Plastyka krocza, przedsionka pochwy i pochwy

Synonimy: poprawa wyglądu krocza, waginoperineointroitoplastyka, przedsionka pochwy i pochwy, zabieg plastyki krocza więcej »

Filtruj wyniki

Plastyka krocza, przedsionka pochwy i pochwy - informacje

Kadra w KCM Clinic Kadra w KCM Clinic

Zabieg plastyki krocza, przedsionka pochwy i pochwy najczęściej przeprowadza się u pacjentek z obniżeniem narządu rodnego, do którego dojść może na skutek m.in. ciężkich porodów, wieku oraz ciężkiej pracy fizycznej. Procedura wykonywana jest drogą pochwową w znieczuleniu podpajęczynówkowym. Standardowy czas powrotu do aktywności seksualnej wynosi około 8 tygodni.

Operacja plastyczna przedsionka pochwy, krocza i pochwy w Polsce – gdzie można się na nią udać

W Krakowie zabieg plastyki krocza, przedsionka pochwy i pochwy wykonać może dr n. med. Leszek Juszczyk, specjalista ginekolog i położnik, który jest członkiem prestiżowych towarzystw medycznych, w tym Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej. Udać się do niego można również na poporodową plastykę pochwy i krocza, laserowy lifting pochwy i rewitalizację pochwy z wykorzystaniem terapii osoczem bogatopłytkowym PRP, a także na redukcję blizn poporodowych oraz laserowe usuwanie rozstępów poporodowych. Pacjentki poddać się mogą u niego także laserowej plastyce warg sromowych oraz ich wypełnianiu za pomocą kwasu hialuronowego, jego oferta obejmuje również plastykę napletka łechtaczki, usunięcie lub odtworzenie błony dziewiczej, wybielanie miejsc intymnych oraz liposukcję wzgórka łonowego.

We Wrocławiu plastyka krocza, przedsionka pochwy i pochwy jest możliwa do przeprowadzenia w Klinice Wiatroszak Estmedica, w której świadczona jest cała gama usług z zakresu ginekologii estetycznej. W placówce pacjentki poddać się mogą także plastyce warg sromowych mniejszych lub większych (metodą laserową, chirurgiczną, radiofrekwencji), laserowemu zmiękczeniu bolesnych blizn po nacięciu krocza oraz laserowej korekcji blizn po nacięciu krocza. Do ośrodka udać się można również na rewitalizację sromu, redukcję napletka łechtaczki oraz odtworzenie błony dziewiczej.

Na plastykę krocza, przedsionka pochwy i pochwy w Tarnowie udać się można do Centrum Medycznego EUROMED, w którym wykonuje się również plastykę pęknięcia szyjki macicy oraz zaopatrzenie zadawnionych pęknięć krocza. W ośrodku pomocy szukać mogą również kobiety, zmagające się ze zwężeniem i zarośnięciem światła pochwy. Oferta Centrum obejmuje zmniejszenie warg sromowych, usunięcie lud odtworzenie błony dziewiczej, wycięcie endometriozy i korekcję blizn po cięciu cesarskim oraz pomniejszanie łechtaczki.

Cena plastyki krocza, przedsionka pochwy i pochwy w Polsce iw Wielkiej Brytanii

Gabinet zabiegowy w KCM Clinic Gabinet zabiegowy w KCM Clinic

W Polsce za operację plastyczną krocza, przedsionka pochwy i pochwy zapłacić trzeba około 4 000 złotych. Za granicą cena takiej procedury jest znacznie wyższa: przykładowo, w Allure Institute w Londynie wynosi ona około 2 000 funtów brytyjskich, czyli około 10 500 złotych.

Plastyka krocza, przedsionka pochwy i pochwy - ceny w różnych miastach

  • Warszawa od 7 000 zł do 9 000 zł
  • Poznań od 4 000 zł do 7 000 zł
  • Łódź od 3 500 zł do 5 000 zł
  • Jelenia Góra od 8 000 zł
  • Zawiercie od 2 000 zł
Pokaż więcej »

Usługa plastyka krocza, przedsionka pochwy i pochwy jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska