Plastyka krocza Kraków

Synonimy: zabieg plastyki krocza, poprawa wyglądu krocza, plastyka krocza z odtworzeniem środka ścięgnistego więcej »

Filtruj wyniki

Plastyka krocza Kraków - informacje

Sala operacyjna w Szpital św. Rafała Sala operacyjna w Szpital św. Rafała

Operacja plastyczna krocza, zwana perineoplastyką, to zabieg z zakresu ginekologii operacyjnej, polegający na poprawie funkcji krocza, które uległo rozciągnięciu i obniżeniu się (porody, upływ lat, ciężka praca fizyczna) lub posiada nieestetyczną bliznę po porodzie drogami natury. Wykonywany jest w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym i trwa od 30 do 90 minut. Zabieg taki połączony jest często z operacją plastyczną pochwy i poprawia nie tylko jakość współżycia, ale także przywraca pierwotne położenie narządów w tej części miednicy i umożliwia właściwe działanie pęcherza moczowego oraz odbytnicy. Po plastyce pochwy znikają również problemy z oddawaniem moczu lub stolca.

Gdzie można poprawić wygląd krocza za pomocą operacji plastycznej w Krakowie

Operację plastyczną krocza oferuje z zakresu zabiegów ginekologii estetycznej krakowski Szpital Św. Rafała. Placówka ta zajmuje się także operacjami plastycznymi pochwy (waginoplastyką), plastyką warg sromowych mniejszych i większych (labioplastyką) a także korekcjami blizny po cięciu cesarskim. Ponadto pacjentka może poddać się tutaj również rozcięciu zbyt grubej błony dziewiczej, odtworzeniu błony dziewiczej oraz operacjami plastycznymi piersi z zakresu powiększenia piersi za pomocą implantów lub kwasu hialuronowego czy odbudowie piersi po mastektomii.

Lekarzem, wykonującym zabiegi chirurgiczne odmładzające krocze na terenie Krakowa, jest lek. med. Zbigniew Jankiewicz, ginekolog i położnik (specjalizacja I stopnia od 1976 i II stopnia od 1983 roku), który doświadczenie z przeprowadzania operacji ginekologii estetycznej i operacyjnej nabywał, pracując na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym Szpitala Miejskiego Specjalistycznego im. Gabriela Narutowicza w Krakowie. Zabiegi plastyki krocza przeprowadza z wykorzystaniem specjalnych siatek TOT oraz dTOT, które zwiększają trwałość efektów zabiegu. Ponadto można u niego poddać się także operacji z zakresu leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu.

Plastyka krocza proponowana jest również w Krakowie przez Centrum Zdrowia Kobiety Gyneka. Lekarze wykonują tu również plastykę pochwy, korekcję warg sromowych większych i mniejszych oraz zabiegi na błonie dziewiczej - jej rozcięcie lub odtworzenie. Przeprowadzana jest tutaj także korekcja blizny po cięciu cesarskim, naprawa zbliznowaceń w obrębie krocza oraz zabiegi wspomagające doznania seksualne kobiety, np. powiększenie punktu G za pomocą preparatu z kwasem hialuronowym.

Ile kosztuje plastyczna poprawa wyglądu krocza w Krakowie, a ile w Stambule (Turcja)?

Gabinet zabiegowy w Bona Dea Gabinet zabiegowy w Bona Dea

2 000 zł trzeba zapłacić w krakowskich klinikach ginekologicznych za odmładzanie chirurgiczne krocza, natomiast w Turcji jest to cena 7 419 lirów tureckich (10 000 zł) w Comfort Zone Cosmetic Surgery, mieszczącym się w Stambule.

Plastyka krocza - ceny w Krakowie na tle innych miast

 • Kraków od 3 000 zł do 4 000 zł
 • Warszawa od 2 000 zł do 4 800 zł
 • Wrocław od 3 500 zł do 6 000 zł
 • Poznań od 4 000 zł
 • Łódź od 2 500 zł do 3 000 zł
 • Lubin od 1 200 zł
 • Tychy od 2 500 zł
 • Gdynia od 2 500 zł
 • Lublin od 2 500 zł
 • Olsztyn od 4 000 zł
 • Gdańsk od 5 250 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu plastyka krocza w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska