Plastyka pochwy Poznań

Synonimy: zabieg plastyki pochwy, waginoplastyka, poprawa elastyczności pochwy, plastyka przedniej i tylnej ściany pochwy więcej »

Filtruj wyniki

Plastyka pochwy Poznań - informacje

Kadra w Mandala Clinic Kadra w Mandala Clinic

Zabieg waginoplastyki z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Polega na obkurczeniu ścian pochwy, co skutkuje poprawą jej funkcjonalności oraz zwiększeniem komfortu życia seksualnego. Plastyka pochwy najczęściej przeprowadzana jest u kobiet, u których w wyniku porodu doszło do rozciągnięcia narządów rodnych. Procedura przeprowadzana jest na ogół w znieczuleniu ogólnym i trwa od 1 do 2 godzin. W trakcie operacji używane są szwy rozpuszczalne. Niejednokrotnie waginoplastyka łączona jest z plastyką warg sromowych mniejszych i większych. Po zabiegu należy zachować wstrzemięźliwość seksualną przez około 6 tygodni.

Zabieg poprawy elastyczności pochwy w Poznaniu – gdzie można się na niego udać

Plastyka pochwy możliwa jest do wykonania w Prywatnej Lecznicy Certus. Placówka jest pierwszym wielospecjalistycznym szpitalem prywatnym w Polsce. Z zakresu zabiegów ginekologicznych, oprócz plastyki pochwy, w szpitalu wykonać można również usunięcie polipa szyjki macicy oraz łyżeczkowanie diagnostyczne jajnika. Oferta ośrodka obejmuje także wycięcie macicy z przydatkami lub bez oraz wycięcie macicy z przydatkami wraz z częściowym lub całkowitym wycięciem pochwy z powodu zmiany płci.

Pacjentki, pragnące poddać się zabiegowi waginoplastyki, udać się mogą również do Kliniki Promienistej. Oferta placówki obejmuje plastykę przedniej ściany pochwy, plastykę tylnej ściany pochwy z ewentualną operacją przepukliny zagłębienia odbytniczo-macicznego oraz plastykę krocza z odtworzeniem środka ścięgnistego. W zależności od danego przypadku, w szpitalu przeprowadza się jedną wybraną procedurę lub wszystkie jej etapy łącznie. Z zakresu kosmetoginekologii w klinice wykonuje się także zabiegi zwężeń i zarośnięć pochwy, zmniejszenia warg sromowych mniejszych, rekonstrukcji błony dziewiczej oraz operacje naprawcze pęknięcia szyjki macicy.

W swojej ofercie zabieg poprawy elastyczności pochwy ma także dr n. med. Dariusz Szpurek, ginekolog i położnik. Doświadczenie zdobywał Klinice Ginekologii Operacyjnej Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Odbył staż w szpitalu Obagi Plastic Surgery And Dermatology Hospital, Riyadh w Arabii Saudyjskiej. Zabieg plastyki pochwy przeprowadza metodą chirurgiczną oraz za pomocą lasera diodowego. Wykonuje również plastykę krocza oraz plastykę warg sromowych mniejszych i większych. Specjalizuje się również w procedurach laserowych, w tym m.in. modelowaniu zewnętrznych narządów płciowych.

Cena waginoplastyki w Poznaniu i w Miami

Sala operacyjna w Mandala Clinic Sala operacyjna w Mandala Clinic

Za zabieg plastyki pochwy w Poznaniu zapłacić trzeba około 4 000 złotych. Za granicę wykonanie tej samej procedury jest znacznie droższe. W Elite Plastic Surgery w Miami jej cena wynosi 5 500 dolarów amerykańskich, czyli około 22 500 złotych.Plastyka pochwy - ceny w Poznaniu na tle innych miast

 • Poznań od 4 000 zł do 12 000 zł
 • Warszawa od 3 000 zł do 7 000 zł
 • Kraków od 3 000 zł do 8 000 zł
 • Gdańsk od 5 780 zł
 • Bydgoszcz od 4 000 zł do 4 650 zł
 • Katowice od 2 600 zł
 • Łódź od 3 500 zł do 5 000 zł
 • Wrocław od 2 900 zł
 • Lubin od 1 900 zł
 • Szczecin od 3 000 zł do 7 000 zł
 • Toruń od 4 900 zł do 5 900 zł
 • Częstochowa od 3 500 zł do 5 000 zł
Pokaż więcej »

Usługa plastyka pochwy w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

Pacjenci szukali zabiegu plastyka pochwy w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska