Plastyka krocza Szczecin i okolice

zabieg plastyki krocza, poprawa wyglądu krocza, plastyka krocza z odtworzeniem środka ścięgnistego więcej »

Plastyka krocza Szczecin - informacje

Wśród wskazań do przeprowadzenia plastyki krocza wymienia się m.in. jego nieprawidłowe gojenie po nacięciu podczas porodu, nienaturalnie szerokie wejście do pochwy (odsłaniające przedsionek i tylną ścianę pochwy) oraz osłabienie struktur, odpowiadających za prawidłową statykę narządu rodnego. Procedura najczęściej wykonywana jest w znieczuleniu ogólnym. Powrót do codziennej aktywności możliwy jest po około 7 dniach od zabiegu, a przez około 30 dni po plastyce krocza należy zachować wstrzemięźliwość seksualną.

Plastyka krocza w Szczecinie – gdzie można udać się na zabieg

Zabieg plastyki krocza wykonuje dr n. med. Mariusz Zarzycki, specjalista ginekolog i położnik, który doświadczenie zawodowe zdobywał na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym Szpitala Miejskiego w Szczecinie. Jest członkiem wielu prestiżowych towarzystw medycznych, w tym Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Oprócz operacji naprawczych poporodowych przeprowadza także plastykę pochwy oraz błony dziewiczej. Udać się do niego można również na operację plastyczną warg sromowych oraz liposukcję wzgórka łonowego, a także na operacje wycięcia macicy z przydatkami lub bez przydatków.

Na poporodową plastykę krocza udać się można także do Szpitala MAMA, w którym świadczona jest cała gama usług z zakresu m.in. ginekologii plastycznej oraz chirurgii ginekologicznej. W placówce pacjentki poddać się mogą także plastyce pochwy lub jej przedsionka oraz plastyce poporodowej pochwy. Przeprowadza się w niej także operacje plastyczne zarówno warg sromowych mniejszych, jak i większych. Oferta Szpitala obejmuje ponadto nacięcie gruczołu Bartholina, konizację chirurgiczną szyjki macicy, operacyjne leczenie wypadanie pochwy lub macicy i wyłuszczenie mięśniaków macicy, a także usunięcie mięśniaków lub polipów macicy oraz operacyjne leczenie nietrzymania moczu metodą TVT lub TOT.

W Szczecinie plastyka krocza jest możliwa również do przeprowadzenia w Mediklinice, która jest najdłużej świadczącą swoje usługi prywatną kliniką w województwie Zachodniopomorskim. W placówce, oprócz zabiegu plastyki krocza (w tym uszkodzeń poporodowych), pacjentki poddać się mogą plastyce przedniej lub tylnej ściany pochwy oraz liftingowi krocza za pomocą nici Vaginal Narrower. Do ośrodka udać się można także na zmniejszenie lub zwiększenie warg sromowych, wycięcie lub odtworzenie błony dziewiczej oraz odmłodzenie pochwy za pomocą kwasu hialuronowego.

Cena poporodowej plastyki krocza w Szczecinie i w Santiago de Compostela

W Szczecinie za chirurgiczną plastykę krocza zapłacić trzeba około 2 500 złotych, podczas gdy u Dr Alfonso Quetglas Marimón w Santiago de Compostela (w Hiszpanii) taki zabieg kosztuje średnio 3 500 euro, czyli około 15 000 złotych.

Plastyka krocza - ceny w Szczecinie na tle innych miast

  • Kraków od 3 000 zł do 4 000 zł
  • Wrocław od 3 500 zł do 4 600 zł
  • Łódź od 2 500 zł do 3 000 zł
  • Katowice od 2 500 zł
  • Bydgoszcz od 3 000 zł
  • Poznań od 4 000 zł
  • Lubin od 1 700 zł
  • Lublin od 2 500 zł
Plastyka krocza cena »

Usługa plastyka krocza w Szczecinie jest najczęściej wykonywana przez ginekologa i ginekologa-położnika.

Autor: