Plastyka krocza Radom i okolice

Synonimy: zabieg plastyki krocza, poprawa wyglądu krocza, plastyka krocza z odtworzeniem środka ścięgnistego więcej »

Filtruj wyniki

Plastyka krocza Radom - informacje

Plastyka krocza ma na celu odtworzenie prawidłowych warunków anatomicznych oraz poprawę estetyki tego obszaru (właściwe napięcie oraz położenie krocza mają znaczący wpływ nie tylko na doznania seksualne, ale również prawidłowe trzymanie moczu i stolca). Wśród przeciwwskazań do procedury wymienia się m.in. nieuregulowane nadciśnienie tętnicze, cukrzycę, infekcje ropne okolic intymnych, skazy naczyniowe oraz ciąże. W trakcie zabiegu stosowane są szwy samorozpuszczalne, które nie wymagają zdejmowania. Operacja plastyczna krocza często łączona jest z plastyką pochwy. Po plastyce należy dbać o codzienną higienę pola zabiegowego oraz unikać zakładania obcisłej bielizny i ubrań, które mogą powodować podrażnienie rany.

Zabieg plastyki krocza w Radomiu – gdzie można się na niego udać

Na operację plastyczną krocza udać się można do Kliniki Estivance, w której przeprowadza się całą gamę procedur z zakresu operacji plastycznych okolic intymnych. Wykonuje się w niej zarówno plastykę krocza, jak i pochwy. W placówce pacjentki poddać się mogą także zabiegowi zmniejszenia warg sromowych mniejszych i odtworzenia naturalnych stosunków anatomicznych w okolicy krocza. Oferta Kliniki obejmuje ponadto powiększanie warg sromowych większych oraz powiększanie punktu G kwasem hialuronowym.

Zabieg plastyki krocza wykonuje także dr n. med. Leszek Czekański, specjalista ginekolog i położnik, który jest członkiem wielu renomowanych towarzystw medycznych, w tym Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej. Oprócz plastyki krocza przeprowadza również plastykę pochwy (w tym przedsionka pochwy), korekcję blizn po nacięciu krocza oraz chirurgiczne zmniejszanie warg sromowych. Udać się do niego można również na powiększanie punktu G oraz powiększanie warg sromowych (w obu procedurach wykorzystuje preparaty kwasu hialuronowego).

W Radomiu plastyka krocza jest możliwa również do przeprowadzenia w placówce Polmedic, w której pacjentki poddać się mogą także plastyce pochwy oraz liftingowi pochwy i krocza za pomocą nici Vaginal Narrower. Do ośrodka udać się można także na mezoterapię pochwy, powiększenie punktu G kwasem hialuronowym oraz laserowe leczenie nietrzymania moczu. Oferta kliniki obejmuje ponadto całą gamę zabiegów wykonywanych w obrębie szyjki macicy, w tym usuwanie nadżerek tarczy szyjki macicy lub polipów kanału szyjki macicy.

Cena operacji plastycznej krocza w Warszawie i w Santiago de Compostela

W Radomiu za chirurgiczną plastykę krocza zapłacić trzeba około 4 500 złotych, podczas gdy u Dr Alfonso Quetglas Marimón w Santiago de Compostela (w Hiszpanii) jej cena to 3 500 euro, czyli około 15 000 złotych.

Plastyka krocza - ceny w Radomiu na tle innych miast

 • Warszawa od 3 600 zł do 4 800 zł
 • Wrocław od 3 500 zł do 6 000 zł
 • Kraków od 3 000 zł do 4 000 zł
 • Poznań od 4 000 zł
 • Łódź od 2 500 zł do 3 000 zł
 • Gdańsk od 5 250 zł
 • Bydgoszcz od 3 000 zł
 • Lubin od 1 200 zł
 • Tychy od 2 500 zł
 • Lublin od 2 500 zł
 • Katowice od 2 500 zł
Pokaż więcej »

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska