Plastyka pochwy Gdańsk

Synonimy: zabieg plastyki pochwy, waginoplastyka, poprawa elastyczności pochwy, plastyka przedniej i tylnej ściany pochwy więcej »

Filtruj wyniki

Plastyka pochwy Gdańsk - informacje

Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A. Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A.

Plastyka pochwy (inaczej waginoplastyka) polega na korekcji szerokości pochwy i służy przywróceniu prawidłowego wyglądu oraz poprawieniu funkcji powierzchownych i głębokich tkanek, tworzących krocze. Waginoplastyce najczęściej poddają się kobiety, u których doszło do nieprawidłowego gojenia się ran porodowych (z pozostawieniem szerokich blizn). W przypadku, jeśli korekcja pochwy dotyczy osób w wieku okołomenopauzalnym, konieczne jest wcześniejsze miejscowe zastosowanie estrogenów. Operacja plastyki pochwy trwa od 30 do 90 minut i wykonywana jest w znieczuleniu ogólnym. Przeprowadza ją lekarz specjalista ginekolog lub chirurg plastyczny. Przy operacji używane są szwy rozpuszczalne.

Ośrodki medyczne w Gdańsku, w których wykonać można zabieg plastyki pochwy

PERFECT MEDICA to gdańska placówka medyczna, mająca w swojej ofercie zabiegi z zakresu ginekologii operacyjnej. Można poddać się tu operacji plastyki pochwy, a także innym zabiegom ginekologii estetycznej i rekonstrukcyjnej m.in. liftingowi pochwy i krocza, hymenotomii (przecięciu z utworzeniem otworu lub wycięciu błony dziewiczej) i plastyce łechtaczki, w placówce wykonać można także operację zmniejszenia warg sromowych, rewitalizację krocza oraz powiększanie punktu G.

W Gdyni (ok. 22 km od Gdańska) znajduje się ośrodek medyczny HOLISTIC CLINIC, w którym świadczone są usługi z zakresu ginekologii estetycznej. Oprócz klasycznego zabiegu plastyki pochwy (waginoplastyki), można wykonać tu także zabieg laserowej rewitalizacji pochwy, przeprowadzany za pomocą lasera CO2 MonaLisa Touch. Do innych zabiegów ginekologii estetycznej, oferowanych przez placówkę, zaliczyć można modelowanie i rewitalizację warg sromowych, wypełnianie warg sromowych większych, lipolizę wzgórka łonowego oraz plastykę warg sromowych (labioplastykę).

Dr Pernak w Gdańsku to klinika medycyny estetycznej, świadcząca również usługi z zakresu chirurgii plastycznej. Z zakresu ginekologii estetycznej wykonywane są tu zabiegi plastyki pochwy (waginoplastyki) oraz plastyki warg sromowych. Każdy z zabiegów operacyjnych w placówce medycznej Dr Pernak poprzedzany jest konsultacją specjalistyczną, opartą na wywiadzie lekarskim, w trakcie trwania której lekarz wspólnie z pacjentem ustala szczegóły operacji oraz postępowania pooperacyjnego.

Cena zabiegu plastyki pochwy w Polsce dużo niższa niż w Norwegii

Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A. Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A.

W norweskiej klinice Oslo Plastikkirurgi ceny operacji plastyki pochwy rozpoczynają się od 14 000 koron norweskich, co w przeliczeniu na złotówki daje niemal 6 500 zł. Natomiast w gdańskich klinikach za ten sam zabieg zapłacić trzeba od 3 500 – 5 500 zł.

Plastyka pochwy - ceny w Gdańsku na tle innych miast

 • Gdańsk od 5 780 zł
 • Warszawa od 3 000 zł do 7 000 zł
 • Kraków od 3 000 zł do 8 000 zł
 • Wrocław od 2 900 zł do 6 000 zł
 • Poznań od 4 000 zł do 12 000 zł
 • Bydgoszcz od 4 000 zł do 4 650 zł
 • Katowice od 2 000 zł do 2 600 zł
 • Łódź od 3 500 zł do 5 000 zł
 • Gliwice od 2 500 zł
 • Rzeszów od 5 000 zł
 • Radom od 3 000 zł do 5 000 zł
 • Lubin od 1 900 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu plastyka pochwy w pobliżu Gdańska, w miejscowościach: Sopot, Gdynia, Wejherowo oraz Starogard Gdański.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska