Plastyka krocza Bielsko-Biała i okolice

Synonimy: zabieg plastyki krocza, poprawa wyglądu krocza, plastyka krocza z odtworzeniem środka ścięgnistego więcej »

Bezpośrednio w Bielsku-Białej nie dysponujemy placówką wykonującą plastyka krocza, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 3 innych klinik z okolicy Bielska-Białej. Plastyka krocza można przeprowadzić m.in. w Centrum medycyny, estetyki i stomatologii Lift Med w Rybniku (48 km od Bielska-Białej) w cenie 1 500 zł lub w Klinika Magnuccy w Katowicach (49 km od Bielska-Białej) gdzie cena za plastyka krocza wynosi 2 500 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska