Plastyka ciała (body lifting) Kraków

Synonimy: plastyka chirurgiczna ciała, lifting chirurgiczny ciała

Filtruj wyniki

Plastyka ciała (body lifting) Kraków - informacje

Gabinet zabiegowy w Dermedik Gabinet zabiegowy w Dermedik

Procedura body liftingu polega na usunięciu nadmiaru skóry oraz tkanki tłuszczowej z wybranego miejsca zabiegowego, takiego, jak np. uda, ramiona, pośladki oraz brzuch. Warunkiem koniecznym do wykonania każdego zabiegu z zakresu chirurgicznej plastyki danego obszaru ciała jest dobry ogólny stan zdrowia pacjenta. Przed zabiegiem wymagane są poszczególne badania laboratoryjne, np. morfologia, grupa krwi, jonogram oraz ATPP, czyli czas kaolinowo-kofalinowy (jeden ze wskaźników oceniających krzepliwość krwi. Przeprowadzić należy również badanie ogólne moczu oraz EKG. Standardowy czas pobytu pacjenta po zabiegu chirurgicznej plastyki ciała wynosi od 2 do 4 dni.

Chirurgiczna plastyka ciała w Krakowie – gdzie można przeprowadzić zabieg

W swojej ofercie plastykę chirurgiczną ciała ma lek. med. Artur Zawisz, chirurg plastyczny i ogólny. Doświadczenie zdobywał w najstarszym w kraju ośrodku chirurgii plastycznej w Polanicy Zdroju. Uczestniczył m.in. w XVIII Międzynarodowym Kongresie Towarzystwa Estetycznego Chirurgii Plastycznej. Z zakresu liftingu chirurgicznego ciała przeprowadza plastykę brzucha, plastykę ramion oraz ud. Wykonuje także zabiegi liposukcji takich obszarów jak brzuch, ramiona, uda, kolana, tułów czy pośladki.

W Krakowie zabiegi plastyki chirurgicznej ciała przeprowadza również lek. med. Marek Ciesiński, specjalista chirurgii plastycznej. Jest absolwentem Akademii Medycznej w Krakowie. Doświadczenie zdobywał w Prywatnej Klinice Chirurgii Plastycznej prof. Stanisława Bartkowskiego. Pracował pod kierunkiem m.in. takich sław chirurgii plastycznej, jak Forde Amland, Rafael de la Plaza, Thomas D.Rees czy Malcolm Alan Lesavoy. Jest członkiem Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. W obszarze brzucha wykonuje mini plastykę oraz pełną plastykę powłok brzusznych. Jego oferta obejmuje również lifting ud oraz pleców.

Plastyka ciała (body lifting) możliwa jest także do wykonania w Instytucie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Dermedik. W instytucie przeprowadzany jest zabieg plastyki powłok brzusznych. Niejednokrotnie procedura połączona jest z odessaniem tkanki tłuszczowej, głównie w okolicach biodrowych, dzięki czemu likwidowane są zniekształcenia (tzw. psie uszy). Oferta ośrodka obejmuje również lipolizę iniekcyjną takich obszarów ciała jak pośladki, brzuch, kark oraz kolana.

Cena plastyki chirurgicznej ciała w Krakowie i w Granadzie

Gabinet zabiegowy w Dermedik Gabinet zabiegowy w Dermedik

Za zabieg liftingu chirurgicznego brzucha w Krakowie zapłacić trzeba około 8 000 złotych. Za granicą cena takiej samej procedury jest znacznie wyższa: przykładowo, w Hospital Inmaculada w Granadzie (Hiszpania) wynosi ona 6 250 euro, czyli ponad 24 000 złotych


Plastyka ciała (body lifting) - ceny w Krakowie na tle innych miast

 • Kraków od 5 000 zł do 30 000 zł
 • Warszawa od 3 000 zł do 22 000 zł
 • Wrocław od 2 500 zł do 26 000 zł
 • Katowice od 3 000 zł do 20 000 zł
 • Poznań od 6 000 zł do 20 000 zł
 • Szczecin od 7 000 zł do 16 000 zł
 • Gdańsk od 8 000 zł do 18 900 zł
 • Łódź od 7 000 zł do 14 000 zł
 • Częstochowa od 2 000 zł do 16 000 zł
 • Bydgoszcz od 4 500 zł do 12 054 zł
 • Białystok od 3 000 zł do 13 530 zł
 • Toruń od 5 000 zł do 12 000 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu plastyka ciała (body lifting) w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska