Plastyka pochwy Częstochowa

zabieg plastyki pochwy, waginoplastyka, poprawa elastyczności pochwy, plastyka przedniej i tylnej ściany pochwy więcej »

Plastyka pochwy Częstochowa - informacje

Gabinet zabiegowy w KOWALIKmedica Gabinet zabiegowy w KOWALIKmedica

Plastyka pochwy to zabieg  poprawiający elastyczność przedniej i tylnej ściany pochwy oraz zapewniający zmniejszenie jej szerokości.  Może być wykonany w sposób nieinwazyjny za pomocą lasera, a także przeprowadzony w warunkach sali operacyjnej, jako operacja plastyczna narządów płciowych. Tę drugą metodę  jako bardziej inwazyjną przeprowadza się w znieczuleniu ogólnym i trwa od 40 do 90 minut. Ginekolog zaczyna od nacięcia tylnej ściany pochwy, usunięcia z niej nadmiaru tkanek po czym przechodzi do zeszycia mięśni i śluzówki pochwy rozpuszczalnymi nićmi.

Waginoplastyka w ofercie specjalistów z Częstochowy

Operacjami plastycznymi pochwy zajmuje się lek. med. Łukasz Gęsikowski, specjalista ginekologii i położnictwa od 2015 roku, którego jednym z głównych kierunków zainteresowań zawodowych jest plastyka pochwy i krocza, a także laserowe zabiegi odmładzające i ujędrniające pochwę. Swoje doświadczenie ginekologiczne (także z zakresu plastyki narządów płciowych) zdobywał na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym Szpitala w Myszkowie. Pacjentka może do niego przyjść na zabiegi nie tylko waginoplastyki, ale także labioplastyki, nacięcia lub zeszycia błony dziewiczej oraz na laserowe odmładzanie pochwy.

Kolejnym lekarzem, zajmującym się na terenie Częstochowy zabiegami plastycznymi pochwy, jest lek. med. Iwona Rubik, położnik i ginekolog (specjalizacja I stopnia w 1995 i II stopnia w 1999 roku), która doświadczenie z zakresu ginekologii plastycznej i estetycznej zdobywała na kursach i szkoleniach, z których posiada certyfikaty, np. z sympozjum "Najnowsze osiągnięcia z zakresu ginekologii plastycznej" (Warszawa, 2013 rok) czy z warsztatów "Podstawy ginekologii plastycznej" (Warszawa, 2013 rok). W praktyce lekarskiej, oprócz plastyki pochwy, zajmuje się także plastyką napletka łechtaczki, liposukcją wzgórka łonowego, powiększaniem punktu G oraz korektą warg sromowych mniejszych i większych.

Plastyka pochwy - zarówno jej przedniej jak i tylnej ściany - oferowania jest przez klinikę Medyk Centrum, znajdującą się w Częstochowie. Placówka ta proponuje swoim pacjentkom także plastykę warg sromowych mniejszych i większych, zabieg hymenotomii (nacięcia grubej błony dziewiczej), zabieg hymenoplastyki (zszycia fałdów pozostałych po błonie dziewiczej) czy clitoroplastykę (odkrycie i uwypuklenie łechtaczki). Ponadto można poddać się tutaj zabiegom z zakresu ginekologii estetycznej: laserowej labioplastyce, laserowej waginoplastyce, laserowemu leczeniu nietrzymania moczu oraz wypełnianiu warg sromowych kwasem hialuronowym.

Jaka jest cena plastyki pochwy w Częstochowie a jaka za granicą?

Gabinet zabiegowy w KOWALIKmedica Gabinet zabiegowy w KOWALIKmedica

Za operację plastyczną przedniej lub tylnej ściany pochwy trzeba w częstochowskich klinikach zapłacić kwotę 4 500 zł, w Wielkiej Brytanii jest to suma 2 820 zł (15 800 zł) w Oakdin Clinic, znajdującej się w Billericay.

Plastyka pochwy - ceny w Częstochowie na tle innych miast

 • Częstochowa od 3 500 zł do 5 000 zł
 • Warszawa od 3 300 zł do 8 500 zł
 • Kraków od 3 000 zł do 5 000 zł
 • Wrocław od 2 900 zł do 8 000 zł
 • Gdańsk od 3 500 zł do 5 780 zł
 • Poznań od 4 000 zł do 12 000 zł
 • Łódź od 3 500 zł do 5 000 zł
 • Katowice od 6 500 zł
 • Rzeszów od 5 000 zł
 • Szczecin od 3 000 zł do 7 000 zł
 • Bydgoszcz od 4 000 zł
 • Lubin od 2 500 zł
Plastyka pochwy cena »

Usługa plastyka pochwy w Częstochowie jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika.

Pacjenci szukali zabiegu plastyka pochwy w pobliżu Częstochowy, w miejscowościach: Radomsko.