Plastyka pochwy Bydgoszcz

Synonimy: zabieg plastyki pochwy, waginoplastyka, poprawa elastyczności pochwy, plastyka przedniej i tylnej ściany pochwy więcej »

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Plastyka pochwy Bydgoszcz - informacje

Lek. med. Jacek Szyperski Lek. med. Jacek Szyperski

Blisko 90% kobiet wskutek porodów doświadcza rozciągnięcia mięśni okrężnych pochwy oraz urazów krocza, co w efekcie może przyczyniać się do jego obniżenia oraz powiększenia się przedsionka pochwy. Jej zwężenie, poprawa napięcia poprzez odpowiednie odtworzenie mięśni dna miednicy to podstawowe cele waginoplastyki. Korekcje chirurgiczne w ostatnim czasie uzupełniają laserowe zabiegi obkurczania pochwy.

W trosce o komfort intymności

Bezinwazyjną metodę laserowego obkurczania pochwy oraz leczenia jej atrofii – MonaLisa Touch, stosuje Prywatne Centrum Ginekologiczno – Położnicze Victoria NZOZ, jakie powstało w 1999 r. z inicjatywy byłego wieloletniego adiunkta i ordynatora Katedry i Kliniki Położnictwa i Chorób Kobiecych w Bydgoszczy – dr n. med. Jerzego Sarapa. Do obsługi lasera MonaLisa Touch, specjaliści wykonujący zabieg posiadają certyfikat firmy ITP S.A. Centrum świadczy ponadto zaawansowane metody diagnostyki położniczej, ginekologicznej i onkologicznej.

W leczeniu zmian poporodowych oraz korekcji zmian anatomicznych takich, jak waginoplastyka, laser MonaLisa Touch wykorzystuje również lek. med. Jacek Skórczewski – specjalista z zakresu położnictwa i ginekologii, który prywatną praktykę w specjalistycznym gabinecie lekarskim rozpoczął w 1995 r. W zakresie procedur ginekologicznych wykonuje również operacje zaburzeń statyki narządu rodnego i leczenie nietrzymania moczu. Po przeszkoleniu w European College of Aesthetic Medicne – ECAM, zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej z użyciem lasera, wykonuje w Klinice Esteticmed.pl w Bydgoszczy.

W Klinikach Bieńkowscy Esteticmed.pl, propozycją w zakresie chirurgii intymnej jest nowatorski kosmetyczny zabieg mikrochirurgicznej korekcji kanału pochwy i tkanek krocza. Procedura jest wykonywana w warunkach sali operacyjnej, w znieczuleniu ogólnym, a poprzedza ją konsultacja i badania. Zespół fachowców to m.in.: twórca i założyciel kliniki Esteticmed.pl w Bydgoszczy, specjalista chirurg, dr n. med. Marcin Bieńkowski oraz specjalista anestezjologii i intensywnej terapii, dr n. med. Wojciech Polenceusz. Po zabiegu wymagany jest krótki pobyt w klinice pod nadzorem pielęgniarskim.

Leczenie zaburzeń statyki narządu rodnego oraz poprawę elastyczności pochwy oferuje także Stadmedica NZOZ dr n. med. Ewa Jundziłł – Bieniek. Estetyczny zabieg obkurczania pochwy realizowany jest w ramach laseroterapii, a zwiększenie napięcia tkanek pochwy poddanych leczeniu możliwe jest dzięki zastosowaniu lasera Fotona Spectro SP. Zespół ginekologów tworzy m.in. lek. med. Michał Makarewicz. Placówka świadczy usługi komercyjnie oraz w ramach umowy z NFZ.

Ambulatoryjne konsultacje specjalistyczne z zakresu ginekologii, chirurgii plastycznej oraz chirurgii ogólnej oferuje Centrum Medyczne Bieńkowski, a w ramach usług ginekologicznych zrealizujemy tu zabieg zwężenia pochwy oraz plastykę przedniej jej ściany. Leczenie operacyjne odbywa się w systemie chirurgii jednego dnia. Konsultacje i kwalifikacje przeprowadza m.in. specjalista ginekologii i położnictwa, dr n. med. Piotr Siwek. Placówka ma charakter niepublicznego szpitala o profilu zabiegowym i swoją działalność rozpoczęła w 2003 r.

Operacje plastyczne pochwy i krocza posiada w swojej ofercie Centrum Medyczne Gizińscy, które dzięki nowoczesnej aparaturze, chirurgiczne zabiegi przeprowadza w stopniu minimalnie inwazyjnym, co zmniejsza ryzyko powikłań. Procedury są krótkie i realizowane w systemie 72 godzin. Kadrę specjalistów z ginekologii i położnictwa stanowią m.in.: lek. Kinga Kordaszewska- Folkmar oraz dr n. med. Marek Lewandowski. Centrum posiada nowoczesne zaplecze diagnostyczne i świadczy pełen zakres badań narządu rodnego. 

Cena zabiegu waginoplastyki w Bydgoszczy i w Kanadzie

Gabinet zabiegowy w Stadmedica Centrum Medyczne Gabinet zabiegowy w Stadmedica Centrum Medyczne

W Plastic And Esthetic Surgery Clinic w Montrealu (Kanada), za operacyjną korektę pochwy u chirurga, dr Carlosa Cordoby zapłacimy 7800 CAD (22620 zł). Do kwoty należy doliczyć cenę konsultacji – 140 CAD (ok. 400 zł). W Europie koszty operacji pochwy kształtują się od 2500 € (10500 zł) w klinice chirurgii plastycznej, estetycznej i rekonstrukcyjnej dr Thomasa Rappla – Schwarzl Klinik do 3500 € (14700 zł) w Hiszpanii (Cirumed Clinic), a nawet 4500 € (18900 zł) w Paryżu, w Clinique des Champs Elysées. 

Plastyka pochwy - ceny w Bydgoszczy na tle innych miast

 • Bydgoszcz od 4 000 zł do 4 650 zł
 • Warszawa od 3 000 zł do 7 000 zł
 • Kraków od 3 000 zł do 8 000 zł
 • Wrocław od 2 900 zł do 6 000 zł
 • Poznań od 4 000 zł do 12 000 zł
 • Gdańsk od 5 780 zł
 • Łódź od 3 500 zł do 5 000 zł
 • Katowice od 2 600 zł
 • Lubin od 1 900 zł
 • Szczecin od 3 000 zł do 7 000 zł
 • Toruń od 4 900 zł do 5 900 zł
 • Częstochowa od 3 500 zł do 5 000 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu plastyka pochwy w pobliżu Bydgoszczy, w miejscowościach: Inowrocław.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska