Plastyka chirurgiczna powiek górnych Rzeszów

operacja plastyczna powiek górnych, blepharoplastyka, operacyjna poprawa wyglądu powiek górnych więcej »

Plastyka chirurgiczna powiek górnych Rzeszów - informacje

Kadra w Gabinet MoJa estetyka Kadra w Gabinet MoJa estetyka

Operacja plastyczna powiek górnych jest jednym z najskuteczniejszych chirurgicznych sposobów odmłodzenia twarzy. Polega na usunięciu nadmiaru skóry powiek górnych, co prowadzi do poprawy wyglądu zarówno okolic oczu, jak i całej twarzy. Nie ma bezwzględnych przeciwwskazań do wykonania operacji, jednak wśród przeszkód wymienić można m.in. zaburzenia krzepnięcia krwi, cukrzycę, duszności, infekcje ropne skóry oraz niestabilne ciśnienie. Procedura przeprowadzana jest najczęściej w znieczuleniu miejscowym (zastosowane może być również krótkotrwałe znieczulenie dożylne). Pacjent może wrócić do domu już kilka godzin po zabiegu, a pełna rekonwalescencja po chirurgicznej plastyce powiek górnych wynosi około 30 dni.

Operacja plastyczna powiek górnych w Rzeszowie

Na operacyjną poprawę wyglądu powiek górnych udać się można do gabinetu Face Institute, w którym wykonać można chirurgiczną plastykę zarówno powiek górnych, jak i dolnych. W klinice pacjenci poddać się mogą również chirurgicznemu liftingowi twarzy. Oferta Gabinetu z zakresu chirurgii plastycznej twarzy obejmuje ponadto korekcję nosa, korekcję uszu oraz wycinanie zmian barwnikowych skóry.

W Rzeszowie plastyka chirurgiczna powiek górnych jest także możliwa do przeprowadzenia w Visum Clinic, w której świadczona jest kompleksowa pomoc osobom, zmagającym się z szeroko rozumianymi problemami w obrębie oczu. W placówce pacjenci poddać się mogą zarówno operacji plastycznej powiek dolnych, jak i górnych. Szukać w niej można również pomocy w przypadku odwinięcia lub podwinięcia powieki. Oferta ośrodka obejmuje ponadto usuwanie zmian powiekowych (np. skrzydlika, gradówki, guzków powiek i brodawek,  także kaszaka i tłuszczaka). W klinice wszystkie tego typu zabiegi wykonywane są w trybie chirurgii jednego dnia, bez konieczności pozostawania w szpitalu.

Operację plastyczną powiek górnych wykonać może również lek. stom. Mateusz Dymek, specjalista chirurg szczękowo-twarzowy. Jest absolwentem Pomorskiej Akademii medycznej, a doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Wojewódzkiego Szpitala im. F. Chopina w Rzeszowie. Oprócz specjalistycznych operacji z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej specjalizuje się także w zabiegach plastycznych. Udać się można do niego także na chirurgiczną poprawę wyglądu powiek górnych oraz dolnych. Jego oferta obejmuje ponadto korekcję nosa, korekcję uszu oraz chirurgiczny lifting twarzy.

Cena liftingu chirurgicznego powiek górnych w Rzeszowie i w Genk

Kadra w Gabinet MoJa estetyka Kadra w Gabinet MoJa estetyka

W Rzeszowie za plastykę chirurgiczną powiek górnych zapłacić trzeba około 3 500 złotych, podczas gdy w Wellness Kliniek w Genk (w Belgii) trzeba za nią zapłacić 1 250 euro, czyli około 5 500 złotych.

Plastyka chirurgiczna powiek górnych - ceny w Rzeszowie na tle innych miast

 • Rzeszów od 2 500 zł do 4 000 zł
 • Józefosław od 3 500 zł
 • Warszawa od 1 500 zł do 8 000 zł
 • Kraków od 1 250 zł do 5 000 zł
 • Wrocław od 2 900 zł do 6 000 zł
 • Łódź od 2 800 zł do 3 500 zł
 • Poznań od 2 500 zł do 5 000 zł
 • Katowice od 3 000 zł do 5 500 zł
 • Szczecin od 3 500 zł do 6 000 zł
 • Gdańsk od 3 500 zł do 4 750 zł
 • Kielce od 800 zł do 4 200 zł
 • Bydgoszcz od 3 600 zł do 3 690 zł
Plastyka chirurgiczna powiek górnych cena »

Usługa plastyka chirurgiczna powiek górnych w Rzeszowie jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej i okulisty.

Pacjenci szukali zabiegu plastyka chirurgiczna powiek górnych w pobliżu Rzeszowa, w miejscowościach: Dębica, Krosno oraz Mielec.

Autor: