Plastyka krocza Łódź

zabieg plastyki krocza, poprawa wyglądu krocza, plastyka krocza z odtworzeniem środka ścięgnistego więcej »

Plastyka krocza Łódź - informacje

Kadra w Praktyka Prywatna dr Krzysztof Szram Kadra w Praktyka Prywatna dr Krzysztof Szram

Kobiety, niezadowolone z wyglądu własnego krocza, głównie po porodzie, mogą poddać się jego odmłodzeniu i rewitalizacji za pomocą plastyki lub liftingu krocza. W czasie tego pierwszego zabiegu lekarz wycina szpecące blizny krocza, jakie zostały po nacięciu go przy porodzie i modeluje krocze tak, aby przywrócić jego właściwe funkcje oraz estetyczny wygląd. W przypadku drugiego zabiegu (lifting z wykorzystaniem nici) lekarz umieszcza nici w tkance podskórnej krocza w dwóch kierunkach oraz związuje je, co daje efekt liftingu, zmniejsza zbyt szerokie wejście do pochwy, a także likwiduje defekt kosmetyczny w okolicy krocza.

Gdzie w  Łodzi można operacyjnie poprawić wygląd krocza

Plastyka krocza to jeden z zabiegów z zakresu operacji przezpochwowych, oferowany przez Szpital Salve, znajdujący się w Łodzi. Z innych zabiegów z zakresu ginekologii plastycznej przeprowadzana jest tutaj także plastyka pochwy (również z użyciem implantu z siatki polipropylenowej) czy plastyka warg sromowych. Ponadto pacjentka może poddać się tutaj również podwieszeniu cewki moczowej, usunięciu macicy przez pochwę, wycięciu lub konizacji szyjki macicy oraz nacięciu ropnia gruczołu Bartolina z marsupializacją lub usunięciem torbieli.

Wygląd krocza w Łodzi poprawia także dr n. med. Tomasz Augustyniak, położnik i ginekolog (specjalizacja I stopnia w 1998 roku), który z zakresu operacji ginekologicznych (także estetycznych) swoją wiedzę i doświadczenie zdobywał m.in. na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Wśród wykonywanych przez niego zabiegów ginekologicznych, oprócz chirurgii krocza, można wymienić także plastykę pochwy, plastykę warg sromowych mniejszych i większych oraz przezpochwowe zabiegi na szyjce macicy (wycięcie lub konizacja) czy usunięcie macicy przez pochwę.

Kolejnym lekarzem, przeprowadzającym na terenie Łodzi zabiegi odmładzające krocze, jest lek. med. Agnieszka Osińska, specjalista położnictwa i ginekologii od 2010 roku, która pacjentom, chcącym poprawić wygląd swojego krocza, proponuje zabiegi liftingu krocza z wykorzystaniem nici Vaginal Narrover lub plastyki krocza. Z zakresu ginekologii estetycznej posiada niezbędne umiejętności do laserowego odmładzania pochwy oraz zewnętrznych okolic intymnych kobiety, co potwierdza certyfikat ukończenia szkolenia technicznego i aplikacyjnego, umożliwiającego pracę z systemem MonaLisa Touch (Łódź, 2015 rok). Wykonuje również rewitalizację miejsc intymnych za pomocą kwasu hialuronowego.

Ile kosztuje zabieg plastyki krocza w Łodzi, a ile w Stambule (Turcja)?

Kadra w Praktyka Prywatna dr Krzysztof Szram Kadra w Praktyka Prywatna dr Krzysztof Szram

Za odmłodzenie chirurgiczne krocza w łódzkich szpitalach trzeba zapłacić kwotę 4 000 zł, w Turcji kosztuje to 14 200 lirów tureckich (10 000 zł) w  klinice Comfort Zone Cosmetic Surgery, znajdującej się w Stambule.

Plastyka krocza - ceny w Łodzi na tle innych miast

 • Łódź od 2 500 zł do 3 000 zł
 • Warszawa od 2 000 zł do 4 900 zł
 • Kraków od 3 000 zł do 4 000 zł
 • Wrocław od 3 500 zł do 4 600 zł
 • Gdańsk od 5 250 zł
 • Tychy od 2 500 zł
 • Katowice od 2 500 zł
 • Bydgoszcz od 3 000 zł
 • Poznań od 4 000 zł
 • Lubin od 1 200 zł
 • Opole od 3 000 zł
Plastyka krocza cena »

Usługa plastyka krocza w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

Pacjenci szukali zabiegu plastyka krocza w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Pabianice, Łask, Piotrków Trybunalski oraz Bełchatów.

Autor: