Plastyka pochwy Józefów

Synonimy: zabieg plastyki pochwy, waginoplastyka, poprawa elastyczności pochwy, plastyka przedniej i tylnej ściany pochwy więcej »

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Plastyka pochwy Józefów - informacje

Sala operacyjna w Nasmed Sala operacyjna w Nasmed

Plastyka pochwy jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów z obszaru ginekologii estetycznej. Zabieg przeprowadzany jest szczególnie u kobiet, u których w wyniku porodów doszło do poszerzenia zarówno wejścia, jak i dalszych części pochwy. Głównym jego celem jest zwężenie pochwy, a tym samym poprawa życia seksualnego. Procedura przeprowadzana jest w znieczuleniu ogólnym i trwa do około 1,5 godziny. W trakcie zabiegu stosowane są szwy wchłanialne, które nie wymagają usunięcia. Na wizytę kontrolną pacjentka udać się powinna po około 7 dniach od momentu zabiegu, a przez co najmniej 6 tygodni zaleca się zachowanie wstrzemięźliwości seksualnej. Pełne efekty widoczne są po około 8 tygodniach.

Zabieg waginoplastyki w Józefowie – gdzie się na niego udać

Plastyka pochwy jest możliwa do przeprowadzenia w Klinice Chirurgii Plastycznej dr Szczyta w Warszawie, nieco ponad 20 km od Józefowa. W placówce świadczone są m.in. usługi z zakresu chirurgii plastycznej oraz ginekologii estetycznej. Oferta kliniki, oprócz waginoplastyki, obejmuje także labioplastykę, plastykę krocza oraz perineoplastykę, która polega na odtworzeniu prawidłowego kształtu krocza. W placówce wykonywane są również zabiegi hymenoplastyki, czyli odtworzenia błony dziewiczej, oraz hymenotomii polegające na chirurgicznym usunięciu lub nacięciu błony dziewiczej.

Na zabieg plastyki pochwy udać się można również do Gabinetu Kriocentrum, gdzie świadczone są usługi zarówno ginekologiczne, jak i z obszaru ginekologii estetycznej. Oprócz procedury, polegającej na odtworzeniu właściwych stosunków anatomicznych w obrębie pochwy, w placówce wykonywane są również zabiegi zarówno usunięcia, jak i odtworzeniu błony dziewiczej, oraz zabiegi powiększenia punktu G. W gabinecie przeprowadzić można także rewitalizację pochwy, augmentację warg sromowych, labioplastykę oraz terapię pochwy osoczem bogatopłytkowym. Oferta placówki obejmuje również laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu.

W Warszawie plastykę pochwy wykonać może dr n. med. Elżbieta Świeciak, ginekolog i położnik. Jest adiunktem Kliniki Położnictwa Akademii Medycznej w Warszawie. Posiada wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu operacji ginekologicznych, zarówno jako lekarz akademicki, jak i w warunkach praktyki prywatnej. Przeprowadza także zabiegi plastyki krocza oraz zmniejszenia warg sromowych.

Cena waginoplastyki w Józefowie i w Miami

Gabinet zabiegowy w SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet zabiegowy w SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik

W Józefowie za zabieg plastyki pochwy zapłacić trzeba około 5 000 złotych. Za granicą ta sama procedura jest znacznie droższa: przykładowo, w Elite Plastic Surgery w Miami cena waginoplastyki wynosi 5 500 dolarów amerykańskich, czyli około 22 500 złotych.

Plastyka pochwy - ceny w Józefowie na tle innych miast

 • Józefów od 5 000 zł
 • Warszawa od 3 000 zł do 7 000 zł
 • Kraków od 3 000 zł do 5 000 zł
 • Poznań od 4 000 zł do 12 000 zł
 • Gdańsk od 5 780 zł
 • Łódź od 3 500 zł do 5 000 zł
 • Bydgoszcz od 4 000 zł do 4 650 zł
 • Katowice od 2 600 zł
 • Częstochowa od 3 500 zł do 5 000 zł
 • Tychy od 2 500 zł
 • Rzeszów od 5 000 zł
Pokaż więcej »

Usługa plastyka pochwy w Józefowie jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

Pacjenci szukali zabiegu plastyka pochwy w pobliżu Józefowa, w miejscowościach: Otwock, Piaseczno, Zielonka, Mińsk Mazowiecki oraz Grodzisk Mazowiecki.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska