. Usuwa nadmiar skóry powiek górnych, a następnie zszywa operowane miejsce. Taką operację można wykonać tylko dwa razy w życiu, ale za to efekt jednej utrzymuje się nawet do 20 lat. Mogą poddać się takiemu zabiegowi osoby starsze, u których brak wystarczającej ilości kolagenu w skórze powoduje opadanie skóry, oraz osoby młodsze, u których opadanie skóry powiek spowodowane jest czynnikami genetycznymi.

Poprawa wyglądu powiek górnych za pomocą operacji plastycznej w Gdyni

Na korekcyjną poprawę wyglądu powiek górnych można udać się do lek. med. Darii Dobaczewskiej, specjalisty chirurgii ogólnej (I stopnia od 1999 roku) oraz chirurgii plastycznej (od 2009 roku), która doświadczenie z tej ostatniej dziedziny medycyny zdobywała zarówno w Polsce, jak i za granicą. Z zakresu operacji plastycznych nie tylko powiek górnych, ale także dolnych oraz korekcji innych części twarzy, doskonaliła swoje umiejętności w Klinice Chirurgii Plastycznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz w Akademickim Szpitalu w Utrechcie (Holandia) i Uniwersyteckim Szpitalu w Antwerpii (Belgia). Przeprowadza korekcję powiek górnych wraz z przeszczepem tłuszczu, a także jednoczasową operację powiek górnych i dolnych oraz korekcję fałdów nakątnych oka.

Lifting chirurgiczny powiek górnych przeprowadza na terenie Gdyni także dr n. med. Elżbieta Wojszwiłło-Geppert, chirurg ogólny (specjalizacja I stopnia w 1972 roku) oraz chirurg plastyczny (specjalizacja II stopnia w 1977 roku), posiadająca doświadczenie w operacjach plastycznych twarzy i ciała, zdobyte podczas pracy w Klinice Chirurgii Plastycznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Wśród przeprowadzanych przez nią operacji plastycznych można wymienić, oprócz korekcji powiek górnych, również korekcję powiek dolnych, powiększanie ust, plastykę nosa czy lifting twarzy.

Plastyka chirurgiczna powiek górnych oferowana jest również przez Wielospecjalistyczny Szpital z Przychodnią Clinica Medica, mieszczącą się w Gdyni. Placówka ta proponuje swoim pacjentom również operacje plastyczne, korygujące powieki dolne a także plastykę odstających uszu, całkowitą korekcję nosa oraz zmniejszenie lub powiększenie bródki czy operację zmarszczek czoła, twarzy i szyi. Ponadto przeprowadzane są tutaj również operacje korekcyjne ciała z zakresu powiększenia lub zmniejszenia piersi, plastyki powłok brzucha czy wycięcia ginekomastii.

Jaka jest cena korekcji powiek górnych w Gdyni, a jaka w Chelmsford?

Gabinet zabiegowy w Ultraderm Gabinet zabiegowy w Ultraderm

Za operacyjną poprawę wyglądu powiek górnych u gdyńskich chirurgów plastycznych trzeba zapłacić sumę 2 900 zł, natomiast w Wielkiej Brytanii jest to kwota 3 300 funtów (18 400 zł) w The Chelmsford Private Day Surgery Hospital.

Plastyka chirurgiczna powiek górnych - ceny w Gdyni na tle innych miast

 • Gdynia od 3 000 zł
 • Józefosław od 3 500 zł
 • Warszawa od 1 500 zł do 8 000 zł
 • Kraków od 1 250 zł do 6 000 zł
 • Wrocław od 2 900 zł do 6 000 zł
 • Łódź od 2 800 zł do 8 000 zł
 • Poznań od 2 500 zł do 5 000 zł
 • Katowice od 3 000 zł do 5 500 zł
 • Częstochowa od 3 000 zł do 4 000 zł
 • Szczecin od 3 500 zł do 6 000 zł
 • Gdańsk od 3 500 zł do 4 750 zł
 • Rzeszów od 2 500 zł do 4 000 zł
 • Bydgoszcz od 3 600 zł do 3 690 zł
Plastyka chirurgiczna powiek górnych cena »

Usługa plastyka chirurgiczna powiek górnych w Gdyni jest najczęściej wykonywana przez okulisty, chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu plastyka chirurgiczna powiek górnych w pobliżu Gdyni, w miejscowościach: Wejherowo.