Plastyka chirurgiczna powiek górnych Wrocław

Synonimy: operacja plastyczna powiek górnych, blepharoplastyka, operacyjna poprawa wyglądu powiek górnych więcej »

Filtruj wyniki

DLA KLINIK: Oferujesz plastyka chirurgiczna powiek górnych we Wrocławiu? Dołącz do nas! »

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Plastyka chirurgiczna powiek górnych Wrocław - informacje

Sala operacyjna w Prestige Clinic Sala operacyjna w Prestige Clinic

Plastyczną korekcję powiek górnych wykonuje się z powodów estetycznych, ale także zdrowotnych. Najczęściej poddają się jej pacjenci powyżej 35. roku życia. Chirurg usuwa nadmiar skóry znajdującej się na powiece, a także tkankę tłuszczową umieszczoną pod skórą.

Na zabieg chirurgicznej plastyki powiek górnych do Wrocławia

W Instytucie Derma Med pacjent chcący wykonać u siebie plastykę powiek górnych, może poddać się usunięciu nadmiaru skóry powiek, mięśnia okrężnego oka oraz w razie potrzeby przepuklin tłuszczowych. Wykonywane są tutaj także zabiegi plastyki powiek dolnych oraz innych części twarzy. Jednym ze specjalistów zajmujących się takimi zabiegami jest dr Piotr Drozdowski, specjalista chirurgii plastycznej (od 2015 roku). Doświadczenie z tego zakresu zdobywał w Klinice i Oddziale Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju a także w zagranicznych ośrodkach m.in. w Perugii, Padwie, Berlinie i Debreczynie.

Operacji plastycznej górnych powiek można poddać się także w klinice chirurgii plastycznej Aestetica. Pacjent może tutaj zdecydować się na połączenie tego zabiegu razem z faceliftingiem. Ponadto w klinice przeprowadzana jest również plastyka powiek dolnych czy korekcja kształtu i czubku nosa. Operacje wykonuje tutaj dr n. med. Jacek Jarliński, chirurg plastyk (specjalizacja II stopnia z chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej od roku 1994).  Doświadczenie z tej dziedziny zdobywał w Oddziale Chirurgii Plastycznej Okręgowego Szpitala Kolejowego we Wrocławiu (lata 1991-2004), później na stanowisku ordynatora. Jest autorem kilkudziesięciu referatów prezentowanych na zjazdach chirurgów plastyków.

W Gabinecie Chirurgii Kosmetycznej dr Jakub Kratochwil pacjent może umówić się na plastykę zwiotczenia zarówno powiek górnych jak i dolnych. Ponadto wykonywane tu są inne operacje odmładzające i korygujące niedoskonałości twarzy, np. nosa lub podbródka. Zabiegami takimi i innymi zajmuje się dr n. med. Jakub Kratochwil, specjalista chirurgii ogólnej i plastycznej (II stopnia od 1995 roku). Jest czynnym uczestnikiem zjazdów i kursów organizowanych dla chirurgów plastyków w kraju i za granicą, na których doskonali umiejętności w swojej dziedzinie. W latach 1991-2006 doświadczenie zdobywał, pracując na Oddziale Chirurgii Plastycznej Okręgowego Szpitala Kolejowego we Wrocławiu.

W Klinice Wiatroszak ESTmedice na operacyjną poprawę wyglądu powiek górnych może umówić się pacjent, u którego występuje nadmiar skóry powiek górnych, brak fałdu powiekowego lub fałd nakątny a także ma nadmiernie wypełnione powieki. Takiej osobie pomocy udzieli dr Marcin Wiatroszak, chirurg, lekarz medycyny estetycznej, który doświadczenie z zakresu chirurgii plastycznej zdobywał podczas pracy na Oddziale Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej OSK we Wrocławiu, a także jako uczestnik sympozjów, kursów i kongresów z tejże dziedziny, organizowanych na całym świecie.

Gabinet Chirurgii Plastycznej dr Piotr Knast oferuje usunięcie nadmiaru zwiotczałej skóry powiek oraz nadmiaru tzw. tłuszczu okołogałkowego tworzącego uwypuklenia w obrębie powiek - w zabiegach korekcyjnych zarówno powiek górnych, jak i dolnych. Wykonuje je dr n. med. Piotr Knast, chirurg plastyczny i ogólny, który specjalistą z tej pierwszej dziedziny jest od 1997 roku, natomiast z drugiej od 1992 roku. Pracował na oddziale chirurgii plastycznej Okręgowego Szpitala Kolejowego we Wrocławiu, gdzie zdobył bogate doświadczenie. W swojej praktyce specjalizuje się w zabiegach odmładzających twarz oraz zmieniających wygląd nosa, uszu a także powiek. 

We wrocławskim Szpitalu EuroMediCare korekcje powieki górnej wykonuje się u pacjentów nie tylko z powodów estetycznych, ale także zdrowotnych. Wśród zabiegów chirurgii plastycznej szpital oferuje także plastykę kształtu uszu i nosa, a także wiele innych zabiegów. Wykonuje je dr n. med. Wojciech Wacławowicz, specjalista chirurgii plastycznej (od 2003 roku) oraz chirurgii dziecięcej. Doszkalał się on na licznych kursach i kongresach z zakresu chirurgii plastycznej, organizowanych w Łodzi, Warszawie czy Gdańsku, a także za granicą (np. w Wiedniu).

Ile kosztuje operacja plastyczna powiek górnych we Wrocławiu a ile za granicą?

Gabinet zabiegowy w Prestige Clinic Gabinet zabiegowy w Prestige Clinic

We Wrocławiu zabieg korekcji powiek górnych waha się w granicach od 2,9 do 3,2 tys. zł (w Derma Med), a także 4,5 tys. zł (w Klinice Wiatroszak ESTmedica).  Za granicą w Czechach - w Liberec w Perfect Clinic pacjenci zapłacą kwotę od 11 200 do 22 700 CZK.

Plastyka chirurgiczna powiek górnych - ceny we Wrocławiu na tle innych miast

 • Wrocław od 2 900 zł do 4 500 zł
 • Warszawa od 1 800 zł do 7 540 zł
 • Szczecin od 4 000 zł do 5 000 zł
 • Kraków od 3 000 zł do 4 500 zł
 • Poznań od 2 500 zł do 4 000 zł
 • Bydgoszcz od 3 000 zł do 4 920 zł
 • Łódź od 2 500 zł do 3 500 zł
 • Gdańsk od 3 000 zł do 4 350 zł
 • Częstochowa od 3 000 zł do 4 920 zł
 • Gdynia od 2 800 zł do 3 100 zł
 • Katowice od 3 075 zł
 • Lubin od 3 500 zł do 4 000 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu plastyka chirurgiczna powiek górnych także w miastach pobliżu Wrocławia, takich jak: Brzeg.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.