Plastyka pochwy Józefów

zabieg plastyki pochwy, waginoplastyka, poprawa elastyczności pochwy, plastyka przedniej i tylnej ściany pochwy więcej »

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Plastyka pochwy Józefów - informacje

Plastyka pochwy jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów z obszaru ginekologii estetycznej. Zabieg przeprowadzany jest szczególnie u kobiet, u których w wyniku porodów doszło do poszerzenia zarówno wejścia, jak i dalszych części pochwy. Głównym jego celem jest zwężenie pochwy, a tym samym poprawa życia seksualnego. Procedura przeprowadzana jest w znieczuleniu ogólnym i trwa do około 1,5 godziny. W trakcie zabiegu stosowane są szwy wchłanialne, które nie wymagają usunięcia. Na wizytę kontrolną pacjentka udać się powinna po około 7 dniach od momentu zabiegu, a przez co najmniej 6 tygodni zaleca się zachowanie wstrzemięźliwości seksualnej. Pełne efekty widoczne są po około 8 tygodniach.

Zabieg waginoplastyki w Józefowie – gdzie się na niego udać

Plastyka pochwy jest możliwa do przeprowadzenia w Klinice Chirurgii Plastycznej dr Szczyta w Warszawie, nieco ponad 20 km od Józefowa. W placówce świadczone są m.in. usługi z zakresu chirurgii plastycznej oraz ginekologii estetycznej. Oferta kliniki, oprócz waginoplastyki, obejmuje także labioplastykę, plastykę krocza oraz perineoplastykę, która polega na odtworzeniu prawidłowego kształtu krocza. W placówce wykonywane są również zabiegi hymenoplastyki, czyli odtworzenia błony dziewiczej, oraz hymenotomii polegające na chirurgicznym usunięciu lub nacięciu błony dziewiczej.

W Warszawie plastykę pochwy wykonać może dr n. med. Elżbieta Świeciak, ginekolog i położnik. Jest adiunktem Kliniki Położnictwa Akademii Medycznej w Warszawie. Posiada wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu operacji ginekologicznych, zarówno jako lekarz akademicki, jak i w warunkach praktyki prywatnej. Przeprowadza także zabiegi plastyki krocza oraz zmniejszenia warg sromowych.

Usługa plastyka pochwy w Józefowie jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

Pacjenci szukali zabiegu plastyka pochwy w pobliżu Józefowa, w miejscowościach: Otwock, Piaseczno, Zielonka, Mińsk Mazowiecki oraz Grodzisk Mazowiecki.