Plastyka napletka łechtaczki

Synonimy: korekta napletka łechtaczki, clitoridotomia, zabieg plastyki napletka łechtaczki, hoodoplastyka więcej »

Filtruj wyniki

Plastyka napletka łechtaczki - informacje

Gabinet zabiegowy w KOWALIKmedica Gabinet zabiegowy w KOWALIKmedica

Przerost napletka łechtaczki sprawia, że niektóre kobiety skarżą się nie tylko na dyskomfort estetyczny, ale także na zmniejszenie satysfakcji z życia seksualnego. Czasem zdarza się też, że łechtaczka jest ukryta głęboko pod skórą, a zabieg ma za zadanie ją wyeksponować. Plastykę napletka łechtaczki wykonuje się w znieczuleniu miejscowym, a cała procedura trwa około 40 minut. Przez pierwsze dwa, trzy dni należy wypoczywać i nie podejmować ciężkich prac fizycznych, a przez tydzień należy nosić opatrunek. Do aktywności seksualnej zazwyczaj można wrócić po dwóch tygodniach.

Plastyka łechtaczki w polskich klinikach

Korekcji łechtaczki można poddać się w warszawskiej Klinice Chirurgii Plastycznej dr A. Sankowskiego, która wykorzystuje zaawansowany system Pain Protection, którego zadaniem jest wyeliminowanie bólu pooperacyjnego i po-zabiegowego, między innymi dzięki specjalnym łóżkom dla pacjentów. Pracuje tutaj prof. nadzw. dr hab. n. med. Agata Karowicz-Bilińska, ginekolog-położnik, która specjalizuje się w operacjach warg sromowych i pochwy, a także w odtwarzaniu błony dziewiczej. Doktor jest absolwentką łódzkiego Uniwersytetu Medycznego, należy do Łódzkiego Towarzystwa Naukowego oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Pracowała jako szef zespołu dyżurującego w I Katedrze Ginekologii i Położnictwa UM w Łodzi, później objęła funkcję zastępcy ordynatora, a od 2006r. współpracuje z Johns Hopkins Hospital School of Public Health w Baltimore w USA. W Krakowie korekcie łechtaczki można poddać się w Centrum Medycznym Ludwin&Ludwin Ginekologia. Pracuje tutaj dr n. med. Joanna Jędrys, specjalistka chirurgii ogólnej, absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego, która swoją pracę doktorską obroniła z wyróżnieniem. Obecnie jest w trakcie zdobywania specjalizacji z chirurgii plastycznej. Centrum Medyczne to także miejsce pracy dr n. med. Artura Ludwina, specjalisty ginekologii, ginekologii onkologicznej i położnictwa, który poza prowadzeniem placówki, zajmuje się także pracą jako adiunkt w Klinice Ginekologii i Onkologii. Brał udział w kongresie European Society for Gynecological Endoscopy, do którego należy, posiada także certyfikat Fetal Medicine Fundation z Londynu.

Gabinet Ginekologii Estetycznej i Medycyny Estetycznej dr Marka Kowalika w Lublińcu to kolejna placówka, w której kobiety mogą poddać się plastyce napletka łechtaczki. Doktor Kowalik jest ginekologiem-położnikiem i kosmetoginekologiem I i II stopnia. Brał udział w kursach: „Chirurgia estetyczna kobiecych zewnętrznych narządów płciowych”, „Laparoskopowa i pochwowa hysterektomia”, czy w sympozjum „Trudne decyzje kliniczne w ginekologii i położnictwie” i innych. Specjalizuje się w plastyce tylnej krocza, labialoplastyce oraz zabiegach laserowego wybielania i ujędrniania warg sromowych. Zabiegi plastyki miejsc intymnych to główny obszar zainteresowania kliniki EstheGyn ze Szczecina. Pracuje tu dr med. Piotr Kolczewski, specjalista ginekologii i położnictwa, asystent w Zakładzie Patomorfologii w Pomorskiej Akademii Medycznej, który od 2010r. jest ordynatorem Oddziału Ginekologii i Położnictwa 109 Szpitala Wojskowego w Szczecinie. Brał udział w warsztacie „Esthetic gynecology” w Sztokholmie i „Urogynoclogy workshop” w Pradze. Należy do Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego i International Continence Society.   

Korekta wielkości napletka łechtaczki

W Krakowie znajduje się kilka klinik oferujących operacje ginekologii estetycznej. Należy do nich Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM. Pracuje tutaj lek. med. Marta Raczkowska-Muraszko, specjalista chirurgii plastycznej. W ramach ginekologii estetycznej wykonywane są tutaj zabiegi labialoplastyki, powiększenia punktu G i odtworzenia błony dziewiczej. Podobny zakres zabiegów wykonuje także dr n. med. Andrzej Barwijuk z warszawskiego Medifemu, specjalista ginekologii i położnictwa oraz kosmetoginekologii. W 2011r. brał udział w kursie „Advanced Cosmetic Gynecology", który odbył się na Florydzie. Doktor jest członkiem Amerykańskiego Towarzystwa Kosmetoginekologicznego oraz Amerykańskiego Instytutu Ginekologii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

Polskie placówki spełniają europejskie standardy

Kadra w Gyncentrum Ginekologia Plastyczna Kadra w Gyncentrum Ginekologia Plastyczna

Gabinety ginekologii estetycznej z całej Polski spełniają najwyższe, europejskie normy. Cenią je turyści medyczni, którzy coraz chętniej przyjeżdżają do Polski, by poddać się zabiegom medycznym w niskich cenach. Dla porównania, w Polsce za plastykę napletka łechtaczki zapłacimy nawet 1.000 zł – tak jest w Gabinecie dr Kowalika w Lublińcu. W warszawskim Medifemie koszt to ok. 3.000zł. Dla porównania, w sieci Transform, która swoje placówki posiada na terenie całego Zjednoczonego Królestwa, orientacyjna cena zabiegu to £3.850, czyli ok. 19.000 zł. 

Plastyka napletka łechtaczki - ceny w różnych miastach

 • Warszawa od 2 500 zł do 6 000 zł
 • Wrocław od 2 500 zł do 3 200 zł
 • Łódź od 2 500 zł do 3 500 zł
 • Poznań od 2 500 zł
 • Kraków od 1 000 zł do 1 500 zł
 • Gliwice od 1 500 zł
 • Katowice od 2 000 zł
 • Lubliniec od 1 000 zł
 • Rybnik od 2 000 zł
 • Sopot od 7 000 zł
 • Zawiercie od 700 zł
Pokaż więcej »

Usługa plastyka napletka łechtaczki jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska