Plastyka ciała (body lifting) Warszawa

plastyka chirurgiczna ciała, lifting chirurgiczny ciała

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Plastyka ciała (body lifting) Warszawa - informacje

Kadra w Klinika Krajewski Kadra w Klinika Krajewski

Na plastykę ciała składa się szereg zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, które modelują sylwetkę. Pacjent, poddając się plastyce ciała, może poprawić wygląd opadającego brzucha, wyciąć zwisającą skórę z ramion oraz podnieść i zmniejszyć pośladki. Do takich operacji plastycznych należy także plastyka łydek, plastyka pleców oraz korekcyjna poprawa kobiecych piersi czy męskiej ginekomastii. Operacje takie przeprowadzane są w znieczuleniu ogólnym i wymagają pozostania pacjenta w szpitalu na obserwacji.

Modelowanie ciała za pomocą operacji plastycznych u warszawskich chirurgów plastycznych

Na zabiegi plastyki chirurgicznej ciała można udać się do Kliniki Chirurgii Plastycznej i Medycy Estetycznej Promedion, mieszczącej się w Warszawie. Placówka ta oferuje plastykę powłok brzusznych, plastykę piersi z jednoczesnym powiększeniem  implantami okrągłymi lub anatomicznymi, redukcję ginekomastii a także operacje plastyczne skrzywień nosa. Ponadto w celu modelowania sylwetki wykonywane są tutaj również zabiegi odsysania tłuszczu, np. liposukcja bioder, ud zewnętrznych i wewnętrznych oraz liposukcja brzucha.

Lekarzem, zajmującym się liftingiem chirurgicznym ciała, jest dr n. med. Jarosław Stańczyk, chirurg ogólny (specjalizacja I stopnia w 1994 roku) oraz chirurg plastyczny (specjalizacja II stopnia w 1998 roku), przyjmujący swoich pacjentów na terenie Warszawy. Takich i innych zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej uczył się w Klinice Chirurgii Plastycznej Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie (w latach 1991-2003). Wśród przeprowadzanych przez niego zabiegów z zakresu plastyki ciała wymienić można plastykę brzucha, wycięcie nadmiaru skóry ramion, plastykę pośladów i ud a także lifting pełny twarzy czy lifting szyjny.

Plastyka ciała (body lifting) to także propozycja medyczna lek. med. Tomasza Dębskiego, specjalisty chirurgii plastycznej (od 2015 roku), przyjmującego w Warszawie. Posiada on doświadczenie z przeprowadzania zabiegów z zakresu plastyki ciała, zdobyte podczas pracy w Klinice Chirurgii Plastycznej Szpitala im. Prof. W. Orłowskiego w Warszawie. Brał udział również w licznych szkoleniach z chirurgii plastycznej ciała - posiada m.in. certyfikat uczestnictwa w XII Zjeździe Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (Łódź, 2009 rok) czy certyfikat uczestnictwa w kursie "Modelowanie twarzy i wypełnianie linii zmarszczkowych - techniki zaawansowane" (Łódź, 2010 rok).

Jaka jest cena operacji plastycznej z zakresu plastyki ciała w Warszawie, a jaka w Paryżu?

Gabinet zabiegowy w Gabinet Chirurgii Plastycznej Dr Jerzy M. Chęciński Gabinet zabiegowy w Gabinet Chirurgii Plastycznej Dr Jerzy M. Chęciński

Za plastykę brzucha trzeba zapłacić u warszawskich chirurgów plastycznych 12 200 zł, natomiast we Francji jest to suma równa 8 000 euro (34 400 zł) w Clinique des Champs Elysees, mieszczącej się w Paryżu.

Plastyka ciała (body lifting) - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 1 664 zł do 22 000 zł
 • Wrocław od 4 200 zł do 19 500 zł
 • Kraków od 5 000 zł do 30 000 zł
 • Katowice od 3 000 zł do 20 000 zł
 • Szczecin od 7 000 zł do 21 000 zł
 • Łódź od 7 000 zł do 14 000 zł
 • Częstochowa od 2 000 zł do 16 000 zł
 • Poznań od 6 000 zł do 16 000 zł
 • Gdańsk od 8 000 zł do 18 900 zł
 • Białystok od 3 000 zł do 13 530 zł
 • Kielce od 6 000 zł do 18 000 zł
Plastyka ciała (body lifting) cena »

Usługa plastyka ciała (body lifting) w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu plastyka ciała (body lifting) w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Autor: