Plastyka pochwy

Synonimy: zabieg plastyki pochwy, waginoplastyka, poprawa elastyczności pochwy, plastyka przedniej i tylnej ściany pochwy więcej »

Filtruj wyniki

DLA KLINIK: Oferujesz plastyka pochwy? Dołącz do nas! »

Wczytaj więcej wyników

Plastyka pochwy - informacje

Kadra w Ośrodek Medyczny Osteomed Kadra w Ośrodek Medyczny Osteomed

Plastyka pochwy, nazywana też waginoplastyką, to w ostatnich czasach bardzo popularny wśród pań zabieg kosmetyczny. To także jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej. Szczególnie często wykonywany jest u kobiet, u których na skutek porodów doszło do uszkodzenia pochwy lub krocza bądź rozciągnięcia ścianek pochwy, co zdarza się u 90% pań, rodzących siłami natury. Zabieg waginoplastyki, wykonywany najczęściej w znieczuleniu ogólnym, polega na obkurczaniu ścianek pochwy i ma na celu przede wszystkim poprawę funkcjonalności narządu, a także polepszenie jakości pożycia seksualnego.

Najlepsze polskie placówki kosmetoginekologii

Pacjentki, pragnące poddać się zabiegom waginoplastyki chętnie wybierają renomowane polskie placówki, w których operacje przeprowadzają wykwalifikowani chirurdzy z ogromnym doświadczeniem. Takim ośrodkiem jest stołeczna klinika kosmetoginekologii Medifem, specjalizująca się w zabiegach ginekologii, ginekologii plastycznej, uroginekologii, dermatologii estetycznej i chirurgii ogólnej. Jej założycielem jest dr n. med. Andrzej Barwijuk – specjalista z zakresu kosmetoginekologii, zabiegów ginekologii onkologicznej, uroginekologii oraz zabiegów endoskopowych. Właśnie dr Barwijuk pomaga kobietom odzyskać właściwy kształt i napięcie mięśni narządów rodnych, przeprowadzając operacje waginoplastyki. Klinika ma swoją siedzibę w nowoczesnym, doskonale wyposażonym budynku z dwiema salami zabiegowymi.

Jedną z najbardziej znanych polskich klinik chirurgii plastycznej jest bydgoskie Centrum Chirurgiczne – Chirurgia Plastyczna Bieńkowski, wielokrotnie nagradzane i wyróżniane w rankingach najlepszych tego typu placówek (m.in. tytuł Lidera Medycyny 2005, Dobra Marka 2011, II miejsce w Rankingu Szpitali tygodnika „Wprost"). Centrum Medyczne Bieńkowski świadczy kompleksowe usługi z zakresu chirurgii plastycznej, chirurgii ogólnej i naczyniowej, ortopedii czy okulistyki, a specjalistami z zakresu ginekologii w placówce są dr n. med. Piotr Siwek oraz lek. med. Jacek Skórczewski.

Waginoplastyka w Polsce

Z uwagi na fakt, że zainteresowanie zabiegami chirurgii intymnej systematycznie wzrasta, coraz więcej placówek umieszcza je w swojej ofercie. Waginoplastykę można przeprowadzić w Prywatnej Klinice Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju, gdzie operacjami intymnymi zajmuje się dr n. men. Krzysztof J. Łątkowski. Dr Łątkowski to specjalista II stopnia z zakresu ginekologii i położnictwa oraz ginekologii onkologicznej, który ma kilkunastoletnie doświadczenie w wykonywaniu zabiegów tego typu.

Zabiegi plastyki pochwy można także wykonać w stolicy. Jedną z warszawskich klinik, oferujących tego typu leczenie jest Dr Szczyt Klinika Chirurgii Plastycznej. Placówka może się poszczycić doskonale wykwalifikowaną kadrą specjalistów z zakresu różnych dziedzin chirurgii, w tym chirurgii czaszkowo-szczękowej, chirurgii ręki czy naczyniowej, a także chirurgii odtwórczej włosów. Specjalistą z zakresu zabiegów ginekologii operacyjnej i estetycznej w klinice Dr Szczyt jest dr n. med. Rafał Kuźlik.

Kolejną warszawską placówką, w której można się poddać zabiegowi waginoplastyki jest klinik Uni Klinik – Chirurgia Plastyczna w Warszawie, która oferuje szeroką gamę zabiegów w zakresu chirurgii plastycznej, chirurgii ręki, medycyny estetycznej oraz kosmetoginekologii. Ginekologią estetyczną w placówce zajmuje się dr Joanna Pabich-Worożbit, która specjalizuje się w operacjach z tego zakresu i stale poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w rozlicznych kursach oraz szkoleniach (m.in. kurs szkoleniowy „Chirurgia estetyczna kobiecych zewnętrznych narządów płciowych" czy kurs chirurgicznego leczenia nietrzymania moczu i wypadania narządów rodnych u kobiet przy użyciu urządzenia IVS-04/IVS-02 oraz siatek Sofradim PPL).

W krakowskiej Klinice Harmonia Zdrowia i Urody zabieg waginoplastyki wykonywany jest za pomocą lasera, co stanowi alternatywę dla tradycyjnej operacji chirurgicznej. Placówka charakteryzuje się bogatą ofertą zabiegów z zakresu ginekologii, dermatologii, medydycy estetycznej i laseroterapii, swoim pacjentom oferuje także kompleksowe badania diagnostyczne USG (USG ginekologiczne, naczyń krwionośnych, prostaty, piersi czy tarczycy. W placówce opieką ginekologiczną pacjentek zajmuje się grupa doświadczonych lekarzy, wśród których warto wymienić dr n. med. Tomasza Berezę oraz dr n. med. Krystynę Klimczyk.

Waginoplastyce można się także poddać w katowickiej Klinice Chirurgii Plastycznej Mazan, która mieści się w nowoczesnym budynku na ulicy Brzozowej. Specjalistą z zakresu ginekologii w placówce jest dr n. med. Grzegorz Franik, członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Zabiegi chirurgiczne wykonywane są na dwóch nowoczesnych salach operacyjnych, a pacjenci po zabiegach zostają objęci całodobową opieką lekarsko-pielęgniarską. Klinika szczyci się doskonałą kadrą lekarską, w skład której wchodzą znani i cenieni profesorowie i ordynatorzy oddziałów.

Turystyka medyczna a zabiegi intymne w Polsce

Kadra w Medifem Kadra w Medifem

Polskie kliniki chirurgii plastycznej cieszą się rosnącą popularnością wśród zagranicznych pacjentek. Coraz więcej pań przyjeżdża do Polski by wykonywać zabiegi chirurgii intymnej, w tym właśnie plastykę pochwy. Doceniają profesjonalizm polskich lekarzy, kuszą je też wyjątkowo niskie ceny. Częstymi gośćmi w renomowanych polskich placówkach są Brytyjki, Niemki, Rosjanki czy Włoszki, skorygować stan narządów rodnych przyjeżdżają także Hiszpanki oraz Irlandki. Zabieg jest dla nich okazją do zapoznania się z atrakcjami największych polskich miast, takich jak Warszawa, Kraków czy Bydgoszcz.

Plastyka pochwy - ceny w różnych miastach

  • Warszawa od 2 000 zł do 7 000 zł
  • Poznań od 2 000 zł do 15 000 zł
  • Kraków od 2 500 zł do 5 000 zł
  • Wrocław od 2 000 zł do 2 500 zł
  • Bydgoszcz od 3 900 zł do 6 000 zł
  • Łódź od 999 zł do 5 000 zł
  • Szczecin od 3 500 zł
  • Radom od 3 500 zł do 5 000 zł
  • Częstochowa od 4 500 zł do 6 000 zł
Pokaż więcej »

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.