Plastyka pochwy Kraków

Synonimy: zabieg plastyki pochwy, waginoplastyka, poprawa elastyczności pochwy, plastyka przedniej i tylnej ściany pochwy więcej »

Filtruj wyniki

Plastyka pochwy Kraków - informacje

Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Kraków Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Kraków

Waginoplastyce, czyli plastyce pochwy poddają się pacjentki po porodach, z uwagi na deformację tkanek lub ich pęknięcie oraz te, które w związku z tym utraciły satysfakcję seksualną, doświadczając nierzadko nawracających infekcji. Zabieg polega na zwężeniu wejścia do pochwy metodą chirurgicznej plastyki  tylnej ściany pochwy oraz krocza lub laserową, przy pomocy specjalnej końcówki endowaginalnej.  Jego celem jest poprawa anatomicznego kształtu narządu i redukcja „luźnej pochwy”.

Plastyka krocza – regeneracja intymności

W należącym do Grupy Scanmed Multimedis Szpitalu św. Rafała, kompleksowe usługi z zakresu ginekologii estetycznej, łączą chirurgię z endokrynologią i medycyną anti-aging. W ramach Poradni Ginekologii Estetycznej wykonywane jest pomniejszenie rozciągniętej wskutek porodu pochwy oraz korekcja zagłębiania się pęcherza moczowego i odbytnicy do pochwy (waginoplastyka). Zabiegi obejmują również operacje plastyczne krocza (perineoplastyka). Z poradnią związany jest m.in. prof. dr hab. n. med. Józef Krzysiek, specjalista endokrynolog, ginekolog-położnik.

Zwiotczenia i poszerzenie pochwy leczy również Gabinet Harmonia Zdrowia i Urody, który oferuje dwie metody leczenia: laserowy zabieg zwężania pochwy laserem Erbowo–Yagowym marki Fotona oraz zabieg z zastosowaniem nici liftingujących Vaginal Narrower. Zabieg poprzedzają obowiązkowe badania: biocenozy i cytologii. Zespół lekarzy ginekologów tworzy m.in. ginekolog-endokrynolog, specjalizujący się w leczeniu niepłodności, doc. dr n. med. Aleksandra Paradysz-Iwaszkiewicz.

Jak tłumaczą lekarze Specjalistycznego Centrum Medycznego Chirurgii Małoinwazyjnej SCM, operacje plastyczne pochwy wykonuje się w stanach obniżenia jednej lub obu ścian pochwy, po przebyciu pęknięcia lub nadmiernego rozciągnięcia krocza. Oprócz waginoplastyki pochwy i jej przedsionka, ofertę Ginekologii Plastycznej SCM stanowi również procedura odmładzająca – rewitalizacja pochwy. Zabiegi operacyjne z ginekologii plastycznej oraz estetycznej wykonuje dr n. med. Rafał Kuźlik, specjalista ginekolog-położnik. 

Zabiegi z ginekologii estetycznej stanowią także część bogatej oferty krakowskiej Kliniki Medycyny Estetycznej. Chirurgiczne zwężenie pochwy poprzez zacieśnienie tkanek otaczających i mięśni wraz z redukcją nadmiaru błony śluzowej pochwy, wykonamy tu w celu m.in. poprawy napięcia struktury powięzi. Zabiegi przeprowadza lek. med. Iwona Rubik, specjalista II stopnia z ginekologii i położnictwa, członek m.in. Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej, certyfikowana w zakresie chirurgii estetycznej kobiecych zewnętrznych narządów płciowych. 

Laserową plastykę pochwy MonaLisa Touch w ramach oferty Ginekologii Estetycznej i Urologii Der-Med Centrum Kosmetyczno-Dermatologicznego, wykonuje lek. med. Ewa Posadzka. Związana m.in. z Kliniką Ginekologii i Onkologii w Krakowie, specjalizuje się w położ­nic­twie i gine­ko­lo­gii, ze szczególnym uwzględnieniem uroginekologii oraz leczenia zabu­rzeń sta­tyki mied­nicy mniej­szej i gine­ko­lo­gii endo­sko­powej. W zakresie swoich usług, w ramach Centrum świadczy ponadto zabiegi laserowej rewitalizacji pochwy MonaLisa Touch, poprzedzone cyto­lo­gią.

W odległości 10 km od Krakowa, zabiegi z ginekologii estetycznej oferuje usytuowana na terenie Jurajskiego Parku Krajobrazowego, Klinika Alma-Medica w Zabierzowie. Korekcję szerokości pochwy wykonamy tu ze wskazań związanych z podniesieniem komfortu życia pacjentki, a procedura przeprowadzana jest w znieczuleniu ogólnym i wymaga przynajmniej jednodniowego pobytu w Klinice. Operacja przewiduje połączenie zabiegu waginoplastyki z labioplastyką. Strefa chirurgiczna wraz z częścią hospitalizacyjną zajmuje wyodrębnione piętro w Klinice, zapewniając poczucie komfortu i pełną dyskrecję. 

Waginoplastyka w Krakowie i w Toronto (Kanada) - porównanie cen

Sprzęt medyczny w Szpital św. Rafała Sprzęt medyczny w Szpital św. Rafała

W Toronto Cosmetic Clinic w stanie Ontario, laserową waginoplastykę wykonamy w cenie 4,700 $ (14,288 zł). To niemal dwukrotna wartość zabiegu oferowanego w kraju. Dokładny cennik ustalany podczas konsultacji może ulec zmianie, jeśli pacjentka zdecyduje się np. na kombinację zabiegów plastyki krocza z korekcją warg sromowych. Na cenę nie ma wpływu to, jak bardzo luźne są tkanki. 

Plastyka pochwy - ceny w Krakowie na tle innych miast

 • Kraków od 3 000 zł do 8 000 zł
 • Warszawa od 3 000 zł do 7 000 zł
 • Poznań od 4 000 zł do 12 000 zł
 • Gdańsk od 5 780 zł
 • Bydgoszcz od 4 000 zł do 4 650 zł
 • Łódź od 3 500 zł do 5 000 zł
 • Wrocław od 2 900 zł
 • Katowice od 2 600 zł
 • Szczecin od 3 000 zł do 7 000 zł
 • Lubin od 1 900 zł
 • Częstochowa od 3 500 zł do 5 000 zł
 • Toruń od 4 900 zł do 5 900 zł
Pokaż więcej »

Usługa plastyka pochwy w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

Pacjenci szukali zabiegu plastyka pochwy w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska