Plastyka napletka łechtaczki Gdańsk i okolice

Synonimy: korekta napletka łechtaczki, clitoridotomia, zabieg plastyki napletka łechtaczki, hoodoplastyka więcej »

Bezpośrednio w Gdańsku nie dysponujemy placówką wykonującą plastyka napletka łechtaczki, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 1 innych klinik z okolicy Gdańska. Plastyka napletka łechtaczki można przeprowadzić m.in. w ORCHID Centrum Zdrowia i Urody w Sopocie (11 km od Gdańska) w cenie 7 000 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska