Plastyka krocza Gliwice i okolice

zabieg plastyki krocza, poprawa wyglądu krocza, plastyka krocza z odtworzeniem środka ścięgnistego więcej »

Bezpośrednio w Gliwicach nie dysponujemy placówką wykonującą plastyka krocza, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 5 innych klinik z okolicy Gliwic. Plastyka krocza można przeprowadzić m.in. w Centrum medycyny, estetyki i stomatologii Lift Med w Rybniku (23 km od Gliwic) w cenie 1 500 zł lub w Klinika Magnuccy w Katowicach (25 km od Gliwic) gdzie cena za plastyka krocza wynosi 2 500 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Plastyka krocza Gliwice - informacje

Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy

Plastyka krocza znajduje się wśród najpopularniejszych zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej. Proces ten ma na celu nie tylko poprawę wyglądu kobiecych miejsc intymnych, ale i przywrócenie prawidłowych funkcji poszczególnym narządom m.in. w sytuacji, gdy pochwa ulegnie poporodowemu obniżeniu. Plastykę krocza przeprowadza lekarz ginekolog. Może on też wykonać samodzielną plastykę przedniej lub tylnej ściany pochwy. Aby wzmocnić fragmenty narządu rodnego, często stosuje się specjalną siatkę polipropylenową. Efekt pooperacyjny utrzymuje się na stałe, jednak kolejny poród lub intensywny wysiłek fizyczny może spowodować nawrót wcześniejszych dolegliwości. Operację przeprowadza się w znieczuleniu ogólnym bądź lędźwiowym. W przypadku drobnego zabiegu, możliwe jest też znieczulenie miejscowe. Zwykle plastyka krocza nie trwa dłużej niż półtorej godziny.

Plastyka krocza w Gliwicach – gdzie udać się na zabieg?

Kobiety, pragnące poddać się zabiegowi plastyki krocza, mogą odwiedzić Gabinet Ginekologii i Medycyny Estetycznej DAG-MED. Ta wielospecjalistyczna placówka oferuje swoim pacjentom blok zabiegów, związanych z ginekologią estetyczną. Wśród nich, oprócz plastyki pochwy, znajduje się odmładzanie warg sromowych większych oraz skóry sromu, labioplastyka i powiększanie punktu G. Ponadto lekarze przeprowadzają tam zabiegi z zakresu ginekologii onkologicznej oraz ginekologii ogólnej.

Plastyka krocza znajduje się również wśród usług, świadczonych przez Klinikę Aesthete, znajdującą się w Bytomiu, oddalonym od Gliwic o nieco ponad 20 kilometrów. Ośrodek ten skupia się na dziedzinie chirurgii plastycznej oraz medycynie estetycznej. Przeprowadzane są tam nie tylko procedury małoinwazyjne, ale i złożone leczenie operacyjne. Lekarze, pracujący w klinice, z zakresu ginekologii estetycznej swoim pacjentkom proponują nie tylko plastykę krocza, ale również pochwy oraz samych warg sromowych.

Pacjentki, zmagające się z problemem poporodowego obniżenia pochwy, mogą się wybrać do kliniki Serafin Clinic. Jest to ośrodek medyczny, zajmujący się przede wszystkim ginekologią oraz diagnostyką prenatalną. Kobiety mogą poddać się tam korekcji poporodowego uszkodzenia krocza oraz laserowej rewitalizacji pochwy. Specjaliści przeprowadzają tam liczne zabiegi na wargach sromowych większych i mniejszych, w tym ich obkurczanie, ujędrnianie czy lipolizę wzgórka łonowego. W ośrodku wykonuje się także lifting pochwy przy wykorzystaniu lasera frakcyjnego MonaLisa Touch.

Plastyka krocza w Polsce i w Turcji – porównanie cen zabiegu

Gabinet zabiegowy w EsteDerm Gabinet zabiegowy w EsteDerm
W Hisar Intercontinental Hospital w Istambule za przeprowadzenie plastyki krocza trzeba zapłacić co najmniej 5 870 lir (około 8 100 zł). Ceny za podobną procedurę, przeprowadzaną przez lekarzy z gliwickich klinik, rozpoczynają się natomiast od 4 000 zł.

Plastyka krocza - ceny w Gliwicach na tle innych miast

 • Warszawa od 2 000 zł do 5 300 zł
 • Kraków od 3 000 zł do 4 000 zł
 • Wrocław od 2 300 zł
 • Poznań od 4 000 zł
 • Łódź od 2 500 zł do 3 000 zł
 • Gdańsk od 5 250 zł
 • Bydgoszcz od 3 000 zł
 • Lubin od 1 700 zł
 • Tychy od 2 500 zł
 • Lublin od 2 500 zł
 • Katowice od 2 500 zł
Plastyka krocza cena »

Usługa plastyka krocza w Gliwicach jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.