Plastyka pochwy Toruń

Synonimy: zabieg plastyki pochwy, waginoplastyka, poprawa elastyczności pochwy, plastyka przedniej i tylnej ściany pochwy więcej »

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Plastyka pochwy Toruń - informacje

Lek. med. Jacek Szyperski Lek. med. Jacek Szyperski

Plastyka pochwy (waginoplastyka) jest jedną z najczęściej wykonywanych operacji z zakresu ginekologii plastycznej. Dedykowana jest szczególnie kobietom, u których w wyniku ciężkich porodów doszło do pęknięcia lub rozciągnięcia narządów rodnych. Procedura przeprowadzana jest w znieczuleniu ogólnym i trwa od 1 do 2 godzin. Standardowy czas pobytu pacjentki w klinice po operacji wynosi jeden dzień. Po zabiegu należy zachować wstrzemięźliwość seksualną co najmniej przez 4 tygodnie (czasami do 8). Wśród efektów plastyki pochwy wymienia się m.in. jej zwężenie oraz poprawę życia seksualnego.

Zabieg poprawy elastyczności pochwy w Toruniu

W Toruniu plastyce pochwy poddać się można w Szpitalu Specjalistycznym Matopat, w którym świadczona jest cała gama usług z zakresu ginekologii. W ośrodku, oprócz plastyki ścian pochwy, przeprowadza się również korektę przerostu warg sromowych. Do placówki udać się można także na nacięcie gruczołu Bartholina, pobranie wycinków ze sromu i szyjki macicy lub LEEP, usunięcie endometriozy w bliźnie oraz wycięcie macicy drogą pochwową z plastykami pochwy. Oferta Szpitala obejmuje ponadto wziernikowanie macicy, diagnostyczne wyłyżeczkowanie macicy, kontrolę drożności jajników (w znieczuleniu ogólnym) oraz operację nietrzymania moczu z użyciem taśm.

W Bydgoszczy, która znajduje się około 45 kilometrów od Torunia, plastyka pochwy jest możliwa do przeprowadzenia w Szpitalu Świętego Łukasza. Oferta placówki obejmuje szeroką gamę procedur z zakresu ginekologii: oprócz plastyki przedniej i tylnej ściany pochwy można w niej wykonać także zabieg plastyki warg sromowych. Do ośrodka udać się można również na histeroskopię, laparoskopię diagnostyczną, laparoskopowe wyłuszczenie torbieli jajnika oraz elektrokonizację szyjki macicy. W Szpitalu pacjentki poddać się mogą ponadto amputacji szyjki macicy, usunięciu macicy drogą brzuszną lub pochwową, usunięciu guza endometriozy w bliźnie, marsupializacji gruczołu Bartholina oraz wyłyżeczkowaniu jamy macicy.

Waginoplastykę w Bydgoszczy może także wykonać dr n. med. Piotr Siwek, specjalista ginekolog i położnik. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Ginekologii i Położnictwa Szpitala Wojskowego w Bydgoszczy. Oprócz plastyki przedniej ściany pochwy przeprowadzić może również plastykę warg sromowych. Udać się można do niego także na zakładanie spirali wewnątrzmacicznej w znieczuleniu miejscowym oraz usunięcie torbieli jajnika techniką laparoskopową.

Cena waginoplastyki w Toruniu i w Miami

Gabinet zabiegowy w Szpital Świętego Łukasza Gabinet zabiegowy w Szpital Świętego Łukasza

W Toruniu za plastykę pochwy zapłacić trzeba około 4 000 złotych. Za granicą cena takiej procedury jest znacznie wyższa. W Elite Plastic Surgery w Miami wynosi ona 5 500 dolarów amerykańskich, czyli około 22 500 złotych.

Plastyka pochwy - ceny w Toruniu na tle innych miast

  • Toruń od 4 900 zł do 5 900 zł
  • Warszawa od 3 000 zł do 7 000 zł
  • Kraków od 3 000 zł do 5 000 zł
  • Poznań od 4 000 zł do 12 000 zł
  • Łódź od 3 500 zł do 5 000 zł
  • Bydgoszcz od 4 000 zł do 4 650 zł
  • Katowice od 2 000 zł
  • Lubin od 1 900 zł
  • Szczecin od 3 000 zł do 7 000 zł
  • Częstochowa od 3 500 zł do 5 000 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu plastyka pochwy w pobliżu Torunia, w miejscowościach: Ciechocinek oraz Inowrocław.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska