Plastyka pochwy Katowice

zabieg plastyki pochwy, waginoplastyka, poprawa elastyczności pochwy, plastyka przedniej i tylnej ściany pochwy więcej »

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Plastyka pochwy Katowice - informacje

Sala operacyjna w Klinika Galena Sala operacyjna w Klinika Galena
Poprawa napięcia ścian pochwy pozytywie wpływa na poprawę życia w sferze seksualnej. Zazwyczaj problemy w tym obszarze są spowodowane przez długie, naturalne porody. Rozluźnienie pochwy powoduje zmniejszenie satysfakcji z życia seksualnego oraz liczne kompleksy. Do najczęstszych metod leczenia należy operacja chirurgiczna lub obkurczanie pochwy za pomocą lasera. W pierwszym wypadku konieczne jest znieczulenie ogólne, a sama operacja trwa około 2 godzin. Rana goi się przez około tydzień, a do aktywności seksualnej można wrócić po około dwóch miesiącach. Zabieg laserem trwa 30 – 60 minut, a ponieważ nie powstaje rana, pacjentka może natychmiast wrócić do codziennych czynności. Przez pierwszy miesiąc powinna jednak powstrzymać się od aktywności seksualnej.

Plastyka pochwy w Katowicach

W Katowicach zabiegi z zakresu waginoplastyki przeprowadzane są w Centrum Chirurgii Plastycznej Mazan. Przeprowadza się tutaj zwężenie pochwy, zmniejszenie warg sromowych, a także plastykę przedsionka pochwy. Pracuje tutaj założyciel kliniki lek. med. Zbigniew Mazan, specjalista II stopnia chirurgii plastycznej. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał głownie na Oddziale Chirurgii Plastycznej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Sosnowcu. Doktor brał udział w konferencji pt. „Blaski i Cienie Chirurgii Estetycznej”, „Międzynarodowym Sympozjum Chirurgii Estetycznej” czy „XI Zjeździe Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej”. W Centrum Medycznym Angelius w Katowicach-Ochojcu zabiegi ginekologii plastycznej wykonywane są także specjalnym kwasem hialuronowym Desiral. Pozwala on nie tylko na nawilżenie narządów intymnych, ale także poprawę napięcia warg sromowych. Wśród nowych metod stosowanych w klinice należy wymienić także Vaginal Narrower, zabieg przeprowadzany przy użyciu nici Happy Lift. Dwie haczykowate nici są wprowadzane do skóry i napinają waginę, jednocześnie odmładzając wygląd skóry. Zaletą zabiegu jest jego mała inwazyjność. Tradycyjną plastyką pochwy zajmuje się tutaj dr n. med. Bartosz Kniażewski, który pracuje także jako ordynator Oddziału Ginekologiczno-Położniczego w Siemianowicach Śląskich. Doktor jest specjalistą pierwszego i drugiego stopnia z ginekologii i położnictwa i jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej. Doktor zajmuje się między innymi pomniejszaniem warg sromowych większych i mniejszych, plastyką poporodowych uszkodzeń krocza czy pomniejszaniem średnicy wejścia do pochwy.

Gabinety ginekologii estetycznej

Gabinetem specjalizującym się w ginekologii plastycznej jest także katowickie GynCentrum. Przeprowadza się tutaj zabiegi przy pomocy lasera Monalisa Touch oraz nici Vaginal Narrower, a także połączenia obu tych metod. W bogatej ofercie Centrum znajduje się także kwas hialuronowy Desiral. Klinika jest częścią większej placówki – Kliniki Leczenia Niepłodności i Diagnostyki Prenatalnej, certyfikowanej w systemie ISO 9001, a także posiadającej akredytację Fetal Medicine Foundation. Laserowe zabiegi obkurczania pochwy w swojej ofercie ma również Klinika Chirurgii Plastycznej Euroklinika. Zabiegi tego typu przeprowadza tutaj Katarzyna Wilgus-Kubica, doktor ginekolog. Placówka za swoje zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej otrzymała w 2013r. nagrodę „Prix de Beaute” przyznawaną przez miesięcznik Cosmopolitan.  

Katowice – różnorodne metody, niskie ceny zabiegów

Sala operacyjna w Klinice Doktora Mazana Sala operacyjna w Klinice Doktora Mazana

Katowickie placówki medyczne oferują wiele metod odmładzania okolic krocza: od kwasu hialuronowego, przez obkurczanie laserem po tradycyjną plastykę chirurgiczną. Dla zagranicznych pacjentów to możliwość skonsultowania się z różnymi specjalistami i wybrania odpowiedniej dla siebie metody. Na takie konsultacje można umówić się np. podczas wyjazdu służbowego do Katowic. W Euroklinice za plastykę laserową pochwy zapłacimy ok. 2.600 zl, labioplastyka to koszt 2.300  3.500 zł. Za plastykę pochwy w Klinice Chirurgii Mazan zapłacimy od 7.000 zł. W Private Clinic Dr. Brunkow w Rostock, w Niemczech, ceny waginoplastyki rozpoczynają się od €930, czyli ok. 3.900 zł.

 

Plastyka pochwy - ceny w Katowicach na tle innych miast

 • Katowice od 6 500 zł
 • Warszawa od 3 300 zł do 8 500 zł
 • Kraków od 3 000 zł do 5 000 zł
 • Wrocław od 2 900 zł do 8 000 zł
 • Gdańsk od 3 500 zł do 5 780 zł
 • Poznań od 4 000 zł do 12 000 zł
 • Łódź od 3 500 zł do 5 000 zł
 • Rzeszów od 5 000 zł
 • Szczecin od 3 000 zł do 7 000 zł
 • Bydgoszcz od 4 000 zł
 • Częstochowa od 3 500 zł do 5 000 zł
 • Lubin od 2 500 zł
Plastyka pochwy cena »

Usługa plastyka pochwy w Katowicach jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

Pacjenci szukali zabiegu plastyka pochwy w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Chorzów, Sosnowiec, Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Zabrze, Jaworzno oraz Jastrzębie-Zdrój.