Plastyka krocza Warszawa

Synonimy: zabieg plastyki krocza, poprawa wyglądu krocza, plastyka krocza z odtworzeniem środka ścięgnistego więcej »

Filtruj wyniki

Plastyka krocza Warszawa - informacje

Sala operacyjna w Formmed ES Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna Sala operacyjna w Formmed ES Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna

Wśród głównych wskazań do wykonania operacji plastycznej krocza wymienia się m.in. nienaturalnie szerokie wejście do pochwy (odsłaniające jej przedsionek i tylną ścianę), osłabienie struktur, odpowiadających za prawidłową statykę narządu rodnego oraz stan po nieprawidłowym zagojeniu się nacięcia krocza (po porodzie). Procedura dedykowana jest kobietom, które nie planują zajścia w kolejną ciążę. Standardowy czas pobytu pacjentki w klinice po zabiegu wynosi 1 dzień. Po operacji należy skrupulatnie przestrzegać zasad z zakresu higieny intymnej i unikać noszenia obcisłej bielizny (aby nie dochodziło do podrażnienia ran).

Chirurgiczna plastyka krocza w Warszawie – gdzie można udać się na zabieg

W Warszawie zabieg mający na celu poprawę wyglądu krocza wykonać może lek. med. Michał Barwijuk, specjalista ginekolog i położnik. Jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i założycielem Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej. Oprócz plastyki krocza przeprowadza również plastykę pochwy oraz plastykę jej przedsionka. Udać się można do niego także na plastykę warg sromowych mniejszych i większych, plastykę punktu G oraz plastykę łechtaczki z labioplastyką. Jego oferta obejmuje ponadto zabiegi z użyciem lasera MonaLisa Touch (obkurczanie i rewitalizacja pochwy, wybielanie okolic intymnych i leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu).

Plastyka krocza jest także możliwa do przeprowadzenia w Klinice Chirurgii Plastycznej dr Marka Szczyta, w której świadczona są także usługi z zakresu ginekologii estetycznej. W placówce, oprócz operacji plastycznej krocza, kobiety poddać się mogą także zabiegowi plastyki pochwy. Do ośrodka udać się można również na plastykę zarówno warg sromowych mniejszych, jak i większych. Oferta Kliniki obejmuje ponadto hymenotomię, czyli zabieg mający na celu nacięcie lub usunięcie błony dziewiczej, oraz hymenoplastykę, która polega na odpowiednim uformowaniu strzępków błony dziewiczej i odtworzeniu jej ciągłości.

W stolicy na zabieg plastyki krocza udać się można również do Gabinetu Ginekologiczno-Położniczego GINOMED. Oferta placówki obejmuje pełną gamę procedur z zakresu ginekologii estetycznej: oprócz plastyki krocza wykonać w niej można również plastykę pochwy, plastykę przedsionka pochwy oraz plastykę warg sromowych mniejszych i większych. Przeprowadzić w niej można również lifting krocza nićmi Vaginal Narrower. W Gabinecie kobiety poddać się mogą ponadto zabiegowi powiększania punktu G, odtworzenia błony dziewiczej, plastyki łechtaczki z labioplastyką oraz powiększenia i rewitalizacji warg sromowych większych preparatem Desirial.

Cena operacji plastycznej krocza w Warszawie i w Santiago de Compostela

Gabinet zabiegowy w Formmed ES Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna Gabinet zabiegowy w Formmed ES Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna

W Warszawie za chirurgiczną plastykę krocza zapłacić trzeba około 4 000 złotych. Za granicą cena takiej procedury jest o wiele wyższa: u Dr Alfonso Quetglas Marimón w Santiago de Compostela (w Hiszpanii) wynosi ona średnio 3 500 euro, czyli około 15 000 złotych.

Plastyka krocza - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 2 000 zł do 4 900 zł
 • Kraków od 3 000 zł do 4 000 zł
 • Wrocław od 3 500 zł
 • Poznań od 4 000 zł
 • Łódź od 2 500 zł do 3 000 zł
 • Olsztyn od 4 000 zł
 • Gdańsk od 5 250 zł
 • Bydgoszcz od 3 000 zł
 • Lubin od 1 200 zł
 • Tychy od 2 500 zł
 • Lublin od 2 500 zł
Pokaż więcej »

Usługa plastyka krocza w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

Pacjenci szukali zabiegu plastyka krocza w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska