Plastyka krocza Katowice

Synonimy: zabieg plastyki krocza, poprawa wyglądu krocza, plastyka krocza z odtworzeniem środka ścięgnistego więcej »

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Plastyka krocza Katowice - informacje

Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy

Plastyka krocza, czyli perineoplastyka, pozwala odtworzyć i odmłodzić strukturę kobiecych okolic intymnych, które często ulegają uszkodzeniu podczas porodu, w wyniku urazu fizycznego lub na skutek procesów starzenia. Obniżenie ścian krocza może powodować poczucie dyskomfortu podczas kontaktów seksualnych. Problemy tego typu dotyczą głównie kobiet, które rodziły w sposób naturalny. Czasem jednak obniżenie narządu rodnego występuje też u pacjentek nigdy niebędących w ciąży. Podczas korekcji krocza odbudowuje się struktury anatomiczne narządu rodnego oraz usuwa defekty kosmetyczne. Zabieg wykonywany jest za pomocą lasera bądź konwencjonalnych metod chirurgicznych. Perineoplastykę przeprowadza się w znieczuleniu ogólnym lub za pomocą specjalnego kremu z nawiewem chłodnego powietrza (zabieg laserowy). Efekty zabiegu są trwałe, mogą jednak ustąpić w wyniku porodu lub przy zbyt intensywnym wysiłku fizycznym.

Plastyka krocza w Katowicach

Plastykę krocza wykonują specjaliści z Centrum Medycznego Angelius Provita, które funkcjonuje od 2004 roku. W placówce przeprowadza się zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej oraz udziela konsultacji z tej dziedziny. W ofercie kliniki znajduje się plastyka krocza, w tym również korekcja po uszkodzeń poporodowych. Ponadto w ośrodku wykonuje się korekcję tylnej ściany pochwy czy zmniejszanie warg sromowych. Lekarze z kliniki specjalizują się również w zabiegach laserowych CO2, mających na celu poprawę korekcyjną okolic miejsc intymnych.

Modelowaniem krocza zajmuje się także lekarz ginekolog lek. med. Rafał Kierach. Posiada on specjalizację z położnictwa oraz ginekologii. W swoim gabinecie, oprócz perineoplastyki, wykonuje zabiegi takie jak waginoplasyka (plastyka pochwy) czy labioplastyka (plastyka warg sromowych). Oferuje również zabiegi, mające na celu rewitalizację warg sromowych przy użyciu kwasu hialuronowego. Ponadto do usuwania poporodowych uszkodzeń mięśni krocza używa także specjalnych nici Vaginal Narrower.    

Perineoplastyka wykonywana jest również w Siemianowicach Śląskich, które leżą w odległości około 10 km od Katowic. Zabieg przeprowadzają specjaliści z Euro-Kliniki. W ich ofercie znajdują się usługi z zakresu ginekologii plastycznej, w tym plastyka krocza wraz z usuwaniem uszkodzeń, powstałych po porodzie. Specjaliści placówki zajmują się także odmładzaniem pochwy za pomocą kwasu hialuronowego, zmniejszaniem warg sromowych czy plastyką ścian pochwy.      

Porównanie cen plastyki krocza w Polsce i w Brazylii

Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy

Cena zabiegu perineoplastyki w katowickich klinikach wynoszą około 3 000 zł. Tymczasem plastyka krocza w Brazylii przeprowadzana jest za około 10 940 reali brazylijskich (około 11 900 zł) - taką cenę oferuje klinika Graf Guimaraes, znajdująca się w mieście Curitiba.

Plastyka krocza - ceny w Katowicach na tle innych miast

 • Warszawa od 2 000 zł do 4 800 zł
 • Wrocław od 3 500 zł do 6 000 zł
 • Kraków od 3 000 zł do 4 000 zł
 • Poznań od 4 000 zł
 • Łódź od 2 500 zł do 3 000 zł
 • Lubin od 1 200 zł
 • Tychy od 2 500 zł
 • Gdynia od 2 500 zł
 • Lublin od 2 500 zł
 • Olsztyn od 4 000 zł
 • Gdańsk od 5 250 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu plastyka krocza w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Chorzów, Sosnowiec, Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Zabrze, Jaworzno, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój oraz Bielsko-Biała.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska