Plastyka chirurgiczna powiek górnych Gliwice i okolice

operacja plastyczna powiek górnych, blepharoplastyka, operacyjna poprawa wyglądu powiek górnych więcej »

Bezpośrednio w Gliwicach nie dysponujemy placówką wykonującą plastyka chirurgiczna powiek górnych, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 15 innych klinik z okolicy Gliwic. Plastyka chirurgiczna powiek górnych można przeprowadzić m.in. w Klinika Chirurgii Mazan - Centrum Chirurgii Plastycznej w Katowicach (25 km od Gliwic) w cenie 4 500 zł lub w Medicus Estetic w Tychach (31 km od Gliwic) gdzie cena za plastyka chirurgiczna powiek górnych wynosi 4 000 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Plastyka chirurgiczna powiek górnych Gliwice - informacje

Kadra w Klinika Nova Kadra w Klinika Nova

Plastyka chirurgiczna powiek górnych polega na usunięciu nadmiaru zwiotczałej skóry oraz przepuklin tłuszczowych. Najczęściej na korekcję powiek górnych zgłaszają się osoby powyżej 35 roku życia. Procedura wykonywana jest zarówno w celu poprawy wyglądy całej twarzy, jak również poprawienia funkcji samych powiek. Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym i trwa on około 1 godziny (pacjent wrócić do domu może już kilka godzin po operacji). Niewielkie blizny pozostają w miejscu naturalnego załamania powiek, co sprawia, że są one praktycznie niewidoczne. Na zdjęcie szwów pacjent powinien zgłosić się do lekarza po około 7 dniach od operacji.

Korekcja chirurgiczna powiek górnych w Gliwicach

W Tarnowskich Górach, które znajdują się około 25 kilometrów od Gliwic, operację plastyczną powiek górnych wykonać może lek. med. Danuta Pawlik-Knapik, specjalista chirurg plastyczny. Udać się do niej można zarówno na korekcję powiek górnych, jak i dolnych. W obrębie twarzy przeprowadza także m.in. operacje plastyczne nosa (korekcja nosa w części chrzęstnej, w części kostnej i chrzęstnej i korekcję nosa siodełkowatego z przeszczepem kości), lifting chirurgiczny twarzy oraz podniesienie podbródka.

Plastyka chirurgiczna powiek górnych jest możliwa również do przeprowadzenia w Gabinecie Dermatologii Estetycznej, Laserowej i Dermatochirurgii Juvena. W placówce pacjenci poddać się mogą zarówno plastyce powiek górnych, jak i dolnych. Udać się do niej można także na lifting powiek górnych za pomocą nici PDO oraz nici Aptos, Silhouette oraz Happy Lift. Oferta Gabinetu z zakresu zabiegów odmładzających twarz obejmuje ponadto miękki lifting twarzy oraz zabiegi z użyciem preparatów kwasu hialuronowego oraz toksyny botulinowej.

W Katowicach, które znajdują się około 28 kilometrów od Gliwic, na plastykę powiek górnych udać się można do lek. med. Bożeny Jaklik, specjalistki z zakresu chirurgii plastycznej. Doświadczenie zawodowe zdobywała na Oddziale Chirurgii Plastycznej w Szpitalu Uniwersyteckim Parirenyatwa w Harare (w Zimbabwe). Należy do Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Przeprowadza zarówno korekcję powiek górnych, jak i dolnych. Jej oferta obejmuje ponadto korekcję nosa (korekta nosa w części chrzęstnej, w części kostnej i operacja nosa z przeszczepem kości), lifting twarzy, liposukcję podbródka, powiększenie ust oraz korekcję uszu (korekta odstających małżowin usznych, pomniejszenie dużej małżowiny).

Cena liftingu chirurgicznego powiek górnych w Gliwicach i w Genk

Kadra w Raciborskie Centrum Medyczne Kadra w Raciborskie Centrum Medyczne

W Gliwicach za operację plastyczną powiek górnych zapłacić trzeba około 2 500 złotych, podczas gdy w Wellness Kliniek w Genk (w Belgii) cena takiego zabiegu wynosi 1 250 euro, czyli około 5 500 złotych.

Plastyka chirurgiczna powiek górnych - ceny w Gliwicach na tle innych miast

 • Józefosław od 3 500 zł
 • Warszawa od 1 500 zł do 8 000 zł
 • Kraków od 1 250 zł do 5 000 zł
 • Łódź od 2 800 zł do 3 500 zł
 • Wrocław od 2 500 zł do 4 500 zł
 • Poznań od 2 500 zł do 8 000 zł
 • Katowice od 3 000 zł do 5 500 zł
 • Szczecin od 3 500 zł do 6 000 zł
 • Bydgoszcz od 3 600 zł do 3 690 zł
 • Gdańsk od 3 500 zł do 4 750 zł
 • Rzeszów od 2 500 zł do 4 000 zł
 • Lubin od 2 400 zł do 3 500 zł
Plastyka chirurgiczna powiek górnych cena »

Usługa plastyka chirurgiczna powiek górnych w Gliwicach jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej, okulisty i chirurga plastycznego.

Autor: