Plastyka krocza Wrocław

Synonimy: zabieg plastyki krocza, poprawa wyglądu krocza, plastyka krocza z odtworzeniem środka ścięgnistego więcej »

Filtruj wyniki

Plastyka krocza Wrocław - informacje

Gabinet zabiegowy w KCM Clinic Wrocław - Leczenie Otyłości Gabinet zabiegowy w KCM Clinic Wrocław - Leczenie Otyłości

Plastyka krocza polega na przywróceniu jego prawidłowych warunków anatomicznych oraz estetycznych. Osiąga się to dzięki wycięciu skóry oraz odtworzeniu właściwego położenia (pozycji leżącej) znajdujących się pod skórą mięśni oraz tkanki łącznej. Operacja przeprowadzana jest w znieczuleniu ogólnym i trwa około 90 minut. Standardowy czas pobytu pacjentki w klinice wynosi 1 dzień, a powrotu do codziennych zajęć - około 7 dni. Po zabiegu szczególną uwagę należy przykładać do zachowania odpowiedniej higieny operowanego miejsca.

Operacja plastyczna krocza we Wrocławiu – gdzie można się na nią udać

Na plastykę krocza udać się można do Szpitala Medfemina, gdzie przeprowadzana jest cala gama procedur z zakresu ginekologii, ginekologii estetycznej, plastycznej i położnictwa. W placówce pacjentki poddać się mogą także plastyce przedniej lub tylnej ściany pochwy oraz korekcji zastarzałego pęknięcia krocza lub blizn po cięciu cesarskim. W ośrodku wykonuje się również zabiegi powiększania, pomniejszenia lub symetryzacji warg sromowych oraz odtworzenia błony dziewiczej. Oferta Szpitala obejmuje ponadto konizację szyjki macicy oraz podwieszanie macicy do więzadła krzyżowo-kolcowego.

We Wrocławiu zabieg plastyki krocza wykonać może również lek. med. Artur Kucharski, specjalista ginekolog i położnik, który doświadczenie zawodowe zdobywał na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym Regionalnego Centrum Zdrowia w Lubinie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Posiada certyfikat ukończenia kursu szkoleniowego z zakresu chirurgii estetycznej kobiecych zewnętrznych narządów płciowych. Przeprowadza plastykę krocza, pochwy oraz warg sromowych mniejszych i większych. Udać się do niego można również na laserowe zmiękczanie bolesnych blizn po nacięciu krocza oraz na ich laserową korekcję, a także na redukcję napletka łechtaczki, liposukcję wzgórka łonowego, odtworzenie błony dziewiczej oraz odmładzanie sromu.

Plastyka krocza jest także możliwa do przeprowadzenia w Centrum Medycznym ProClinic, w którym świadczone są usługi z zakresu ginekologii estetycznej i plastycznej. W placówce kobiety poddać się mogą zarówno zabiegowi plastyki krocza, jak i pochwy. W ośrodku wykonuje się również korektę warg sromowych, a także przeprowadza się leczenie nietrzymania moczu, laserowe obkurczenie pochwy, powiększanie punktu G, wybielanie miejsc intymnych oraz rewitalizację okolic intymnych.

Cena operacji plastycznej krocza we Wrocławiu i w Santiago de Compostela

We Wrocławiu za chirurgiczną plastykę krocza zapłacić trzeba około 4 000 złotych. Za granicą cena takiej procedury jest o wiele wyższa: przykładowo, u Dr Alfonso Quetglas Marimón w Santiago de Compostela (w Hiszpanii) wynosi ona średnio 3 500 euro, czyli około 15 000 złotych.

Plastyka krocza - ceny we Wrocławiu na tle innych miast

 • Wrocław od 3 500 zł do 6 000 zł
 • Warszawa od 2 000 zł do 4 800 zł
 • Kraków od 3 000 zł do 4 000 zł
 • Poznań od 4 000 zł
 • Łódź od 2 500 zł do 3 000 zł
 • Lubin od 1 200 zł
 • Tychy od 2 500 zł
 • Lublin od 2 500 zł
 • Katowice od 2 500 zł
 • Olsztyn od 4 000 zł
 • Gdańsk od 5 250 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu plastyka krocza w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Brzeg.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska